Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mała propozycja .... (przeniesiony ze starego forum)
Autor Wiadomość
Rafik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 115
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
mała propozycja .... (przeniesiony ze starego forum)
Temat zaczął: wujek SaHaL Język
Skąd : Sulechów wysłana w 2004-04-09 01:44:10

no siemanko Wszytskim ! sluchajcie ! .. siedze tak po nocy - mam misje od Carola ! - i wpadlem na genialny pomysl ! mam pytanie : komu podobalo sie na Dniach Mlodych w Gorzowie ?? a slyszal ktos o Lednicy ??? ja sam jeszcze nie bylem .. ale chetnie bym sie wybral ! moze by skrecic x.Marcina .. zalatwic autokar i sie wybrac ! pomyslcie nad tym .. tylko szybko bo to juz niedlugo !
--------------------------------------------------------------------------------

sahal
Skąd : wysłana w 2004-04-09 01:52:33

jeszcze raz ja .... w dziale "do wgladu:-)" jest male co nieco odnosnie lednicy - ale tam musi byc klymat - na pewno MAX przezycia !!!! moze warto ?? pozdrowki !!
--------------------------------------------------------------------------------

Gregoriano
Skąd : wysłana w 2004-04-09 09:13:06

Kiedy w tym roku jest Lednica, dokładna data, bo jak na Zesłanie Ducha Świętego to, no........pogadamy jak będe znał datę!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Budzik
Skąd : Sulechów wysłana w 2004-04-09 21:49:31

heh w moim przypadku Dni Młodych odmieniły moje zycie.. wiec ja jestem za Uśmiech.. Pozdrowki Uśmiech
--------------------------------------------------------------------------------

Olanta
Skąd : wysłana w 2004-04-09 22:28:48

Jaceq co za absurdalne pytanko! Przez Gorzów zaczęłam chodzić na Odnowe .... itd Język Jestem zdecydwanie na TAK co an to reszta jurorów? =D

Dobry Wujek Uśmiech
Skąd : wysłana w 2004-04-10 08:20:51

Zagadajcie z X-manem moze i da rade tam wyskoczyc. Ja tez jestem za... Ale miejcie na uwadze pytanie Gregoriana!!
--------------------------------------------------------------------------------

wujek Sahal :-)
Skąd : wysłana w 2004-04-10 18:10:27

Wigilia Zesłania Ducha Świętego nad brzegami jeziora Lednica koło Gniezna 29 maja 2004 r. a co planowane jest na zeslanie ducha sw. w Sulechowie ???? Odnowa cos organizuje ?? moznaby ten maly busik z DAMI albo pksu wziac i oki .. Uśmiech nie wiem - tzreba z x. pogadac ! Uśmiech pozdrawiam wszystkich ! i JAJOWYCH SWIAT ZYCZE :-)
--------------------------------------------------------------------------------

..
Skąd : wysłana w 2004-04-10 18:53:51

hehe sama z wielką checią bym pojechala! ..a o Lednicy dowiedzailam sie w banalny sposob oglądając "Plebanie" hehe
--------------------------------------------------------------------------------

Gregoriano
Skąd : wysłana w 2004-04-13 14:29:27

W wigilię Zesłania Ducha Świętego robimy zadyme modlitewną w naszym Kościele, dlatego x.Marcin nie pojedzie (chyba mi wybaczy, bo stwierdzam pewne rzeczy za niego), no ja tez nie jadę... To oczywiście nie oznacza że odradzam wyjazdu do Lednicy - ojciec Góra to spoko gość, wie jak i oco zrobić...... Osobiście zachęcam aby zostać!!! Trzeba modlić się aby zstąpił Duch i odnowił oblicze ziemi tej ziemi - nasze sulechowskiej!!! Tylko wiadomo nic na siłe, ale........ Jak Bóg nas przemieni to nie będzie problemy żeby zorganizowac wyjazd, nawet kilku autokarowy, ale trzeba od czegoś zacząć!
--------------------------------------------------------------------------------

ravenloff
Skąd : Sulechów wysłana w 2004-04-16 23:16:21

A ja byłem już rok temu nad jeziorem Lednickim i się modliłem wraz z ok. stu-tysięcznym tłumem młodych ludzi. Wrażenia niesamowite, zwłaszcza jak zapłonęło 100.000 zniczy, czy obejrzeliśmy orędzie Papieża na wielkim telebimie! Uwazam, że na pewno większości taki wyjazd by się spodobał. Na Diecezjalnych Dniach Młodzieży tez byłem (2 razy). Oba zjazdy są po części do siebie podobne, ale milej wspominam Lednicę . Ja jestem jak najbardziej za wyjazdem nad Lednicę.[/b]
19-05-2004 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów