Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRAWDZIWY mężczyzna
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
inis napisał(a):
Offca napisał(a):Żaden problem, żeby Cie "utuczyć" Futrzaku
oj... Offca, nie wiem czy wiesz co mówisz :wink: Futrzak je dużo tylko jakoś nie widać u niego przyrostu mięśni...

To prawie jak u mnie :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ja moge przepisac komus odpowiednią suplementację na przysrost masy mięśniowej oraz odpowiedni trening Uśmiech trochę się w to bawiłem kiedyś Duży uśmiech

Mój rekord to z 73kg na 85kg a teraz jak już nie ćwiczę wydęło mi brzuch ;P

No ale może jak znajdę czas w Seminarioum to będę chodził trochę na siłownie Szczęśliwy
31-07-2005 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
Łahaha, to w Seminie się dopiero zapuścisz i brzuch Ci urośnie :lol2: Zauważ, że prawie każdy ksiądz ma brzuszek ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #34
 
Offca a bycie misiowatym to przymus :?:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
31-07-2005 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
Oczywiście, że nie, ale zwróć uwagę, że 90% księży "cierpi" na misiowatość większą lub mniejszą Oczko A przecież nie mają przymusu :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
Offca ale ja nie ide do seminarium a mówie o sobie i o Tobie :mrgreen:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
31-07-2005 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #37
 
Panie Rasto, czy to nie aby podryw? ;P To chyba nie ten temat co trza :lol2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 18:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #38
 
Tak :!:

:-({|= :-({|= Wielka Miłość ... <--- to słowa piosenki :-({|=

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
31-07-2005 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
Rasta napisał(a):Wielka Miłość ... <--- to słowa piosenki

Chyba nie tej z serialu... :lol2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Offca napisał(a):Łahaha, to w Seminie się dopiero zapuścisz i brzuch Ci urośnie Zauważ, że prawie każdy ksiądz ma brzuszek
Proszę sie nie śmiac bo zbanuję :hahaha:
31-07-2005 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #41
 
Judasz napisał(a):Harpoon napisał/a:

Zresztą nie ma co się skupiać na samym wyglądzie i wzroście Przewraca Oczy


Bez ściemy młoda damo - to on daje pierwszy impuls do zakochania i jeśli np. ktoś z kimś długo nie przebywa z innych powodów (np. w pracy), to brak wyglądu, który zadowoli kobietę, przekreśla wszelkie szansę.

A wcale, że wygląd nie daje pierwszego wrażenia!! NIE zgadzam sie!! W moim przypadku btył "pełen spodtan". :mrgreen:

Judasz napisał(a):Dorodny facet daje poczucie bezpieczeństwa, a ładny trafia w kobiecy zmysł piękna
I to prawda. Chociaż smutna.

Dorodny nie daje poczucia bezpieczeństwa a PRZYSTOJNY (dla mnie okroślenie ładny to dla faceta obraza) nie znaczy zaraz powalający na kolana i dla niego można zrobiś wszystko!!:roll: Nie wiem dlaczego , ale taki pogląd na te sprawy ma wielu facetów! A to błąd. Dla kobiety liczy sie "to coś" co nawet z niepozrorniego i nierzucającego sie na pierwszo plan chłopaka uczyni "Księcia" na zawsze :krzywy: :krzywy:

Gepardzik napisał(a):aha, jak by nie patrzeć to ja jestem misiowaty blondyn hehehehhe

JA kocham takich misiowatych jak ty Gepardziku. Do takich to sie mozna przytulić a nie o kośći podrpać!! Przytulanie :* :roll: :krzywy: :krzywy:
31-07-2005 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #42
 
Daisy napisał(a):JA kocham takich misiowatych jak ty Gepardziku. Do takich to sie mozna przytulić a nie o kośći podrpać!!

No nareszcie ktoś mnie zrozumiał :mrgreen:

[ Dodano: Nie 31 Lip, 2005 ]
Daidoss napisał(a):Proszę sie nie śmiac bo zbanuję

Oj Daidoss, przecież napisałam, ze prawie każdy ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
31-07-2005 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Hehehe, misiowaty, czy nie misowaty Język
Każda dziewczyna ma inny typ Uśmiech

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
31-07-2005 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
ideałów nie ma...

moi faceci (a wcale ich az tak wielu nie bylo, bo aż 2 :oops: ) byli mojego wzrostu, albo nawet niżsi, albo na granicy równości. ale to nie jest najważniejsze... dla mnie wygląd nie jest najważniejszy, tylko wnetrze... zgadza się, że do takiego misia to się można przytulic bez obawy o siniaki od kości. Jednak ciężko jest spotkać teraz mężczyzne, który nie patrzy na wygląd (tylko na wygląd - bo ja ostatnio przeważnie tylko takich spotykam) , a bez znaczenia jest dla niego wnętrze.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
08-08-2005 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wiecie co, faktycznie nie można chyba sobie określać ścisłego "ideału"... Widzę to właśnie po sobie ;P Niemniej jeśli mam określony "swój ideał", to mniej więcej w jego polu szukam, obserwuję, patrzę... I w sumie jeśli znajdę już jakiś obiekt, to z pewnością ma on w sobie coś z mojego "ideału" lecz nie musi być wypisz wymaluj taki jak powiedzmy w moim opisie "ideału".
Ale serce nie sługa to fakt Uśmiech I to bardzo nie sługa Oczko ;(

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-08-2005 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów