Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Więcej księży w internecie !!
Autor Wiadomość
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #31
 
Udziela się po kilku forach fantastyczny emerytowany kapłan - ks. Marian. Teraz w szpitalu po operacji leży...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-06-2008 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
Annnika napisał(a):Udziela się po kilku forach fantastyczny emerytowany kapłan - ks. Marian. Teraz w szpitalu po operacji leży...
no to tym bardziej może się udzielać Duży uśmiech laptopik do łózka, czasu dużo Duży uśmiech nic tylko działać Duży uśmiech
22-06-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #33
 
To staruszek po operacji - nie ma laptopa tylko stacjonarny.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
22-06-2008 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
Cytat:Ksiądz Antoni Mulka z Mielca jest doskonałym przykładem na to, że księża w kontaktach z młodzieżą i dorosłymi z powodzeniem wykorzystują programy internetowe. Mielecki wikariusz parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przez popularny komunikator gadu-gadu udziela porad internautom z całej Polski. Internetowy nick księdza Mulki to zaufaj. Jak przyznał ksiądz, dla niego nie jest ważne z kim rozmawia - ważny jest człowiek i jego problem
- Nie wiem, z kim rozmawiam. Można to sprawdzić, ale ja nie mam takiej potrzeby. Najważniejsze, że ta osoba wie, że ja jestem księdzem i mogę jej pomóc. Ludzie najczęściej zwracają się do mnie z problemami związanymi z wiarą, bo wiedzą, że ja mogę im w tej dziedzinie pomóc – dodaje ks. Mulka.
- Kiedy jednak wchodzimy na jakieś poważne tematy, wówczas odsyłam moich rozmówców do księży z ich parafii. Jednak dużo osób wyznaje, że wstydziłoby się o tym powiedzieć tak bezpośrednio i wolą wirtualnie – mówi ksiądz.
Niemal każdy ksiądz ma teraz własny numer GG, poprzez który kontaktuje się nie tylko z uczniami – bo takie były pierwotne założenia, ale także z wiernymi. Komunikowanie się z ludźmi przez Internet ks. Antoni Mulka rozpoczął 1,5 roku temu, kiedy to powstała strona internetowa http://www.zaufaj.pl. Ksiądz każdego dnia poświęca około godziny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Nie ma stałych godzin dyżurowania. – Można mnie spotkań w sieci w bardzo różnych godzinach, rano, po południu, a nawet późno w nocy.
Jak powiedział nam ks. Antoni Mulka, każdy sposób kontaktowania się z wiernymi jest dobry.
Źródło: http://www.mielec.pl/artprasowy.php?id=1039

a jego nr gg to 2974893 Duży uśmiech (jest ogólnodostępny na necie)
23-06-2008 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ja mógłbym odpowiedzieć przykładem bardziej znanego księdza ..
Ks Artur Stopka - Twórca Portalu "Wiara".
Zarówno sam "Gość Niedzielny" jak i Portal jest rewelacyjny.
Forum portalu wybitnie odstaje poziomem ... :/
Wniosek - nawet najlepszym zdarzają sie czasem brzydkie "wpadki" ...

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
23-06-2008 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów