Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która ze śmierci jest dla was gorsza: fizyczna czy duchowa?
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #16
 
No przecież pod pojęciem "śmieci duchowej" właśnie to rozumiemy :shocked:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
08-09-2005 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Bezwzględnie więc opowiadam się za tym, że gorsza jest śmierć duchowa. Bez dwóch zdań. Powiem tak: Mógłbym umrzeć już dziś, gdybym miał gwarancję czyśćca, bo wiem, że z czyśćca do piekła nie spadnę. Pójdę z niego do nieba, do Ojca. Uśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
08-09-2005 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ajfen napisał(a):gdybym miał gwarancję czyśćca, bo wiem, że z czyśćca do piekła nie spadnę. Pójdę z niego do nieba, do Ojca.

Myślę, że masz gwarancję bezsprzecznie Uśmiech Żeby dostać się do piekła naprawdę trzeba się mocno postarać Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-09-2005 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Myślę sobie że nie powinno stawiać się w ten sposób pytania.Śmirć duchowa rozumiana jako wypalanie istoty grzechu w naszym życiu i śmierć fizyczna w postaci np nagłego kalectwa jest tak samo trudna.Stawiam tutaj znak równości.
Najważniejsze jest życie z Bogiem i dla Boga.Jeśli Pan pokazuje nam że coś w naszym życiu trzeba uśmierćić np jakąś wade a my zgadzamy się na to to ok.Jeśli daję nam trudną chorobę a my chcemy ją ofiarować za kogoś to ok.
Problem jest wtedy gdy przy śmierci duchowej albo fizycznej nie chcemy Boga, użalamy się nad sobą.
08-09-2005 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ajfen napisał(a):Bezwzględnie więc opowiadam się za tym, że gorsza jest śmierć duchowa. Bez dwóch zdań. Powiem tak: Mógłbym umrzeć już dziś, gdybym miał gwarancję czyśćca, bo wiem, że z czyśćca do piekła nie spadnę. Pójdę z niego do nieba, do Ojca. Uśmiech

Ajfenie, jesli dążysz do Boga, wierzysz w Niego, masz pewność,że on cię kocha, to nie masz czego się obawiać,pójdziesz do nieba, czyściec jest tylko faza przejściową. Nie mozna tylko ustawć w drodze do Boga, trzeba podnosić się i isć dalej nie ogladając sie za siebie. Bóg zna nas i wie do czego dążymy, więc napewno do piekła nie pójdziesz. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-11-2005 02:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #21
 
Dla mnie śmierć duchowa jest najgorsza, nie potrafiła bym żyć bez Jezusa, on jest moim oparciem w najtrudniejszych chwilach, on cały czas mnie kocha i jest przy mnie. Nie wiem,czym sobie na to zasłuzyłam, ale czuję jego obecność i troskę. Tak bardzo chciałabym byc blisko niego jak żona przy mężu. Uśmiech
27-11-2005 13:46
Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Offca napisał(a):Myślę, że masz gwarancję bezsprzecznie Żeby dostać się do piekła naprawdę trzeba się mocno postarać

dzięki Offca - chociaz ty mnie dzis pocieszyłaś Uśmiecha juz myslałam że nic dobrego dziś nie usłuszę i nie zobaczę Uśmiech

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
29-11-2005 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
TOMASZ32 napisał(a):
Ajfen napisał(a):Bezwzględnie więc opowiadam się za tym, że gorsza jest śmierć duchowa. Bez dwóch zdań. Powiem tak: Mógłbym umrzeć już dziś, gdybym miał gwarancję czyśćca, bo wiem, że z czyśćca do piekła nie spadnę. Pójdę z niego do nieba, do Ojca. Uśmiech

Ajfenie, jesli dążysz do Boga, wierzysz w Niego, masz pewność,że on cię kocha, to nie masz czego się obawiać,pójdziesz do nieba, czyściec jest tylko faza przejściową. Nie mozna tylko ustawć w drodze do Boga, trzeba podnosić się i isć dalej nie ogladając sie za siebie. Bóg zna nas i wie do czego dążymy, więc napewno do piekła nie pójdziesz. Uśmiech

Pozdrawiam

Dobry Bog kazdemu daje mozliwosc pojscia do nieba bez czyscca.Nalezy zyc zawsze w stanie laski uswiecajacej i korzystac z odpustow.Sw. Ojciec Pio mawial, ze niebo jest w zasiegu kazdego z nas i kazdy moze uniknac czyscca i prosto z loza smierci przeniesc sie do Raju.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
19-12-2005 03:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów