Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRAWDZIWY mężczyzna
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Ciekawy temat :mrgreen:
Zgadzam sie z Harpoon, ze nie ma jednego idealu mezczyzny, ktory obowiazywalby na calym swiecie Oczko Ile kobiet, tyle mozna rzec, idealow mezczyzn Oczko
Moj ideal to blondyn, wysoki, szerokie ramiona, troszke misiowaty ( :mrgreen: ) - ja np tak rozumiem inis slowo "dorodnosc" ale mysle ze to tez pojecie wzgledne Oczko ; a jesli nie misiowaty (chociaz to preferuje najbardziej ;P ) to bardzo wysoki i dobrze zdudowany (tzw "kawal chlopa" ;P ); lagodne usposobienie, czuly, delikatny, umiejacy sluchac i rozmawiac, usmiechniety, umiejacy o siebie zadbac ( wyznaje zasade, ze facet moze byc naprawde malo atrakcyjny, ale jesli potrafi o siebie dbac - czyste, schludne ubranie, porzadne higiena, ladne parfumki ;P to spokojnie moze zawrocic jakiejs damie w glowie Oczko )

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
27-07-2005 22:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Offca napisał(a):Ciekawy temat :mrgreen:
Zgadzam sie z Harpoon, ze nie ma jednego idealu mezczyzny, ktory obowiazywalby na calym swiecie Oczko Ile kobiet, tyle mozna rzec, idealow mezczyzn Oczko
Moj ideal to blondyn, wysoki, szerokie ramiona, troszke misiowaty ( :mrgreen: ) - ja np tak rozumiem inis slowo "dorodnosc" ale mysle ze to tez pojecie wzgledne Oczko ; a jesli nie misiowaty (chociaz to preferuje najbardziej ;P ) to bardzo wysoki i dobrze zdudowany (tzw "kawal chlopa" ;P ); lagodne usposobienie, czuly, delikatny, umiejacy sluchac i rozmawiac, usmiechniety, umiejacy o siebie zadbac ( wyznaje zasade, ze facet moze byc naprawde malo atrakcyjny, ale jesli potrafi o siebie dbac - czyste, schludne ubranie, porzadne higiena, ladne parfumki ;P to spokojnie moze zawrocic jakiejs damie w glowie Oczko )

Znaczy sie mowa o mnie :mrgreen:
28-07-2005 07:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Daidoss napisał(a):Znaczy sie mowa o mnie

To ty Karol blondyn jesteś????????? :roll: :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
28-07-2005 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Judasz napisał(a):Tutaj napisałem, że WYGLĄD DECYDUJE o atrakcyjności mężczyzny (czy zrobisz do niego maślane oczko, odpowiesz na zaproszenie pójścia gdzieś..), gdy nic o nim nie wiemy, a potem i tak ma jeszcze duże znaczenie.

ja z reguły nie umawiam się z nieznajomymi
28-07-2005 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Gregoriano napisał(a):To ty Karol blondyn jesteś?????????
Wsumie to ja nie wiem jaki mam kolor własów ;P blond :?:
28-07-2005 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Daidoss napisał(a):Wsumie to ja nie wiem jaki mam kolor własów blond
Jak widać na avatarku Daidossa kolor włosów jest właściwie nie do określenia. :wink:
28-07-2005 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
inis napisał(a):Jak widać na avatarku Daidossa kolor włosów jest właściwie nie do określenia.
:hahaha: :hahaha: hehe dobre ale ja mam chyba blond włosy co :?:

[Obrazek: wlosy.jpg]
28-07-2005 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Daidoss napisał(a):hehe dobre ale ja mam chyba blond włosy co
Hehe, taki ciemny blond jak już Oczko

A jeśli chodzi o usposobienie chłopaka to też jakoś nie pisałam o tym, bo boję się, że coś pominę, albo "ktoś" mnie tu zacznie łapać za słówka Oczko
ale ok, szczery (przede wszystkim-nienawidzę kłamstwa), delikatny i czuły, troskliwy, też zdecydowany, pewny siebie, otwarty... Oj, chyba rezygnuję z wymieniania cech Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
29-07-2005 00:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ehhh, Daidoss, ciężko stwierdzić kolor Twoich włosów #-o
Ale, Offca, ja jestem blondynem Duży uśmiech
Tylko do misiowatych nie należę...

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
29-07-2005 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
No ale możemy zrobić jakiś mix :roll2:
29-07-2005 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Daidoss - niezły pomysł!
Sklonujmy się tak po połowie i wszystkie kobiety nasze Duży uśmiech

(Tu zaznaczam, że jest to absolutny żart, ponieważ jestem przeciwny klonowaniu, tak na prawdę)

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
29-07-2005 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
Futrzak napisał(a):Sklonujmy się tak po połowie i wszystkie kobiety nasze
Nie ja :diabelek:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
30-07-2005 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Daidoss napisał(a):Znaczy sie mowa o mnie

Chrześcijańska skromność :lol2: :lol2: :lol2:

Cytat:Tylko do misiowatych nie należę...

Żaden problem, żeby Cie "utuczyć" Futrzaku :hahaha:

Gepardzik napisał(a):Z tym typowaniem to zawsze wychodzi inaczej niż by się chciało Wesoły Przecież jak się w kimś zakochasz to nie rzucisz go dlatego, że jest niski i czarny a nie wysoki i blondyn Razz

Masz rację, ale tylko tak mówię, w końcu - mimo wszystko - każdy z nas ma jakiś swój "ideał". To naturalne Uśmiech

[ Dodano: Sob 30 Lip, 2005 ]
O, jeszcze chciałam dodać, że bardzo sobie cenię mężczyzn, którzy nie wstydzą się łez i nie udają na siłę twardzieli ("tylko baby płaczą! prawdziwiy mężczyźna nigdy!"). Wbrew stereotypom, moim skromnym zdaniem to właśnie prawdziwy mężczyzna nie stroni od łez.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-07-2005 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Offca napisał(a):Żaden problem, żeby Cie "utuczyć" Futrzaku
oj... Offca, nie wiem czy wiesz co mówisz :wink: Futrzak je dużo tylko jakoś nie widać u niego przyrostu mięśni...
31-07-2005 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Dużo jem tylko u kogoś w gościnie.
W domu oszczędzam Duży uśmiech

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
31-07-2005 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów