Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Związki kapłanów
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
Cytat:Źle się domyślasz - o kimś innym.

Cóż za skromność.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
06-01-2006 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #32
 
Offca napisał(a):Cóż za skromność.

Dziękuję za uznanie. Bardzo mnie ono cieszy.
06-01-2006 13:41
Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
semper_malus napisał(a):A co Jezusowi ubędzie w związku z tym, że kapłan może zalegalizować swój związek i żyć w czystości?

Myśle, że co poniektórzy zdaje się bardziej ranią Jezusika swoją głupotą niż preferencjami seksualnymi.

I glupota i nieczyste preferencje seksualne sa przyczyna zranienia Serca Bozego Smutny

Prosze ksiedza Arkadiusza

Niech ksiadz pomoze semperowi swoja wypowiedzia.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
07-01-2006 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #34
 
Zygmunt napisał(a):I glupota i nieczyste preferencje seksualne sa przyczyna zranienia Serca Bozego Smutny

Prosze ksiedza Arkadiusza

Niech ksiadz pomoze semperowi swoja wypowiedzia.

Pozdrawiam

Na coś takiegom reakcja może być tylko jedna :hahaha :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Proszę księdza Arkadiusza . Niech ks. się zajmioe ministrantami i mną się nie przejmuje. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Pozdrawiam
08-01-2006 03:32
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2006 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
Offca

Swieta racja Uśmiech Uśmiech a ciebie semper i tak wyrwiemy ze szpon zlego aniola...obiecuje ci to.ZPan Jezus jest Dobry i wyslucha modlitwy o twoje nawrocenie.

Pozdrawia Zygmunt Uśmiech Uśmiech Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-01-2006 01:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #37
 
Zygmunt napisał(a):a ciebie semper i tak wyrwiemy ze szpon zlego aniola...obiecuje ci to.ZPan Jezus jest Dobry i wyslucha modlitwy o twoje nawrocenie.

Brzmi jak groźba. A mi pod szponem dobrze. z j mi nie po drodze.

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2006 01:13 ]
A zresztą niech nie będę egoistą: Zapraszam Zygmunt pod szpona , jest fajniej niż pod krzyżem z którego kapie krew.
12-01-2006 02:12
Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
semper_malus napisał(a):
Zygmunt napisał(a):a ciebie semper i tak wyrwiemy ze szpon zlego aniola...obiecuje ci to.ZPan Jezus jest Dobry i wyslucha modlitwy o twoje nawrocenie.

Brzmi jak groźba. A mi pod szponem dobrze. z j mi nie po drodze.


A zresztą niech nie będę egoistą: Zapraszam Zygmunt pod szpona , jest fajniej niż pod krzyżem z którego kapie krew.

Ten, ktoremu sluzysz strasznie boi sie Krzyza Chrystusowego bo wie, ze przez Krzyz zostal pokonany.

Zapamietaj sobie semper;

JEZUS CHRYSTUS jest zbawieniem i winnym imieniu nie ma zbawienia.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-01-2006 03:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #39
 
Zygmunt napisał(a):EZUS CHRYSTUS jest zbawieniem i winnym imieniu nie ma zbawienia.

Jeśli potarzam jeśli masz rację to ja Jezusowi mówię nie. Kiedyś socjalizm był jedyną drogą. A jak skończył. Powodzenia Towarzyszu!
12-01-2006 05:57
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Jego wybór Zygmunt. Mówi nie, to nie. Nie mamy nikogo zmuszać siłą do przyjęcia wiary. Za swoje "nie" semper kiedyś odpłaci, ale to JEST JEGO ŚWIADOMY WYBÓR. Ja za nim płakać nie będę :krzywy:

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2006 ]
Cytat:Kiedyś socjalizm był jedyną drogą. A jak skończył. Powodzenia Towarzyszu!

Ale socjalizm nawet nie ma 200 lat, a chrześcijaństwo ma już ponad 2 tys. i ma się dobrze :diabelek:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-01-2006 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #41
 
Offca napisał(a):Ale socjalizm nawet nie ma 200 lat, a chrześcijaństwo ma już ponad 2 tys. i ma się dobrze Diabełek


Bardzo fajnie, że macie taki różowy nastrój Towarzyszu. niczym orkiestra na tytanicu. :hahaha:

Nic nie trwa wiecznie towarzyszu.

[ Dodano: Czw 12 Sty, 2006 13:14 ]
Chciałem rzec Towarzyszko. Wybaczcie towarzyszko :krzywy:
12-01-2006 13:54
Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Chciałbym zapytać czy Twoja wiara będzie trwac wiecznie..??

Pozdrwiam

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
12-01-2006 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #43
 
Jeśli pytanie było skierowane do mnie to wybacz, ale nie rozumiem.
12-01-2006 16:43
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
semper_malus napisał(a):Nic nie trwa wiecznie towarzyszu.

I tu się właśnie gruuubo mylisz :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
12-01-2006 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
semper_malus napisał(a):
Zygmunt napisał(a):EZUS CHRYSTUS jest zbawieniem i winnym imieniu nie ma zbawienia.

Jeśli potarzam jeśli masz rację to ja Jezusowi mówię nie. Kiedyś socjalizm był jedyną drogą. A jak skończył. Powodzenia Towarzyszu!

Nie porownuj socjalizmu z Panem Jzeusem w ktorego Rekach jest twoje tchnienie.Socjalisci i komunisci mowiac jezykiem ordynarnym, to zlodzieje, ktorzy sie Boga wyrzekli.

Pan Jezus jest Prawdziwym Bogiem i Czlowiekiem.Gdybys znal Dobroc Pana Jezusa to nie pisalbys takich nie milych zdan.

Offca napisał(a):Jego wybór Zygmunt. Mówi nie, to nie. Nie mamy nikogo zmuszać siłą do przyjęcia wiary. Za swoje "nie" semper kiedyś odpłaci, ale to JEST JEGO ŚWIADOMY WYBÓR. Ja za nim płakać nie będę :krzywy:

To prawda lecz semper nie jest taki zly i chcialbym aby Pan Jezus dotknal jego serducho laska poznania.Nie tacy jak on nawracali sie.Nawracali sie ateisci, satanisci i wielu, wielu innych.

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
13-01-2006 03:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów