Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trzy szóstki
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Niewiem, nie znam sie moze. Ale wyglada jakby ktos nie przebieral w tych zespolach. Tylko kazdy zespol metalowy wymienil na tej stronie. czesc utworow sluchalem bez znajomosci slow. Ale malo satanistycznymi wydaje mi sie NIRVANA Smutny
19-08-2004 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #17
 
Utnijmy moze temat listy zakazanych kapel, bo jak czytam, ze
Cytat:NAGRANIA POWYŻSZYCH ZESPOŁÓW,
ICH PŁYTY, KASETY, OKŁADKI, KOSZULKI, NASZYWKI ITP.
NALEŻY BEZZWŁOCZNIE ZNISZCZYĆ!!!
(najlepiej spalić z dala od domostw)
to po prostu brak mi slow. Na szczescie, albo moze dzieki Bogu strona juz nie istnieje... Zostal tylko mirror chyba w celu aby ludzie mogli sie posamiac, ale jak dla mnie to jest raczej zalosne...

Wyjasnienia szukajcie [url=http://forum.wiara.pl/viewtopic.php?p=20066][/url]tutaj

Wrocmy do tematu liczby 666, a jak juz chcecie o "satanistycznej" muzyce, to zalozcie nowy temat...

[ Dodano: Czw 19 Sie 2004 16:07 ]
chcialem umiescic link do forum.wiara.pl, ktory wszystko wyjasnia. Nie moglem tego zrobic, ale szukajcie tematu "o, żesz....". Troche sie rzadze, ale ktos musi pilnowac porzadku Oczko

www.malach.tox.pl
19-08-2004 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
No dobra ale co dalej o tych liczbach 666 :?:
19-08-2004 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
czy tylko raz jest ta liczba wymieniona w Biblii?
20-08-2004 23:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #20
 
Robi napisał(a):czy tylko raz jest ta liczba wymieniona w Biblii?
Nie wiem czy tylko raz, ale chodzi chyba o sama liczbe 6, ktora pojawia sie czesciej...

www.malach.tox.pl
21-08-2004 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
Chyba sie nam ten temat nie kleci...
Symbol samej liczby 6 nie jest satanistyczny. A liczba 666 wiadomo, ze nie jest zwykla liczba jak inne bo nawet satanisci wierza w jej pochodzenie i symbol.
21-08-2004 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja juz kilka razy spotkałam sie z tym że mówiono mi iż sa to trzy 9 odwrócone do góry nogami ale czy to prawda to nadal nie wiem
21-08-2004 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
Swiderek napisał(a):Ja juz kilka razy spotkałam sie z tym że mówiono mi iż sa to trzy 9 odwrócone do góry nogami ale czy to prawda to nadal nie wiem
Tak - ja slyszalem to w wersji, ze sw. Jan mial cale Objaweinie do gory nogami, ale na ile to jest wiarygodne to mozna dyskutowac... Ale trzy dziewiatki co by mogly znaczyc? Wg mnie (choc nie znam sie na symbolach) tez cos niepelnego, niedoskonalego...

Ale dziwny sie ten temat zrobil Język

www.malach.tox.pl
21-08-2004 16:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja tez o tych dziewiatkach cos slyszale. Ale w Bibli jest wyraznie napisane, ze to chodzi o liczbe 666 a nie o zadne dziewiatki. Spotkalem sie rowzniez z twierdzeniem na temat petagramu, ze jest pentagram szatana i pentagram sw. Jakuba. Ale jak dla mnie to sam szatan stara sie splycic te symbole.
21-08-2004 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #25
 
Daidoss napisał(a):Spotkalem sie rowzniez z twierdzeniem na temat petagramu, ze jest pentagram szatana i pentagram sw. Jakuba. Ale jak dla mnie to sam szatan stara sie splycic te symbole.
Pentagram pierwotnie mial podobno symbolizowac rany Chrystusa. Zreszta symbol to tylko symbol - znaczenie nadaje mu czlowiek. Swastyka tez pierwotnie znaczyla cos zupelnie innego...

www.malach.tox.pl
21-08-2004 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
Daidoss napisał(a):Ale jak dla mnie to sam szatan stara sie splycic te symbole.

nie bardzo rozumiem. szatan splyca znaki? a jak on to niby robi? wszystko co jest splycone i wypaczone to tylko z winy czlowieka, i to nie zawsze wina tych zlych niedobrych szatanowcow. czasem najwieksze znieksztalcenia dokonywane sa przez tych, ktorzy w danym symbolu na sile satraja sie zobaczyc cos zlego.
(jak np pewna telewizja widzi zlo w pewnej imprezieJęzyk)
21-08-2004 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
Tak szatan takie rzeczy robi przez ludzi. I jak mowisz wcale nie koniecznie przez satanistow. A dziala przez TV jak mowisz gdzie ludzie splycaja impreca, ze jest milosc, przyjazni a naprawde jest wielka biba Język
22-08-2004 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #28
 
Robi napisał(a):nie bardzo rozumiem. szatan splyca znaki? a jak on to niby robi? wszystko co jest splycone i wypaczone to tylko z winy czlowieka, i to nie zawsze wina tych zlych niedobrych szatanowcow.

Chyba żyjesz w błogiej nieświadomości..... Twoje zdanie, możesz tak twierdzić, nie kwestionuję tego! Jednak z tego, co napisałeś to można powiedzieć, iż nawet jeśli szatan istnieje to nie ma żadnego wpływu na to co robimy! Ciekawe stwierdzenie.

Ja mimo wszystko pozostanę w swoim "ciemnogrodzie" i będe dostrzegał wpływ księcia ciemności na nasze życie. /tylko, żeby nie było człowiek też błądzi, sam z swojej woli/.

Co do tematu, to widzę, że kręci się w kółko, żadnych konkretów! Albo go zamkniemy albo zacznijmy rozmawiać sensownie.

Pozdrawiam
22-08-2004 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Robi Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
zle uczynki czlowieka to wynik jego wolnej woli, a nie jakiegos diabelka, ktory siedzi na ramieniu i szepcze jak tu cos spsocic.
22-08-2004 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gerwaz Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 276
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
Robi napisał(a):zle uczynki czlowieka to wynik jego wolnej woli, a nie jakiegos diabelka, ktory siedzi na ramieniu i szepcze jak tu cos spsocic.
AMEN! To wlasnie MY SAMI jestesmy dla siebie znacznie grozniejsi niz jakis rogaty koles zwany szumnie "Ksieciem Ciemnosci"...

www.malach.tox.pl
22-08-2004 14:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów