Ankieta: Czy potrafisz tworzyć strony www?
Tak, umiem tworzyc strony
Nie, nie umiem i liczę na pomoc innych
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie stron www
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Kurcze, Groniu, jesteś genialny Duży uśmiech
Strasznie Ci dziękuję :* :jupi:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ładna stronka - Offco Duży uśmiech grtatuluję Uśmiech

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
13-09-2005 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
Dziękuję, liczę na jakąś współpracę :hm:

[ Dodano: Sro 14 Wrz, 2005 ]
Jeszce chciałam zapytać o coś takiego, bo chyba tego posta nikt nie zauważył :mrgreen: :

Cytat:Acha, jeszczem się chciała spytać panów expertów jaki kodzik się wpisuje, żeby zmienić czcionkę na jakąś inną? I czy jest jakaś strona z przykładami czcionek, których mogę użyć na stronie?

:krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aydamusek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 91
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #49
 
Nie szalej z krojami czcionek za bardzo, bo to dział tak, ze jak ja nie mam jakiejś twej wypasionej, to u mnie wyświetla sie standardowa.

Szukam speca od kwesti bezpieczeństwa na Forum. Potrzebna pomoc.

[center]www.aydam.org - Serwis i Forum dla Ciebie [you][/center]
[list]JP II
Benedykt XVI
Teologia
Sekty
Poezja
Czytelnia
Rower
Kulinaria
Inne[/list:u]
21-09-2005 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #50
 
Co do Linuxa - jest swietny edytor do edycji html i php - Quanta. Jezeli szukasz czegos z lepszym "wspomaganiem" - http://www.nvu.com/; mozna w nim wygodnie edytowac stronke nie robiac jednoczesie smietniska w kodzie html :-)
Natomiast zeby skutecznie poslugiwac sie Vim-em potrzeba 5 lat treningu, a moim zdaniem nie warto.
14-12-2005 23:55
Odpowiedz cytując ten post
NiKtóś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #51
 
hoho.. Czy ja tu widzę Adam :> Zapomniałes o dziale muzyki Język Ja tez umiem robić stronki Język skromne, ale są... Zapraszam: http://muzyka.mind.one.pl A linux jest cool- w nim właśnie robiłam. Jak siedziałam w szkole i tam pisałam w windownie to wiele rzeczy nie chodziło.. Jest też pod Linuxem taki edytor graficzny stron- dokładnie nie pamietam nazwy (chyba Composer- brat mi go skasował :/), ale jest fajny Język
16-12-2005 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Założyłem strony na republika.pl w wersji darmowej.Do edycji można używać webmajstra dostępnego w wersji on-line.Jedna strona jest stroną KSM-u a druga stroną prywatną.Na prywatnej stronie jest coś o Św.Patryku,jest trochę przemysleń,pogoda,zdjęcia.Ze względu na to,że strona jest darmowa trzeba ją co ileś miesięcy odświeżać wchodząc na webadmina.Pojemność też jest ograniczona.Za dużo tekstu i webmajster się zawiesza (konieczny Reset).Serwer mieści się pod Siedlcami.

Założyłem też bloga na irlandzkim serwerze (Co.Kildare,Newbridge).Adres bloga jest w moim profilu tam, gdzie pisze http://www.W przypadku bloga edycja jest prosta (tylko na Firefoxie) a blog jest darmowy (free).Mieści się dużo tekstu.
15-12-2006 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów