Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To nie jest facet dla ciebie...
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Adam napisał(a):A jest wyształciuchem ?
Nie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
10-02-2007 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zban Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #47
 
Pytanie zresztą niestosowne lekko...

Znów
Znów wracam po nocy
Znów wyje?d?am skoro ?wit
Nikt mnie nie widzia? tylko Ty
Nikt mnie nie kocha? tak, jak Ty

ftp://media.kdm.pl/filmy/Armia(zjawy_i_ludzie)01.avi

http://www.youtube.com/watch?v=vo8mfj4uDp8
10-02-2007 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
Zban napisał(a):Pytanie zresztą niestosowne lekko...


Pytanie stosowne jak najbardziej, bo przecież rozmawiamy o ocenianiu wartości człowieka według posiadanego przezeń dyplomu. A przecież mówił pan premier, że białe jest białe, a czarne jest czarne... Czyżby ów idealizm moralny działał wybiórczo ?
Cóż lepsze. Rasista z dyplomem, czy porządny człowiek ledwie z maturą. Albo nawet i bez ?

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
11-02-2007 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Adam napisał(a):Pytanie stosowne jak najbardziej, bo przecież rozmawiamy o ocenianiu wartości człowieka według posiadanego przezeń dyplomu.
Z tego co widzę ten temat wyłącznie nie dotyczy tego, czy partner ma dyplom, czy go nie ma. To jeden z wielu aspektów możliwych. Poza tym co to ma do rzeczy, czy mój ojciec ma studia wyższe czy nie? Badania jakieś robisz?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-02-2007 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
Spójrz do pierwszego posta założycielki tematu. Z tego jednak wynika, że o wykształcenie głównie tu chodzi ( jeśli chodzi o facetów ). Inne rzeczy były podane jakby pobocznie. Coś o dziewczynach ze wsi.

Cytat:Poza tym co to ma do rzeczy, czy mój ojciec ma studia wyższe czy nie? Badania jakieś robisz?

Gdyby miał, to by miało znaczenie.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
11-02-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Cytat:Poza tym co to ma do rzeczy, czy mój ojciec ma studia wyższe czy nie?
dla Ciebie może nie, ale jeśli chodzi o ten topik to nawet duże bo przecież jest mowa o wykształceniu kobiety i mężczyzny, którzy tworzą związek a więc możesz na przykładzie z własnego domu powiedzieć czy np. wykształcenie przyszłego zięcia było ważne dla rodziców twojej mamy, albo na odwrót - czy to jego rodzice patrzyli na wykształcenie przyszłej synowej?Oczywiście nie musisz odpowiadać.
11-02-2007 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #52
 
to Ja :) napisał(a):zy np. wykształcenie przyszłego zięcia było ważne dla rodziców twojej mamy, albo na odwrót - czy to jego rodzice patrzyli na wykształcenie przyszłej synowej?
Nie sądzę. Wtedy chyba trochę inne priorytety się najbardziej liczyły. Moja mama wybierała się na studia, ale ze względu na to, że się zakochała w moim ojcu, rozmyśliła się. Nie sądzę, że stało się to pod jego naciskiem (mój ojciec ma wykształcenie techniczne, nie ma wyższego), był to raczej wybór mojej mamy.
Wiem jednak, że niektórzy faceci reagują negatywnie, kiedy kobieta jest bardziej i lepiej wykształcona od nich. Oczywiście mówię w kategoriach skończenia studiów, dyplomów, papierków i innych takich. Być może moja mama była tego świadoma... Nie wiem, naprawdę. Jednak uważam, że w sam raz dla moich rodziców ich wykształcenie nie miało zbyt wielkiego znaczenia i dla ich przyszłych teściów także.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-02-2007 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Cytat:Wiem jednak, że niektórzy faceci reagują negatywnie, kiedy kobieta jest bardziej i lepiej wykształcona od nich. Oczywiście mówię w kategoriach skończenia studiów, dyplomów, papierków i innych takich.
dokładnie tak niektórzy uważają.
11-02-2007 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kowal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #54
 
Cytat:dokładnie tak niektórzy uważają.

jak dla mnie to kobieta musi być na poziomie,
najlepiej bystra i inteligentna, nie lubię ciemnych mas, :/

Ucz si? od nas obracaj dzi? co?, zamiast si? podda? skumuluj z?o?? i zamie? j?, zamie? j? w si?? do dzia?ania bo jeszcze nikt nie wyzdrowia? od narzekania.

Dlaczego widzisz wroga w mej osobie ?
12-02-2007 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Cytat:najlepiej bystra i inteligentna
i o tym wg Ciebie świadczy mgr przed nazwiskiem? albo papierki potwierdzające licencjata? jeśli tak to byś się zdziwił, jakbyś zobaczył jedną panią mgr co mnie uczyła - nic nie wiedziała, no chyba, że ty od razu automatycznie to przypisujesz: mgr/licencjat - bystra, nie ma tego - ciemna masa a nie patrzysz na to co rzeczywiście tkwi w głowach tych osób.
12-02-2007 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #56
 
to Ja :) napisał(a):jeśli tak to byś się zdziwił, jakbyś zobaczył jedną panią mgr co mnie uczyła
Czasami dr przed nazwiskiem nic nie znaczy...

[ Komentarz dodany przez: Offca: Pon 12 Lut, 2007 13:36 ]
Idźmy dalej... prof. też czasami nic nie znaczy :/

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
12-02-2007 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów