Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.przeznaczeni.pl
Autor Wiadomość
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #1
www.przeznaczeni.pl
Niedawno Baranka zaproponowała mi ciekawą stronę. Nie wiem czy tematyka strony się wam spodoba, ale polecam krótki opis strony:
http://www.przeznaczeni.pl napisał(a):Czy to dla Ciebie?
Strefa przeznaczeni.pl została stworzona z myślą o wzajemnym poznaniu osób powołanych do małżeństwa, które oczekują na swoją Miłość, a jednocześnie są zaangażowane w praktykowanie wiary katolickiej.

Oto kilka pytań, które pomogą Ci rozeznać, czy Strefa przeznaczeni.pl jest odpowiednia właśnie dla Ciebie?

Czy szukasz czegoś więcej niż jedynie serwisu randkowego?
Czy jesteś zdecydowany na zaangażowanie się w poważny związek?
Czy jesteś gotowy na wysiłek w poszukiwaniu tej jedynej osoby na całe życie?
Czy praktykujesz swoją wiarę?
Czy chcesz i możesz zawrzeć małżeństwo w Kościele katolickim?
Czy jesteś gotowy na zaakceptowanie zasad naszej Strefy?

Jeśli szukasz wielu przypadkowych znajomości, łatwej rozrywki, przyjemnych flirtów, zabawy w "miłość", partnera do sexu... jeśli wiara i religia nie mają dla Ciebie znaczenia i z założenia odrzucasz Kościół katolicki... jeśli już masz za sobą ślub kościelny i rozwód cywilny... to źle trafiłeś.

Ale jeśli szukasz osoby żyjącej na co dzień według chrześcijańskiego systemu wartości, osoby otwartej na to, że nawiązana z Tobą przyjaźń może doprowadzić Was nawet do małżeństwa... jeśli Ty również żyjesz w ten sposób i też jesteś otwarty... to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Nie oznacza to, że masz być doskonały, czekający już tylko na publiczne ogłoszenie świętości i wyniesienie na ołtarze. Jeśli posiadasz różne wątpliwości, poszukujesz, pytasz, ale wierzysz w Boga, ufasz Kościołowi i jesteś gotowy na zmiany, na rozwój, na pracę nad sobą, aby w przyszłości uszczęśliwić ukochaną osobę... to znalazłeś się we właściwym miejscu.

Wejdź do Strefy przeznaczeni.pl podążaj za wskazówkami i sugestiami, i pozwól Bogu dokonać reszty w czasie, jaki On sam uzna za najwłaściwszy.
Jeżeli chcecie odwiedzić tą stronę, to zapraszam tutaj: www.przeznaczeni.pl

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
10-09-2005 22:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
No cóż, sama nie wiem, o co tym myśleć... intrygujące ...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-09-2005 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Niezłe, tylko....


Ravenloff napisał(a):Strefa przeznaczeni.pl została stworzona z myślą o wzajemnym poznaniu osób powołanych do małżeństwa

... skąd ja mam wiedzieć, czy to moje powołanie? :-k
I mam jakoś zastrzeżenia do:

Cytat:Strefa przeznaczeni.pl została stworzona w tym celu, aby ułatwić każdemu Strefowiczowi znalezienie osoby, z którą będzie mógł zbudować małżeństwo i rodzinę. Dlatego wszelkie Twoje kontakty z innymi osobami w Strefie przeznaczeni.pl powinny odnosić się do tego celu. Kontaktuj się jedynie z tymi osobami, wobec których jesteś otwarty na nawiązanie bliższej relacji, a nawet w przyszłości na małżeństwo. Nie flirtuj!

Nie rozumiem... Kogo nie poznam, mam myśleć o nim od razu jako o potencjalnym mężu?! Coś chyba nie tak... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-09-2005 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Mi takie inicjatywy w ogóle nie pasują. Szukać męża/żony ma siłę? I w dodatku przez internet? A fe!

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
12-09-2005 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
Kto mówi że na siłę :?: Za karę nikt przy klawiaturze nie siedzi :twisted: Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-09-2005 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
No na siłę nikt nikomu nie każe się w tym systemie rejestrować.
Sam nie wiem co o tym sądzić, ale może komuś sie spodoba.
A z tym małżeństwem, to chodzi o to, że to portal służący ludziom pomocą w poznaniu się. Może ktoś jest nieśmiały lub w popularnych systemach randkowych nie możne znaleźć nikogo wartościowego, bo 99% szuka tam tylko przyjemności dla siebie, zabawy i sexu?

A weź tu w jakimś portalu randkowym napisz, że jesteś prawiczkiem, nie szukasz babki do sexu, wogóle to poczekasz z tym do ślubu, że nie chodzisz za często na imprezy, a na dyskoteki to już wogóle. Chyba by Cię wyśmiali, albo totalnie zignorowali.

A w przeznaczeni.pl moim zdaniem chodzi o to, aby z góry nie odrzucać idei, że w przyszłości z osobą z którą bym się zapoznał może bym wszedł w związek małżeński. A nie jak w innych portalach randkowych, że ktoś tam szuka kogoś aby się zabawić czy posexić, ale nic ponad to.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
12-09-2005 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
A mi się ta idea podoba, chociaż ja swoją żonę poznałem w sposób tradycyjny Uśmiech)

Ale wracajac do sedna sprawy to rozmawialem niedawno ze znajomym duszpasterzem akademickim i mowil wlasnie ile ludzi przychodzi do niego pogadac na rozne tematy a i tak wszystko konczy sie na tym, ze on lub ona nie moze znalezc sobie nikogo do wspolnego zycia a te wszystkie portale randkowe to powoduja w nich jeszcze wieksza frustracje, bo jezeli przyjac je za pewien standard stosunkow damsko-meskich, to wiekszosc z praktykujacych katolikow to jacys dziwacy...

Pomysł moim zdaniem dobry, a czy naprawde jest dobry i potrzebny to przeciez zweryfikuje rzeczywistosc, wiec dobrze ze ktos z taka inicjatywa wystapil. W najgoraszym przypadku nikt o tym serwisie nie bedzie pamietal, ot i tylw

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
13-09-2005 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ktoś z Was się już tam zalogował i może potwierdzić, że to faktycznie takie fajne? Można sie później z tego wylogować i zrezygnować?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-09-2005 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Ja się na królika doświadczalnego nie piszę Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
13-09-2005 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Offca napisał(a):Można sie później z tego wylogować i zrezygnować?
Na pewno można - jeszcze nie słyszłem o portalu, który nie pozwala "wylogować się".

Offca napisał(a):może potwierdzić, że to faktycznie takie fajne?
Nie wiem czemu miałoby to być rozpatrywane w kategoriach fajne-niefajne. Biorąc pod uwagę ilość ludzi samotnych usilnie lub po prostu szukających swojej drugiej połowy, to jest to miejsce gdzie moga sie spotac. A czy to już będzie fajne czy też nie, to zależy chyba wyłącznie od tego na jakiego człowieka się trafi

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
14-09-2005 08:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
msg napisał(a):
Offca napisał(a):może potwierdzić, że to faktycznie takie fajne?
Nie wiem czemu miałoby to być rozpatrywane w kategoriach fajne-niefajne. Biorąc pod uwagę ilość ludzi samotnych usilnie lub po prostu szukających swojej drugiej połowy, to jest to miejsce gdzie moga sie spotac. A czy to już będzie fajne czy też nie, to zależy chyba wyłącznie od tego na jakiego człowieka się trafi
Dokładnie tak jak msq napisał. To jak się ludziom spodoba ten portal, zależeć będzie tylko od ludzi. Jak w portalu bedą ludzie na poziomie, to może się udać. A jak zaloguje się sporo ludzi o hamskich predyspozycjach, to założę się, że zniechęcą oni tych drugich. Ale bądźmy dobrej myśli. Może projekt wypali i będziemy mieć "portal randkowy" na poziomie Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
16-09-2005 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Jakoś nie wyobrażam sobie poznania dobrze człowieka przez internet :shock:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
17-09-2005 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
baranka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
No chyba tylko troche mozna. Kiedys 'trzeba' sie spotkac realnie.
Nota bene moj brat poznal swoja obecna zone wlasnie przez internet Oczko nie to ze na jakims portalu randkowym, no ale nie w 'realu', to wiem na pewno.
17-09-2005 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Pomysł po części ciekawy. Może nie aby był to portal randka.pl ale aby były na nim poruszone tematy powołania do małżeństwa. Jeśli jednak na nim nie bedzie psychologów i księży to szkoda im płacić za domene. Mołżeństwo to ważny "problem" dobrze jest o tym dyskutoiwać. Poznawac tajniki tego powołania.
25-09-2005 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olgaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 242
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
No dobra, ale zeby od razu poznawać kogos i brac go pod uwagę jako potencjalnego męża/żonę? Jakoś nie do końca mi się to podoba... Zanim dowiem sie jak ma na imię i ile ma lat będzie wiedział że jest potencjalnym kandydatem na męża... No ale może komuś to pomoże.
29-09-2005 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów