Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #181
 
A widzę jedną niebezpieczną tendencję - sondaże to często element nacisku na wyborców! Można sobie zadać pytanie gdzie jest te wielkie poparcie dla Tuska??? Już w pewnych momentach dochodziło do 50 %... Jego przewaga również oscylowała około 10 % cały czas :roll: Część się tym sugeruje... Chyba panowie muszą poprawić swoje metody! Tylko pytanie czy to tylko wina metod :roll:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
10-10-2005 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #182
 
Uśmiech no chyba sam sobie odpowiedziałeś... mam nadzieję na przyszłość, mój siostrzeniec własnie rozpoczął studia na socjologii Oczko no może jak wykształcimy sztab, młodych uczciwych to w przyszłosci będzie inaczej...
10-10-2005 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #183
 
TOMASZ32 napisał(a):A ja nie wiem czy mam sie z tego cieszyć, ale najważniejsze aby Polska była Polską, aby w naszym kraju były szanowane wartości ludzi, by wszyscy mogli żyć i byc traktowani jak ludzie.
By ta sytuacja w naszym kraju znacznie się poprawiła.
Z całym szacunkiem, ale to o czym piszesz, nie zalezy przecież od prezydenta, tylko od ludzi mieszkających w tym kraju, czyż nie?

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
10-10-2005 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #184
 
Offca napisał(a):No i Tusk wygrywa! \Duży uśmiech/ Bardzo się z tego cieszę.
Z lektury prawicowej prasy wynika, że nie ma się z czego cieszyć. Ciekawi mnie co katolik widzi pozytywnego w tym kandydacie.
_________________
"myśli i serce mają wejść w żywą więź z Bogiem"
10-10-2005 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #185
 
Wiem o tym msg, ze to nie zalezy od prezydenta tylko od ludzi.
A to pytanie to tylko moja niepewność co do kandytata Donalda Tuska. Jakoś go specjalną sympatią nie darzę, oczywiście jako polityka, a nie jako człowieka.

Myślę, ze bardzo dużo zalezy od rządu, jak tam będzie bałagan to i w naszym kraju będzie bałagan, bo przeciez, ktoś decysuje o wielu sprawach i napewno nie są to wszyscy ludzie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-10-2005 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #186
 
TOMASZ32 napisał(a):Myślę, ze bardzo dużo zalezy od rządu, jak tam będzie bałagan to i w naszym kraju będzie bałagan, bo przeciez, ktoś decysuje o wielu sprawach i napewno nie są to wszyscy ludzie
No i właśnie dlatego moje przemyślenia co do frekwencji w trakcie wyborów kierują sie ku stwierdzeniu, że coraz bardziej potrzebna jest nam władza tutaj na dole, czyli samorządy, a władza centralna powinna być możliwie ograniczana. ALe to chyba cały czas pozostaje w kategorii "marzeń ściętej głowy".

meta napisał(a):Z lektury prawicowej prasy wynika, że nie ma się z czego cieszyć
Ja bym się bardzo zdziwił, gdyby prawicowa prasa napisała cokolwiek pozytywnego o Tusku, nawet gdyby miał same zalety.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
11-10-2005 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #187
 
msg napisał(a):Ja bym się bardzo zdziwił, gdyby prawicowa prasa napisała cokolwiek pozytywnego o Tusku, nawet gdyby miał same zalety.
W sumie pewnie i racja, ale nic z tego nie wynika. Dlatego pytam tych katolików, którzy mają inne informacje.

"Bóg jest wielki!"
11-10-2005 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hallo Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #188
 
Dziadek Tuska był w Wermachcie, niemogę :mrgreen: ale ta polityka porypana :mrgreen: Myślałem że Kurski znowu wymyślił jakiś bajer a tu jednak prawda Duży uśmiech a Tusk ściemniał albo nie wiedział.Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, cała ta kampania robi się jakimś szajsem, prawie jak w USA.Zaraz się jeszcze dowiem że Kaczyński wciągał amfe nosem, a Lepper wąchał klej hehe.

Kocham Ci? ?ycie!!!
14-10-2005 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #189
 
No fakt. Dzadek Tuska był w Wermachcie.

A Hallo, to przecież nie od dziś wiadomo, że polityka, to jedno wielkie bagno, które brudzi i wciąga :?

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
14-10-2005 23:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #190
 
Ravenloff napisał(a):Dzadek Tuska był w Wermachcie.

No i co z tego?! To akurat o niczym jeszcze nie świadczy. Dzisiejszy papież ma fotkę w mundurze Wermachtu i z tego też wielkie halo zrobili. Nie rozumiem PO CO?!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-10-2005 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #191
 
Hallo napisał(a):Dziadek Tuska był w Wermachcie, niemogę :mrgreen: ale ta polityka porypana :mrgreen: Myślałem że Kurski znowu wymyślił jakiś bajer a tu jednak prawda Duży uśmiech a Tusk ściemniał albo nie wiedział.Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, cała ta kampania robi się jakimś szajsem, prawie jak w USA.Zaraz się jeszcze dowiem że Kaczyński wciągał amfe nosem, a Lepper wąchał klej hehe.

Teraz dopiero będą przedstawiać wszelkie brudy, by kazdy miał coś na sumieniu, by wzajemnie się dobijać i odbierać sobie swoich fanów. Głupota nie przeciętna. Dlatego jest taki bałagan w naszym kraju. Nikt nie potrafi żyć, jak przystało na człowieka i dochodzić do wzajemnego porozumienia. Przykre, jacy ludzie kierują lub mają kierować naszym krajem. Szok.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #192
 
Offca napisał(a):
Ravenloff napisał(a):Dzadek Tuska był w Wermachcie.

No i co z tego?! To akurat o niczym jeszcze nie świadczy. Dzisiejszy papież ma fotkę w mundurze Wermachtu i z tego też wielkie halo zrobili. Nie rozumiem PO CO?!

Bardzo wiele świadczy. Tymbardziej że pan Tusk kiedys bardzo źle sie wypowiadał o Polsce, mysle ze on reprezentuje interesy niemieckie.

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
14-10-2005 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #193
 
Anies napisał(a):Bardzo wiele świadczy.

Tzn o czym? Napisz mi dokładnie o czym to świadczy. Znaczy sie, ze o naszym papieżu też musi coś świadczyć - może nawet gorzej, bo to nie jego dziadek nosił mundur wermachtu, ale on sam!


Anies napisał(a):Tymbardziej że pan Tusk kiedys bardzo źle sie wypowiadał o Polsce,
Ja też się czasami źle o Polsce wypowiadam, bo momentami nie mogę już znieść i patrzeć jaki w tym kraju jest bajzel na kółkach.


Cytat:mysle ze on reprezentuje interesy niemieckie.
Jasne. I co z tego wnioskujesz? IV rozbiór Polski?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-10-2005 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #194
 
Dla takiego stanowiska można nawet zmienić swoje wyznaie. Dla pieniędzy nie takie rzeczy robią ludzie. Ale to i tak nie zmienia faktu, że ludzie będa pamiętali takie czy inne rzeczy, które dana osoba zrobiła. Ja słyszałem jeszcze inne negatywne rzeczy na temat Donalda, ale nie lubię opiarać się na plotkach, tylko na prawdzie, a prawdy na jego temat nie znam, więc nie oceniam go na tej podstawie. Dla mnie po prostu nie jest to osoba na to stanowisko prezydenta. Nie było takiej osoby wśród tych wszystkich kandydatów, która nadawała by sie na to stanowisko, ale to już moje zdanie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #195
 
Świadczy np to ze coraz wiecej Niemców stara sie o odszkodowania za pozostawione domy. Una w Zielonej górze nie jest to porblem ale w innej czesci Polski tak, był niedawno przypadek że kobieta Niemka zaczęła sądzić się o kamienicę bo miała akt własności i to nic ze Polak tez ją miał. Ostatnio powstalo w niemczech towarzystwo które reprezentuje osoby poszkodowane przez Polaków. Gazety niemieckie rozpisują się że nie na ręke im jest by wygrał Kaczyński. Takich przypadków bedzie coraz więcej.
Papież to co innego, nie przesadzaj.

[ Dodano: Sob 15 Paź 2005 0:43 ]
Nie chodzi o słuzbę dziadka w wojsku tylko korzenie niemieckie Tuska!!

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
15-10-2005 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów