Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunizm - system oparty na terrorze.
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Vika napisał(a):Nawet nie czytam artykułu ,wiem jaki to był system.Był...,powiedzmy ze juz go nie ma.
A jak nazwiesz to co jest teraz? Jaki to system? System który niszczy czlowieka,
skazuje na powolna śmierć zabierając możliwość leczenia,normalnej egzystencji.
Jak teraz nazwac ten TWÓR? Czy to jest wolnosć? Czy tez spuszczenie z łańcucha
wszelkich złych mocy. :twisted:
Twór? Jak dla mnie to potwór. Świat rządzony przez żądzę zysku. Pomimo szczytnych deklaracji, pięknych słówy, wielkich ideałów - wciąż władzę stanowi pieniądz. Nie mając pieniędzy jesteś nikim, nie możesz nawet umrzeć, bo to też kosztuje. Będąc cięzko chorym za pieniądze zostaniesz wyleczony, gdy pieniędzy nie masz - rząd cię zabija w majestacie prawa - w sensie, że zostawia cię umierającego samemu sobie. W sadach zwycięża zawsze również strona bardziej zasobna, bo sprawiedliwość też kosztuje. Dosżło nawet do tego, że sam brak pieniedzy jest przestępstwem - bo nie płacisz haraczu rządowi - ten cię prześladuje, zastrasza, zamyka w więzieniu, zabija.
Humanitaryzm to puste słowo. Bo wszystko jest za pieniądze.
Dziś mamy taką "komunę" ubraną w kolorowe ubranko. Kiedyś wyznacznikiem naszego "żyć albo nie żyć" była ideologia do jakiej się przeznawaliśmy. Dziś jest to zasobność naszego portfela. Człowiek bogaty ma prawo do wszytskiego co w konstytucji - do leczenia, do wyrażania poglądów, do sprawiedliwości, do równości. Człowiek biedny - stoi niżej.
Co do "wolności słowa" - zakwestionujesz wyrok sądu, powiesz co sądzisz o jakiejś bogatej gnidzie, powiesz w ogóle coś niewygodnego dla gangsterów z rządu - jesteś skarżony o "pomówienia" czy "obrazę". No chyba, że jesteś zakonnikiem z Torunia. Taka to wolnośc słowa.
Nie ma czgoś takiego jak "bezpłatne szkolnictwo" czy "bezpłatna służba zdrowia". Nie kupisz dziecku bajecznie drogich podręczników - będzie miało problemy w szkole. Nie masz kasy to nie płacisz składek na ZUS, nie płacisz składek - nie masz prawa do leczenia. Taki to mamy humanizm w Polsce.
Humanizm bandycki - bo polski rząd, premier, prezydent to najgorsi bandyci ze wszystkich, wielokrotni przestępcy - i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Najgorsi - bo działają jawnie. Każdy człowiek który zamarzł na smierć, umarł z głodu, został zamordowany, popełnił samobójstwo - tak naprawdę jest ofiarą bandytów z rządu, to oni go zabili, zabił go Tusk, zamordował go Kaczyński. Z premedytacją. Bo nie stworzyli mu warunków do życia. Bo nie ochronili go przed złem. A w końcu od tego oni są.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-02-2009 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Vika - 06-02-2009, 12:36
[] - Terebint - 06-02-2009, 12:56
[] - Polonium - 06-02-2009, 12:58
[] - Helmutt - 06-02-2009 13:10
[] - Polonium - 06-02-2009, 14:11
[] - alus - 06-02-2009, 14:14
[] - Helmutt - 06-02-2009, 15:50
[] - alus - 06-02-2009, 17:36
[] - Vika - 06-02-2009, 21:09
[] - Helmutt - 23-02-2009, 11:35
[] - alus - 23-02-2009, 15:34
[] - Acant - 23-02-2009, 15:36
[] - Helmutt - 23-02-2009, 15:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów