Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #256
 
TOMASZ32 napisał(a):A wiele trzeba zmienić, a wiem, ze Donald nie zrobi nic.

A skąd Ty to możesz wiedzieć?! Jesteś prorokiem, że wiesz czy zrobi czy nie? Nie polecam wypowiadać się aż tak pochopnie.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-10-2005 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ddv Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,873
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #257
 
Kochani ... Uśmiech
Dajmy spokój już tym "proroctwom" Oczko
Wiele spraw można przewidzieć - patrząc się realnie na przeszłość - i teraźniejszość ...
Offco !
Przyznam szczerze, ze mi również przyszłość pod rzadami .. jednego z kandydatów coś się ciemno widzi - ze względu na to, ze nie potrafił powiedzieć "przepraszam" za ewidentne ataki na drugiego ...
Jednak - polityka to nie powód, byśmy się sami miedzy sobą niemalże na skraj kłótni doprowadzali ...
Niech się oni (kandydaci) kłócą między sobą- przynajmniej mamy z tego widowisko ...
A po co mamy jeszcze z powodu ich kłótni - doprowadzać do tego by samemu stać się widowiskiem dla innych :coo:
Oni niech się wadzą - a my się miłujmy ... Oczko
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

"Chrześcijaństwo w żaden sposób nie sprzeciwia się racjonalnemu myśleniu.
Wręcz przeciwnie - jest dużą pomocą w racjonalnym poznawaniu świata"


Sancte Michael Archangele,
defende nos in praelio,
(...)
20-10-2005 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #258
 
Adam napisał
Cytat: Hm, ciekawe. Bo jak Cię pamiętam z innych forów, to nigdy nie wydawałeś mi się wielbicielem Balcerowicza. Czyżby zmiana poglądów, żeby móc zwalczać katoli ?
Adam cały czas uważałem i uważam Ciebie za człowieka poważnego i poważnego moderatora z jednego z poważnych z forów (chyba ze się coś zmieniło bo dano tam nie zaglądałem) .. Gdy bym miał walczyć z katolami. To Jednego jak i drugiego popierają przedstawiciele .kościoła katolickiego Tusk spotyka się i fotografuje z biskupami katolickimi . nie widze nic w tym złego. Musiałbym walczyć z oboma.. Wiesz Kaczyński nigdy wcześniej ni e wyrażał się tak dobitnie o Balcerowiczu.. Jak ostatnio
Adam żeby jasność Ja wyborach parlamentarnych poparłem Pi S dlatego bo to rząd w tym kraju ma decydujące znacznie i program tej partii jest bardziej pro społeczny a tym bardziej pro rodzinny niż PO. Jest minimum nadziei ,ż e rząd PiSu wydźwignie nas z ostatniego miejsca w UE . A to ostatnie miejsce jak zapewne wiesz mamy w świadczeniach socjalnych . Marzy mi się przynajmniej to przedostatnie .
Gdy by Kaczyński nie związał się ostatnio z radykalnym nurtem katolicyzmu w Polsce skupiony koło ojca Rydzyka w ciemno głosuję dzisiaj na Kaczyńskiego.. A tak mam obawy i dla równowagi jak na razie zamierzam podeprzeć drugą nogę .!!
Język jego doradców , Choćby Kamińskiego co to prezenty do Pinocheta woził.. też odstrasza..
Co do samego Balcerowicza uważam ż powinien dawno odejść.. Gdy by nie on na Śląsku więcej by fedrowało kopalń . Niezamykano by w tak idiotyczny sposób wiele zakładów Gdy by zamykano te nie rentowne to pól biedy . Zamykano jak im pasowało.. Likwidacja zdania nadzień PGRów do dnia dzisiejszego staje ością w gardle kolejnym ekipom.. Błędy jego polityki są widoczne do dnia dzisiejszego. Ma i plusy suma sumarów jest więcej minusów niż tych pozytywów w jego polityce gospodarczej
Jeszcze raz podkreślam wybory nie maja dla mnie wymiaru religijnego..

Zastanawiam się . Że jak wygra Tusk a rządzić będzie PiS To Tusk może stać się gwarantem tego że pomysły rodem z Torunia nie będą realizowane. Zresztą do pomysłów jaki samej rozgłośni Rydzyka mają zastrzeżenia sami katolicy.
Tak ze Adamie według mnie Balcerowicz musi odejść (chociaż nie jestem zwolennikiem samoobrony)
Adam pisze
Cytat: A na Kaczyńskiego głosuję jako na mniejsze zło

Prawie całkowicie się zgadzam z tym co piszesz wyżej i dalej w swoim poście

. Co prawda w pierwszej turze zagłosowałem na Tuska . Jako wydawało mi się to jako mniejsze zło . Dzisiaj po następnych dniach kampanii jak bym miał oddać głos . widzę dwa warianty
1. Nie iść wcale na wybory
2. Poprzeć Tuska
Pozdrawiam

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
20-10-2005 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #259
 
Cytat:Jednego jak i drugiego popierają przedstawiciele .kościoła katolickiego

„Nałożył diabeł sutannę i ogonem na msze dzwoni”

- dla równowagi jak na razie zamierzam podeprzeć drugą nogę .!!

- wybory nie maja dla mnie wymiaru religijnego..

każde wybory, to jest albo – albo, a nie Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.

Nasze dzisiejsze wybory mają nas przygotować do ostatecznego wyboru, i musimy umieć rozróżniać, a nie oddawać walkowerem czy grać sobie w odliczankę na kogo dzisiaj wypadnie.

Umieć wybierać = mieć ustaloną hierarchię wartości = co dla mnie jest na pierwszym miejscu.

„ Będziesz miłował Pana, Boga twojego, z całego swego serca, z całej duszy swojej, ze wszystkich swych sił. Niech pozostaną w twym sercu te słowa, które ja ci dziś nakazuję. Wpoisz je twoim synom, będziesz o nich mówił przebywając w domu, w czasie podróży, kładąc się spać i wstając ze snu. Przywiążesz je do twojej ręki jako znak. Niech one ci będą ozdobą przed oczami. Wypisz je na odrzwiach swojego domu i na twoich bramach.”

"Bóg jest wielki!"
20-10-2005 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #260
 
Godunow - mi się też nie podoba polska prawica przez swoja jarmarczność, jednostronność i skłonności do przesady. Co do Radia Maryja - nie podzielam nienawiści do tegoż medium prezentowanego przez lewicowe i liberalne media, ale widzę jego wady, w gruncie rzeczy te same co na polskiej prawicy w ogóle.
Ale prawdę mówiąc - tego dewocyjnego skrzekotu nie traktowałbym po prostu poważnie. Za dużo trzeba by było zmieniać w tym Konstytucję co jest po prostu niemożliwe, PiS i LPR ma za mało głosów. A nawet gdyby do skończy się tym, co było w Konstytucjach przedwojennych - blankietowym zapisem, że wyznanie rzymskokatolickie zajmuje naczelne stanowisko w śród równouprawnionych wyznań. Iran nam nie grozi, aż tak mądrych ideoligów po tej stronie nie ma.

Będę co prawda głosował na Lecha Kaczyńskiego, ale bardziej dlatego, że te wybory to będzie etap plebiscytu, czy chcemy liberalizmu ekonomicznego, a także czy chcemy wybierać kandydata, który został po prostu wykreowany przze media, czy kandydata który z mediami ma znacznie gorsze stosunki i lepszy, bo solidarystyczny program gospodarczy, tylko nie umie go w sposób nazbyt przekonujący zaprezentować. Nie podoba mi się równiez Tusk ze względu na przeszłość ( Kongres Liberalno - Demokratyczny - zwany potocznie i słusznie aferałami ). Przecież partia, której w początkach swojej kariery przewodził Tusk to jeden z najpaskudniejszych epizodów III RP aferalnej. PC Kaczyńskich trzeba przyznać - było pierwszą partią, która odważnie mówiła o zagrożeniu państwa przze afery i mafie.

Największe wątpliwości, jakie u mnie budzi Kaczyński i PiS dotyczą w moim przypadku ich poglądów na temat wymiaru sprawiedliwości. Nie podoba mi się :
- konserwowanie chorego układu, w którym minister sprawiedliwości jest jednocześnie Prokuratorem Generalnym. To trzeba zmienić !! Niestety ta patologia ustanowiona w 1990 r. mimo zmieniających się ekip rządzących jest NIENARUSZALNA. Ale PiS to jedyne środowisko, które tej patologii jawnie broni.
- nie podobają mi się pomysły ograniczenia samorządności sądów, poprzez podporządkowanie prezesów sądów ministrowi sprawiedliwości. Ich rola nie jest może przesadnie duża, ale jednak prezes sądu ma pewien udział w funkcjach orzeczniczych sądów np bada warunki formalne aktu oskarżenia, jest wreszcie sędzią.

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 16:08 ]
- i jeszcze Kaczyński jako minister ujednilicił podział administracji sądownictwa z podziałem terytorialnym kraju. A to również nie świadczy o zbytnuim szacunku dla idei apolityczności i niezwisłości sędziowskiej.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
20-10-2005 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hallo Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 70
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #261
 
Lepper popiera Kaczyńskiego :mrgreen: Ciekawe co mu za to Kaczor obiecał? Coś mi mówi że fotel wicemarszałka :mrgreen: Widze że Pan Kaczyński dla władzy zrobi prawie wszystko, nieźle, nieźle :roll:

Kocham Ci? ?ycie!!!
20-10-2005 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #262
 
Hallo napisał(a):Lepper popiera Kaczyńskiego :mrgreen: Ciekawe co mu za to Kaczor obiecał? Coś mi mówi że fotel wicemarszałka :mrgreen: Widze że Pan Kaczyński dla władzy zrobi prawie wszystko, nieźle, nieźle :roll:

Cieszy mnie to bardzo. A co mu obiecał, to juz mniej istotne.
Kaczyński nic takiego nie robi, standardowe postępowanie w przypadku wyborów. Bardziej mnie dziwi co robi w tym kierunku Donald. Warto zauważyć, że przyjmowanie sakramentu małżeństwa przed wyborami jest przesadzone, sprawa wiary Donalda to jedno, ale sakrament małżeństwa był takim aktem zachęcenia katolików do głosowania na niego. Od kiedy więc mozna sakramentem kupować sobie pozycję w naszym kraju? Czy za cenę stołka prezydenckiego trzeba płacić sakramentem. Tutaj jest to, o czym mozna spokojnie powiedzieć, że dla stołka robi sie różne rzeczy, nawet takie, które są przegięciem. Dla mnie to jest przegięciem,gdyby przyjął sakrament małżeństwa 5 lat temu to bym sie nie dziwił, ale tak, to jest dla mnie przesadą.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-10-2005 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #263
 
http://www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1272

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
20-10-2005 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #264
 
Cytat z linku
Cytat:Andrejuk Przemysław to prawie trzydziestoletni lekarz ortopeda z Białej Podlaskiej. W tamtejszym szpitalu zajmował się składaniem połamanych kości,
Zapomniał dodać: składał kości tylko swoich kolegów którzy uczestniczyli w awanturacha na terenie kraju..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
22-10-2005 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anies Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #265
 
Twój komentarz jest na tak niskim poziomie, że nie bede odpowiadać. Aż się zdziwiłam patrząc na Twój opis..

"Jestem Polakiem - wi?c ca?? rozleg?? stron? swego ducha ?yj? ?yciem Polski, jej uczuciami i my?lami, jej potrzebami, d??eniami i aspiracjami."
22-10-2005 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #266
 
Cytat
Cytat:Twój komentarz jest na tak niskim poziomie, że nie bede odpowiadać. Aż się zdziwiłam patrząc na Twój opis..
To jest i tak bardzo łagodny zważywaszy zachowanie tej młodziezy w ostatnim czasie....Przybódówka gerdychowska ma działania w stylu organizacji młodzieżowej z sąsiedniego kraju..tyle tylko że było to ponad 60 lat temu.. . No ale skoro Pinochet dla organizacji jest wzorem jako obróńca religii i prawości...
To faktycznie mój komentarz jest bardzo wysokim poziomie.
Gdy bym pisał w stylu tej młodziezy zapewne byłby tylko ten jedyny post do czasu póki by go moderator nie usunął

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
22-10-2005 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #267
 
Temat otwieram teraz bo po 20.25 nie wiem czy bede mial czas Smutny
wiec prosze aby do 20.25 nie pisac w tym temacie Uśmiech
mam nadzieje ze moja prosba zostanie uszanowana



ps.
mowie do 20.25 poniewaz cisza wyborcza jest przedluzona Uśmiech
23-10-2005 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #268
 
I doczego to doszło, aby kilka osób z tej jednej Obwodowej Komisji Wyborczej podjęło uchwałę w sprawie przedłużenia czasu otwarcia lokalu wyborczego o 25 minut, gdyż lokal z powodu spóźnienia dozorcy został otwarty o 6:25.
Czy byli na tyle odpowiedzialni i świadomi swego czynu, iż spowoduje to przedłużenie ciszy wyborczej do czasu otwarcia ostatniego lokalu w kraju z 20:00 na 20:25 :?: Co za sobą pociągnęło zmianę w programie telewizji ogólnopolskiej - mianowicie przesunięcie o 25 minut bloku Studia Wyborczego, jak i ogłoszenie pierwszych sondaży powyborczych o 25 minut później. Sporo osób przez to skończy swoją pracę w niedzielę/poniedziałek o 25 minut później. A i tak wątpię, aby do tego lokalu ktoś przyszedł po 20:00.

A cały proceder był zgodny z prawem, więc dowodzi to niespójność procesu ordynacji wyborczej na stanowisko Prezydenta RP. Fajne mamy Ustawy, co nie :?:

P.S. Aha, nic nie piszę o kandydatach, więc szanuję ciszę wyborczą. Jeszcze tylko niespełna 2 godziny 8) Później możemy rozmawiać o kandydatach.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-10-2005 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #269
 
Jednak to przewrotnie wspaniałe że jeden zaspany dozorca mjał taki wpływ na 40mln naród . Więc jednostka w naszym kraju też jest ważna - wszystko zależy od okoliczności Duży uśmiech

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
23-10-2005 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #270
 
Cisza (przed)wyborcza juzminęła, i sondaże mi się nie podobają Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-10-2005 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów