Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ewangelizacja w Internecie
Autor Wiadomość
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Zgadzam się z tym absolutnie. Wiele osób z premedytacjąwędruje po różnych Forach tylko po to, aby dzielić sięswoją własnamą drosćią na temat katolicyzmu. Niestety niewiele ma to wspólnego z duchowością katolicką i naszą wiarą.

Jakiś czas temu Forum Kulty zmieniło profil z dyskusyjnego na informacyjne z tego właśnie powodu - z powodu kłutni i niesnasek. Zaczął robić się bałągan i Administratorzy podjęli drastyczne kroki. Moim zdaniem - bardzo słusznie. To Admini i Moderzy wyznaczają kierunek i dbają, abyśmu nim kroczyli. Jesli komuś to nie odpowiada - nie jest przecież siłą zmuszany do odwiedzania danego Forum.

Napisałem wiele juz postów na tym Forum - niektóre z nich zostały uznane za nic niewnoszące do całosći, lub niezgodne z regulaminem. Nie mam pretensjki, ze je usunięto - nie są moją własnością, choć są moimi słowami. Pojawiając sietutaj zgodziłem sięna to, ze z moimi postami Admin moze zrobić co tylko zechce. Sam kieruję sie takimi zasadami na moim Forum oraz na tych, które wspóladminuję.

1. ADMIN ZAWSZE MA RACJE
2. JEŚLI SIĘ Z TYM NIE ZGADZASZ - WRÓĆ DO PUNKTU 1 LUB OPUŚĆ TO FORUM

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
06-09-2005 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Widzisz, ddv, z tego między innymi powodu, że Tobie wydaje się, że masz monopol na prawdę o nauce kościoła, nie jest możliwe istnienie jednego tylko forum. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale ja jestem katolikiem i to nie takim niedzielnym, ale takim, któremu trochę zależy na wyglądzie kościoła (znów ta skromność...). I doszło między nami do niejednej kłótni. Nie dlatego, że próbowałem Cię przekonać do zmiany wiary, tylko dlatego, że w trochę inny sposób od Twego rozumiem przykazanie miłości.

Albo taka głupia z pozoru sprawa jak klapsy dla dzieci: To nie jest kwestia przekonań. To, że klapsy są nie tylko niepotrzebne w wychowaniu, ale są zaprzeczeniem tego procesu, jest już faktem naukowym. Jak to że 2 x 2 jest 4 a kąt prosty ma 90 stopni. I jak nikt nie dyskutuje z arytmetyką, tak już nie powinno się dyskutować z zakazem klapsowania dzieci. Zresztą kościół na świecie (np. ostatnio w Szwecji) sam ostro napiętnował wszelkie przejawy bicia dzieci. Natomiast wiem, że gdybym teraz z Tobą wdał się w dyskusję, to udowodniłbyśmi, że jestem bałwanem, który próbuje sprowadzić Cię na złą drogę i przekabacić na inne wyznanie.

Ponadto: forum jest dyskusyjne. O czym byśmy dyskutowali, gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty, ddv. Dyskusja była by prosta: -doctor? doctor! doctor? doctor! doctor? doctor! and... doctor!

Cytat:Niestety niewiele ma to wspólnego z duchowością katolicką i naszą wiarą.

To forum ma w nazwie: ewangelizacja. Jeżeli osoby poszukujące są dla Was obciążeniem i trzeba je banować, to zmieńcie, proszę, tytuł strony.

Niech ?yje gen Wojtek J.
07-09-2005 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
NO napisał(a):To forum ma w nazwie: ewangelizacja. Jeżeli osoby poszukujące są dla Was obciążeniem i trzeba je banować, to zmieńcie, proszę, tytuł strony.

W życiu też tak jest, że coś budujesz i nie wszystkim to będzie pasować. Chyba nomalne, żadnych rewelacji tutaj nie ogłaszam. Dalej. Często tak jest, że jeśli się kogoś skrytykuje, to dochodzi do jeszcze większej rozbieżności stanowisk i ostrej krytyki. Twoja wypowiedź chyba na kanwie czegoś takiego:roll:

Prowadzenie jakiegokolwiek forum jest trudne i zawsze będa dyskusje co takich a nie innych decyzji admina, moderatorów. Przecież to kwestia interpretacji. Nie jest nasza intencję banowanie każdego inaczej myślącego, co pragniesz zasugerować :!: To, że ktoś został zbanowany bądź upomniany nie oznacza, iż zostało to dokonane od tak sobie. Nie będe się poraz enty tłumaczył, jeśli chodzi o konkretne przypadki bo było to dyskutowane wielokrotnie :!:

NO napisał(a):Albo taka głupia z pozoru sprawa jak klapsy dla dzieci: To nie jest kwestia przekonań. To, że klapsy są nie tylko niepotrzebne w wychowaniu, ale są zaprzeczeniem tego procesu, jest już faktem naukowym. Jak to że 2 x 2 jest 4 a kąt prosty ma 90 stopni. I jak nikt nie dyskutuje z arytmetyką, tak już nie powinno się dyskutować z zakazem klapsowania dzieci.

Piszesz o dyskusji i jednocześnie sam ją ucinasz na początku, bo to jakaś arytmetyka. Wybacz ale mam odmienne zdanie i nie jest to kwestia 2 + 2=4!

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
07-09-2005 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pośród kłótni jakie próbowałeś ze mną wszczynać nie zauważyłem czegoś naprawdę konstruktywnego z Twojej stony, No... :cry:
Kapłani sa potrzebni w internecie z powodów już wcześniej wymienionych ...
Najważniejszym z nich jest fakt, że to własnie oni zostali w sposób szczególny przygotowani do głoszenia Dobrej Nowiny - i jednoczesnie najlepiej znają "od wewnątrz" problematykę Ewangelizacji.
Nie rozumiem natomiast sensu reszty postu - wygląda mi na próbę robienia offtopicu ... Smutny

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
07-09-2005 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Zgoda, Gregoriano i dlatego potrzeba wielu for, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Ja akurat wyczulony jestem (ze względu na stan wojenny i ubeków) na wszelkie formy cenzury. Do tematu wątpliwych, według mnie, banowań nie będę faktycznie wracał, bo nie ma sensu. Wiele for potrzebne jest między innymi dlatego, że na większości obecnych, dominującą rolę odgrywają TE SAME osoby. Wprowadzają one dokładnie te same metody i w identyczny, dla mnie nie do przyjęcia, sposób prowadzą administrację i moderowanie forum.

ddv, dla mnie natomaist kłótnie z Tobą były bardzo owocne. Przekonałem się, że trzeba stale prostować różne nieprawdziwe informacje lub półprawdy, krążące w świecie i przedstawiane jako obowiązująca nauka kościoła.

Wątek o biciu dzieci to nie offtopic tylko przykład tematu, w którym sprzeczamy się o rzecz tak oczywistą jak 2 + 2 = 4.

Jednak jak widać z osatniego postu Gregoriano, arytmetyka nie jest zbyt bliska ludziom wieku atomowego... Uśmiech Chyba, że źle zrozumiałem, Greg? Czyżbyś był zwolennikiem lania dzieci ???

Niech ?yje gen Wojtek J.
08-09-2005 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #21
 
NO napisał(a):Wątek o biciu dzieci to nie offtopic tylko przykład tematu, w którym sprzeczamy się o rzecz tak oczywistą jak 2 + 2 = 4.

Nie do końca. Każdy ma przecież swoje zdanie. Były dyskusje gdzie przedstawiano homoseksualizm jako coś akceptowanego przez Biblię i Kościół a przecież to owa czysta arytmetyka :roll:

Klaps dla dziecka nie jest dla mnie jakimś wielkim biciem. Jeśli jest to robione dobrze to nie ma problemu.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
08-09-2005 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #22
 
Widzisz, Gregoriano, to co powiem będzie już zupełnie offtopic, ale mam nadzieję, że przybliży temat i wyjaśni, dlaczego jestem za wieloma forami a nie jednym - czy dwoma jak proponuje (być może słusznie) ddv.

Otóż jeżeli chodzi o homoseksualizm, to stanowisko kościoła jest przecież jednoznaczne. Natomiast dyskusje o ile zauważyłem były raczej poświęcone, moim zdaniem, bardzo ciekawym zagadnieniom, tzn:

1. czy dyskutować o homoseksualiście jako osobie w sensie personalistycznym,
2. czy dyskutować o skłonności osoby,
3. czy dyskutować o zachowaniach osoby obarczonej skłonnością (lub nie!),
4. czy dyskutować o zjawisku społecznym,

oraz:

1. czy piętnować,
2. czy pomagać,

i co: osobę, skłonność, zachowanie czy zjawisko ???

I to były bardzo ciekawe dyskusje. Nikt nie dyskutuje ani z doktryną ani z zaleceniami żadnego kościoła. Natomiast to, co lub kto jest podmiotem lub przedmiotem tych doktryn może być podstawą do dyskusji.

Dziwne natomiast są dyskusje na temat bicia dzieci i te dyskusje, przyznam (na różnych forach) mnie przerażają. Tutaj ma zastosowanie zwykłych praw rządzących światem. I tak jak się nie spieramy o to, że:

1. ziemia obraca się dookoła swojej osi i taki jeden obrót trwa w przybliżeniu 24 h,
2. 2 plus 2 równa się 4,
3. woda przy ciśnieniu bezwzględnym zbliżonym do 1 kPa wrze w temperaturze około 100 stopni Celsjusza,

i również nie spierajmy się, że:

4. nie wolno bić dzieci.

Dla mnie stwierdzenia, typu:

Cytat:Jeśli jest to robione dobrze to nie ma problemu.

jest nadużyciem. Równie dobrze mogę powiedzieć, że jak się postarać to 2 + 2 = 4,25 (?)

Dzieci się nie bije. To przestępstwo, takie same jak bicie kogokolwiek innego. Jak bicie żony, babci lub kogoś obcego na ulicy. Kwestią chorego obyczaju jest tylko brak reakcji Policji na bicie dzieci w Polsce, bo na świecie to się już zmieniło.

Ponieważ wiem, z całym szacunkiem, dla ddv, że np. jego poglądów (ale dotyczy to rzeszy innych piszących i moderatorów na forach) nie da się zmienić w tym względzie (to zresztą odrębny temat: osoba, wychowywana przez rodziców w taki sposób, będzie ZAWSZE uważała bicie dzieci za coś normalnego - to taka udowodniona dawno prawidłowość psychologiczna; można się z tego oczywiście wyleczyć u dobrego psychoterapeuty) dlatego potrzebne są inne fora, gdzie moderatorzy będą wiedzieli, co jest przestępstwem a co nie i nie będą przedstawiali (świadomie czy nie) fałszywego obrazu kościoła katolickiego, jako organizacji lejącej dzieci i wojującej z homoseksualistami.

Mam nadzieję, że nie odebraliście tego za bardzo "do siebie". To raczej moje ogólne przemyślenia na temat wielu for, a to, że użyłem Twoich, Gregoriano cytatów i Twego, ddv nick'u to bardzo przepraszam. Mam nadzieję, że wybaczycie. Inaczej nie potrafiłbym wyjaśnić o co mi chodzi. Zatem: SORRY, jeżeli uraziłem.

Mam nadzieję, że z moich obserwacji różnych for zrodzi się forum pozbawione większości wad (ale pewnie obarczone innymi). To trochę jak padlinożerstwo (bo to nowe wyrośnie jednak na Waszej pracy i doświadczeniach głównie negatywnych) ale cel jest słuszny.

Pozdrawiam.

Niech ?yje gen Wojtek J.
08-09-2005 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #23
 
NO napisał(a):Ponieważ wiem, z całym szacunkiem, dla ddv, że np. jego poglądów (ale dotyczy to rzeszy innych piszących i moderatorów na forach) nie da się zmienić w tym względzie (to zresztą odrębny temat: osoba, wychowywana przez rodziców w taki sposób, będzie ZAWSZE uważała bicie dzieci za coś normalnego - to taka udowodniona dawno prawidłowość psychologiczna; można się z tego oczywiście wyleczyć u dobrego psychoterapeuty) dlatego potrzebne są inne fora, gdzie moderatorzy będą wiedzieli, co jest przestępstwem a co nie i nie będą przedstawiali (świadomie czy nie) fałszywego obrazu kościoła katolickiego, jako organizacji lejącej dzieci i wojującej z homoseksualistami.

Jeszcze mi powiedź, że środowiska gejowskie też inaczej postrzegaja Kościół jako bardzo przychylny ich postawie. Akurat w tej kwestii sprawa jest jasna - Kościół potępia takie czyny! Niestety odnosiłem wrażenie, że próbowano to inaczej przedstawić, jakoby Biblia mówiła co innego, choć na ten temat autorzy biblijny sa jednomyslni.

NO napisał(a):Dzieci się nie bije. To przestępstwo, takie same jak bicie kogokolwiek innego. Jak bicie żony, babci lub kogoś obcego na ulicy. Kwestią chorego obyczaju jest tylko brak reakcji Policji na bicie dzieci w Polsce, bo na świecie to się już zmieniło.

W tym jestes dobry. Porównywanie czegoś co nie jest porównywalne: bicie żony do małego klapsa. Nie podyskutujemy sobie w takim przypadku, bo przeciez moja arytmetyka jest 4,25.... Twoja oczywiście 4, jesli dodamy 2+2.

Spokojnie mnie rodzice nie bili, co najwyzej dali klapsa, których nawet nie pamiętam, bo nie były wcale takie przykre i jakoś poważnie na tym nie ucierpiałem.

NO a czy Ty wychowujesz dzieci?

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
08-09-2005 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #24
 
Cel został osiągnięty - z tematu o potrzebie zaagażowania większej ilości Kplanów na forum - robi się dyskusja na temat ""No i ddv" Smutny
Już robi się "offtop" Smutny
Jak tu się nie dziwić ostrej pracy Moderacji - np. z "forum.wiara" (lecz również i tego forum) że usuwa tego typu posty - lub że osoby notorycznie rozmywające dyskusje - są usuwane z forum :coo: :?:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
08-09-2005 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Faktycznie, dwie Wasze statnie wypowiedzi świadczą o tym, że mój cel został osiągnięty. Wykazałem, że są ludzie (nie będę wymieniał z nick'u), którzy się nie mylą. I którym wydaje się, że to co sobie ubzdurali w swoim wielkim zadufaniu jest obowiązującą nauką kościoła katolickiego oraz jest zgodne z prawami natury i obowiązującym prawem.

Dlatego to tyle z mojej strony.

Moja uwaga na koniec: nie przyszło Wam kiedyś do głowy, że się mylicie i że z Waszego powodu, ludzie odsuwają się zamiast zbliżać do kościoła ???

Teraz możecie zamieszczać odpowiedzi, wieszać na mnie psy i banować. Czas start.

Niech ?yje gen Wojtek J.
09-09-2005 07:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
NO napisał(a):Faktycznie, dwie Wasze statnie wypowiedzi świadczą o tym, że mój cel został osiągnięty. Wykazałem, że są ludzie (nie będę wymieniał z nick'u), którzy się nie mylą. I którym wydaje się, że to co sobie ubzdurali w swoim wielkim zadufaniu jest obowiązującą nauką kościoła katolickiego oraz jest zgodne z prawami natury i obowiązującym prawem.

Ależ tu epitetów :roll: Przedstawiłem tylko swoje zdanie /póki co nie ma imprimatur.../. Jeżeli przedstawiłem tylko swoje zdanie to nie rozumiem twojego zarzutu :roll:

NO napisał(a):Moja uwaga na koniec: nie przyszło Wam kiedyś do głowy, że się mylicie i że z Waszego powodu, ludzie odsuwają się zamiast zbliżać do kościoła ???

Spokojnie przyszło ale to nie oznacza, że mam się do Ciebie dopasowywać. Niestety jestem grzeszny a więc omylny. :|

NO napisał(a):Teraz możecie zamieszczać odpowiedzi, wieszać na mnie psy i banować. Czas start.

A to przykład zaognienia dyskusji. W takiej konfiguracji jestem na straconej pozycji, bo zapewne to ja jestem tylko i wyłącznie winien całej sytuacji. Taki styl mi nie leży...

ddv napisał(a):Jak tu się nie dziwić ostrej pracy Moderacji - np. z "forum.wiara" (lecz również i tego forum) że usuwa tego typu posty - lub że osoby notorycznie rozmywające dyskusje - są usuwane z forum

Moża przecież podzielić temat, co zapewne będzie trzeba zrobić Pomysł

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
09-09-2005 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #27
 
I widzisz, "No" do czego jest potrzebna Moderacja.
Moderator to nie cenzor - lecz taki "forumowy policjant" który dba o to by dyskusja była czytelna - i by nie obrażano się nawzajem.
A jak się komuś coś takiego za bardzo nie podoba i nie potrafi pisac bez urażania innych - to wywala się go forum...
Dlatego, że przeszkadza innym - sam nie wnosząc nic dobrego do dyskusji - a nie dlatego, że "ma inne poglądy" jak to próbujesz przedstawić ...
A dyskusje z Tobą rzadko bywają merytoryczne - najczęsciej to próba "wciągania w słowka" ... Smutny
A potem krzyczysz, ze Ci źle na forum ...
Przykre Smutny

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
10-09-2005 10:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
ddv,

Pojęcia typu: POLICJANT są dla mnie synonimem reżimu. Niestety w naszym kraju, nadal ciągle jeszcze reżimu komunistycznego. POLICJANT należy do struktur tzw. APARATU PRZYMUSU. Jako taki nie bardzo wpisuje się w naukę Kościoła o wolności człowieka i przykazanie miłości. Dodatkowo w Polsce, rządzonej przez komunistę prezia, komunistyczny parlament, komunistyczny rząd i premiera, posiadającej władzę wykonawczą i sądowniczą w większości komunistyczną, policjant to dla mnie coś wyjątkowo nieprzyjemnego.

To nie mi jest źle na forum, bo to nie ja wyrzucam ludziom posty i to nie ja banuję. JA NIKOGO nie zbanowałem i nikomu nie usunąłem ani jednej litery z postów. To MI się usuwa posty i mnie się banuje. Delikatna różnica, nie?

Cytat:to wywala się go forum...

Widzisz, ddv: to forum ma w adresie słowo: EWANGELIZACJA. O jakiej ewangelizacji mówimy, skoro chcesz usunąć ludzi, którzy:

Cytat:nie potrafi pisac bez urażania innych

To gdzie ta ewangelizacja? Jeżeli chcesz, żeby było tak jak piszesz to "ewangelizacja" trzeba zastąpić: "wzajemnaadoracja".

Cytat:A dyskusje z Tobą rzadko bywają merytoryczne

To niestety Twoja opinia. Jak sobie przypominasz spory z b2 i ze mną dotyczyły prawie wyłącznie spraw merytorycznych; np. podawania adresów internetowych serwisów propagujących antykoncepcję, jako wiarygodnych źródeł wiedzy. Wybacz, ddv, ale to dla mnie kwestie BARDZO merytoryczne.

Cytat:Dlatego, że przeszkadza innym

Znowu wróćmy do słowa: "ewangelizacja" ???

Cytat:Przykre

??? Przepraszam, że sprawiam Ci przykrość...

Niech ?yje gen Wojtek J.
13-09-2005 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #29
 
NO napisał(a):To nie mi jest źle na forum, bo to nie ja wyrzucam ludziom posty i to nie ja banuję. JA NIKOGO nie zbanowałem i nikomu nie usunąłem ani jednej litery z postów. To MI się usuwa posty i mnie się banuje. Delikatna różnica, nie?

Zaraz ale kto Ciebie zbanował? Napewno nie na tym forum :roll:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
13-09-2005 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #30
 
NO !
Policja jest potrzebna wszędzie tam, gdzie narusza się porządek.
Nieważne - złośliwie czy nieumyślmnie.
To, co piszesz na działanie "nieumyślne" nie wygląda. Smutny
A Ty - tymczasem - swoimi wtętami "rozwalasz" temat i przeszkadzasz innym w dyskusji - jednoczesnie skarżysz się na to, że źle, że ktoś pilnuje porządku ...
Po prostu - nie masz ochoty na rzetelną dyskusję na temat, który wybitnie jest Ci "nie na rękę" gdyż nie masz w nim nic do powiedzenia.
I w ten sposób narażasz się na bardzo uzasadnione działania "policyjne" ze strony Moderacji ...
Ciekawe, kiedy jej cierpliwości zabraknie :coo:

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
13-09-2005 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów