Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #196
 
Skoro czepiamy się korzeni Tuska, to trzeba by prześledzić korzenie innych kandydatów, co prawda teraz zostało tylko dwóch, więc dużego wyboru nie ma. Kaczyńskiego nie bardzo chcą bo to człowiek, który nie tylko mówi, ale także i robi i napewno mógłby pokrzyżować im wiele planów, dlatego go za to szanuję, ale czy nadaje się na prezydenta? Trudno powiedzieć. Nie wiem, ale nie da się tego sprawdzić, jeśli się go nie wybierze. Napewno mógłby wiele dobrego zrobić. Ma mój głos napewno za działanie,gorzej u niego z zachowaniem się podczas publicznych spotkań, zbyt szybko się wkurza i nie panuje nad tym co mówi, tak mi się wydaje, moja ocena jest efektem ogladania jego debaty z Donaldem.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-10-2005 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #197
 
Zgadzam się z tym że niezostał ani jeden godny kandydat..ale cóż głosować trzeba.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
15-10-2005 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #198
 
Wolę uczciwość Kaczyńskiego - od przemyślanych, lecz "moralnie wątpliwych" ataków Tuska ...
Jak np to, co miało miejsce ostatnio - J Kurski "wyleciał" z PiS za podanie błędnej informacji - za "nomalne" zostało przyjęte przez PO wstrętny atak na Kaczyńskiego (ta "konferencja w hosicjum")
Coś mi się wydaje, że P. Tusk nie ma żadnych poważniejszych zahamowań etycznych w walce politycznej - a taka postawa mnie przeraża...
Oj, na pewno nie głosowałbym w wyborach do parlamentu na PO gdybym wiedział, że cżłonkowie tej partii tak postąpią - i to już któtko po wyborach parlamentarnych ... Smutny

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
15-10-2005 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #199
 
Anies napisał(a):Papież to co innego, nie przesadzaj.

Taaak, co innego bo papież tak? Ładna mi sprawiedliwość. Dziadek Tuska jest be z powodu wermachtu, a papież jest ok, bo jest papieżem? Mówię teraz o nich jako o ludziach, nie patrzę na "stanowiska" jakie zajmują.


Cytat:Nie chodzi o słuzbę dziadka w wojsku tylko korzenie niemieckie Tuska!!
No i co? Jak powiem, że mam korzenie niemieckie też byś mnie znegowała gdybym startowała w wyborach? Czy korzenie według Ciebie się wybiera :?:
ddv napisał(a):Coś mi się wydaje, że P. Tusk nie ma żadnych poważniejszych zahamowań etycznych w walce politycznej - a taka postawa mnie przeraża...
A Kaczyński jest taki etyczny? Mnie obrzydza jego wynoszenie się nad innych i takie pewniactwo, że na 100% wygra i będzie prezydentem (osobiście to powiedział). Co za brak skromności...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-10-2005 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #200
 
Tomasz32 napisał(a):Ma mój głos napewno za działanie,
Masz rację Sławku. Ja też będę głosował na Kaczyńskiego. Kto jeszcze się do nas przyłączy na tym forum ? Hmm... Mam nadzieję że większość. :jupi:

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
15-10-2005 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #201
 
Na pewno nie ja :krzywy:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-10-2005 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #202
 
Ja się przyłączam.

A Tusk ma ciekawe zajęcia w czasie obrad sejmu http://www.orzelpocztowy.pl/tusk_len/index.htm

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
15-10-2005 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #203
 
Ja bym nie głosował ani na jednego ani na drugiego, ale wyboru duzego nie mam, więc na kogoś się trzeba zdecydować. Dlatego na Lecha oddam swój głos. Przynajmniej mogę liczyć na to, że cos zrobi. Bardziej bałaganu narobić to nie narobi,może trochę tylko poprawi sytuację w jakimś konkretnym resorcie. Na dużo też nie liczę, bo tak już w tej polityce jest, ze się tylko obiecuje.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-10-2005 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #204
 
Anies napisał(a):A Tusk ma ciekawe zajęcia w czasie obrad sejmu

No i co z tego? Jak zostanie prezydentem nie będzie miał. Zresztą się nie dziwię, niektóre obrady są nudne jak flaki z olejem :krzywy:
Szukanie na siłę na kogoś haczyków to zwykły nietakt.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-10-2005 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #205
 
Głosowałem na PiS ze względu na program . To na prezydenta popieram Kaczora ale Donalda. Pi S ma rząd ma prezydenta zaczyna to wyglądać bardzo niedobrze. Kaczyńscy związali się nie formalnie z radykalnym nurtem katolicyzmu w Polsce . Nurt taki prezentuje Ojciec Rydzyk i jego rozgłośnia.
Ciągnąć ten wątek katolicki nie dobre wrażenie robi na mnie pokazywanie się Tuska z innymi osobistościami kościoła. Robi to widocznie pod publiczkę . Tak samo pod publiczkę wziął ślub katolicki po 27 latach związku . Ni chce mi się wierzyć w bajeczki o nawróceniu.. Tuska
A wybieram moim zdaniem mniejsze zło..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
15-10-2005 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #206
 
Kwestie duchowe i religijne może pozostawmy kandydatom, bo nie nasza sprawa w nie ingerować. Religijność to sprawa osobista.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-10-2005 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #207
 
Religijność i poglądy człowieka który ma rządzić Polską nie jest sprawa prywatną!! Ja jestem przerażona tym, że może wygrać Tusk bo np nie wiem czy wkrótce nie zostaną zalegalizowane zw homoseksualne i aborcja, niestety to nam jego strony zagraża bo czego możemy spodziewac sie po człowieku który działał w UW ?

[ Dodano: Sob 15 Paź 2005 18:03 ]
Czego można sie spodziewać po człowieku który uczestniczył w obaleniu rządu Oleszewskiego który chciał lustracji http://www.orzelpocztowy.pl/pobierz.php

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
15-10-2005 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #208
 
Ani Kaczyński ani Tusk nie jest odpowiedni do piastowania stanowiska prezydenta.
Ale z narodowego obowiązku musimy pójść na wybory i któregoś z nich wybrać.
Skoro żaden mi nie pasuje do końca, to wybiorę mniejsze zło.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
15-10-2005 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #209
 
Anies napisał(a):Ja jestem przerażona tym, że może wygrać Tusk bo np nie wiem czy wkrótce nie zostaną zalegalizowane zw homoseksualne i aborcja, niestety to nam jego strony zagraża bo czego możemy spodziewac sie po człowieku który działał w UW ?

A ja jestem przerażona Kaczyńskim, bo jak bliźniaki się wezmą za rządzeniem krajem, to nic dobrego z tego wyjść nie może :!: Nie daj Bóg, żeby podzieli między sobą Polskę :!: Jeden Kaczyński w rządzeniu Polską zdecydowanie wystarczy!

Po drugie poczytaj sobie najpierw program kandydatów, a później pisz. Tusk nie jest ani za aborcją ani za zalegalizowaniem zw. homoseksualnych :!:

[ Dodano: Sob 15 Paź, 2005 ]
Ravenloff napisał(a):Ani Kaczyński ani Tusk nie jest odpowiedni do piastowania stanowiska prezydenta.

Więc kto??? Bo kazdy tylko mówi, że żaden z kandydatów, jacy zostali wysatwieni, nie nadaje się na prezydenta. Więc pytam, kto wg. Was się nadaje??? Szukacie jakiegoś nieistniejącego ideału?!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
15-10-2005 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #210
 
Ale jestes naiwna.. myślisz ze wszyscy są uczciwi i pisza wszytko co myslą w programach..Ja nie wierze w programy jedyne co sie dla mnie liczy to to, czy ktoś ma choc troszkę poglądy zgodne z naszą wiarą.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
15-10-2005 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów