Ankieta: Czy lubisz 'blogować'?
Tak, prowadzę swojego bloga i czytam blogi innych
Czytam blogi, ale swojego nie prowadzę
Nie, w ogóle mnie to nie interesuje
Blog?? A co to takiego??
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Ks.Marek napisał(a):
kłapciu napisał(a):Można zmienić ksywkę, podać mniej danych etc.
A kiedy jesteś sobą? Kiedy piszesz tu, na blogu, czy może w realu?

W realnym świecie nigdy nie można być sobą. Pisałam o tym już wcześniej w tym wątku. Czasami trzeba zamknąć buzię i nie mówić nic bo przylepią różnorodne łatki, nie zawsze oddające całą prawdę o nas... z resztą już przestałam pisać bloga, więcej z tym bałaganu niż pożytku... Poza tym już go nie potrzebuje. Nie muszę spisywać swoich przemyśleń, żeby dojść ze swoimi myślami do ładu. Poza tym nie mam czasu już na takie rzeczy Język

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
18-03-2009 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #62
 
Ja bloga nie prowadzę i nie zamierzam. Wprawdzie założyłam, ale zlikwidowałam, ponieważ nie umiem pisać tak "na sucho". To, co chcę ludziom powiedzieć, piszę na forum, bo jest to dla mnie bardziej żywy kontakt z człowiekiem, poprzez wejście z nim w dialog, sprowokowanie pewnych tematów, można pokazać to, co człowiek ma do dania innym. Nie wyobrażam sobie, że miałabym założyć bloga i...pisać nie wiadomo co. Nie wiedziałabym o czym. Ale myślę, że są ludzie, którzy mają do tego talent. Na pewno. Uśmiech
18-03-2009 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kinga93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Miałam kiedyś bloga ale przestałam pisać, bo stawało się już nudne pisanie prawie wyłącznie dla siebie. Brak odpowiedzi z drugiej strony sprawił, że stało się to dla mnie trochę ez sensu, więc przestałam pisać :|

"?yj tak jakby ka?dy dzie? by? twoim ostatnim"

"Nie mówmy, ?e czasy s? z?e, my jeste?my czasem, b?d?my dobrzy, a czas b?dzie dobry"
?w. Augustyn
19-03-2009 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Kinga93 napisał(a):Miałam kiedyś bloga ale przestałam pisać, bo stawało się już nudne pisanie prawie wyłącznie dla siebie. Brak odpowiedzi z drugiej strony sprawił, że stało się to dla mnie trochę ez sensu, więc przestałam pisać :|

Ja dlatego nie piszę. Też bym przestała, bo bez sensu.
19-03-2009 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kinga93 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Ale na początku było w sumie fajnie Uśmiech Ale po jakimś czasie po prostu przestałam. Ale spróbować nie zaszkodzi Duży uśmiech

"?yj tak jakby ka?dy dzie? by? twoim ostatnim"

"Nie mówmy, ?e czasy s? z?e, my jeste?my czasem, b?d?my dobrzy, a czas b?dzie dobry"
?w. Augustyn
19-03-2009 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Lepiej pisać dziennik pracy nad sobą w zeszycie bądź na kompie. W celu spojrzenia na siebie.
A forum jest dobre, aby podyskutować, ale i tak real jest najlepszy , gdyż tam toczy się życie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
20-03-2009 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anuszka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 847
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #67
 
Oglądam blogi i czytam ale nie prowadzę swojego Uśmiech
05-04-2009 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nadinn Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 370
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #68
 
Rachel napisał(a):A forum jest dobre, aby podyskutować, ale i tak real jest najlepszy , gdyż tam toczy się życie.

I tu racje daje Tobie Rachel. Jezeli chodzi o mnie to rzadko czytam blogi, a swoje wogole nie mam w komputerze, jakos nie chce zakladac.
06-04-2009 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hacunamatata Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #69
 
Ja, ponieważ jestem pisoholikiem (od "pisać", nie od "PiS'u"), któremu ciężko jest poukładać własne prywatne myśli w obrębie tylko i wyłącznie głowy, piszę bloga, oczywiście. Choć ostatnio bardziej piszę u siebie, na komputerze, niż w miejscu publicznym. Inaczej piszę "dla siebie" inaczej dla innych, choć to "dla innych" też pomaga w pewien sposób uporządkować conieco. Chyba. W każdym razie - co tu dużo mówić - piszę, bo lubię. Choć prawie nikt tego nie czyta.
Acha - moja ostatenia spowiedź była u księdza, którego poznałem dzięki blogowi właśnie. Musiałem co prawda zrobić 80km w jedną stronę, ale to było dobre 80km. A raczej 160 Oczko

"Be nice to the gnomes"
07-04-2009 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #70
 
Nie myślałam o swoim blogu,ale to niezły pomysł. Zamiast pisać w notatniku na komputerze,może założę blog,kiedyś,jeszcze nie teraz.

Przeszłość moją Panie,
polecam Twojemu miłosierdziu,
terażniejszość moją polecam Twojej miłości,
a moją przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
07-04-2009 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Zapraszam do czytania i/lub komentowania tego bloga: http://fronda.pl/13023/blog

Mam małe zaległości w aktualizacji, ale niebawem wrócę do systematyki.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-04-2009 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #72
 
Ja prowadzę bloga choć w sumie to bardziej blog fotograficzny niż pisany...
Piszę mało bo nigdy nie byłam dobra z pisania czegokolwiek aczkolwiek pewne skróty myśli zapisuję aczkolwiek pisane raczej tajemniczo zrozumiałe dla mnie a nie dla innych.


Mam kilka blogów które obserwuję i czytam
Ogólnie lubię czytać.

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
14-08-2009 01:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
A mnie ostatnio coś opuściła wena twórcza. Pusty jakiś się zrobiłem jak bęben turecki xD
Albo to może dopust Boży, coby nie popaść w grafomanię :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
14-08-2009 01:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #74
 
ja działam na fblu i tam czasem co nieco skrobne xD

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
14-08-2009 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paulincia89-16 Offline
Dziecina Boża
****

Liczba postów: 301
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #75
 
No ja mam bloga i fbl 3... Język
Każdy służy do czegoś innego Oczko

[Obrazek: 19741350394a7b16dd0a31b.gif]
14-08-2009 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów