Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #271
 
Mnie też się nie podobają. Ludzie są łatwowierni.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-10-2005 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #272
 
:? no to czeka nas jazda bez trzymanki Donald byłby naszym ostatnim "bezpiecznikiem" 8-[ ;(

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
23-10-2005 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #273
 
Powiedziałabym wręcz ostra jazda bez trzymanki. Jeszcze się przekonacie, że Kaczor to był zły wybór! Ja się chyba stąd wyprowadzam gdzieś daleeeeeko :-*

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-10-2005 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #274
 
W Trzebiechowie organizujemy akcję emigracyjną - do finlandii. Wpław, chyba, że ktoś ma tratwę. Bo pod rządami kaczora, to porażka Smutny

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
23-10-2005 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #275
 
Nowa Zelandia :?: Australia :?: :/

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
23-10-2005 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #276
 
To ja płynę z Wami :!: :!: :!: Kiedy wyruszamy???
Boże zmiłuj się nad nami... Rzeczpospolita Kacza... ;(
Jak się dwaj braciszkowie dobiorą do władzy, nic dobrego z tego nie wyjdzie, niestety i jestem tego pewna. Żeby tylko Rydzyk nie został wicepremierem :wink:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-10-2005 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #277
 
ja zapoluje na jakiegoś obcokrajowca, wyjde za mąż i go sru... gdziekolwiek Duży uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
23-10-2005 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #278
 
Zawsze tak było, że ktokolwiek nie rządził, to te osoby co aktualnie były przy władzy nie podobali się, a ludzie uważali, że źle rządzą.
Była komuna, było źle.
Była Solidarność po 89, źle rządziła.
Potem Lewica, też się rządy nie podobały.
Tylu było premierów, a chyba żaden nie cieszył się poparciem większości narodu.
I Wałęsa się nie podobał, bo podobno nie wykształcony. A na Kwaśniewskiego też inni psy wieszali.
Teraz niezależnie czy będzie to Kaczyński czy Tusk, to i tak za 4 lata większość będzie na pewno nie zadowolona z tego jak będzie rządził w najbliższych latach.

I tak będzie źle.
Tak to już jest w naszym kraju, że tylko narzekamy, a Ci co są u władzy robią to źle, bo my byśmy to zrobili lepiej. Nie wątpię, że gro osób co narzeka, by mogło lepiej rządzić. Ale tak się dzieje, że jak już ktoś się władzy dorwie, to jakoś nie wiele może zdziałać, kimkolwiek by nie był wcześniej nim dostał stołek.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-10-2005 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #279
 
Julia napisał(a):ja zapoluje na jakiegoś obcokrajowca, wyjde za mąż i go sru... gdziekolwiek

A ja co mam powiedzieć - zajęty i to z "tubylką" czy jakos tak :-s

[ Dodano: Nie 23 Paź, 2005 21:11 ]
Ej a może się odwołamy - żona p.Leppera miała jakieś przecieki o III turze wyborów.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
23-10-2005 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #280
 
jak to opisał mój kolega:
Cytat:1/4 narodu baluje, 1/4 zalamana, a reszta ma w nosie i seriale oglada

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
23-10-2005 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #281
 
A ja powiem - ptasia grypa do nas dotarła wcześniej niż się spodziewaliśmy ...............ratunku nie ma szczepionki ](*,)

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
23-10-2005 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #282
 
A ty msg, do jakiej grupy się zaliczasz? Nie jestes zadowolony z takiego wyniku głosowania?
Ale masz rację msg, nie wszyscy poczuwali się w obowiązku głosowania, lepiej oglądać telewizję czy robic cokolwiek innego, niz pójśc i spełnic swój patriotyczny obowiązek.
Ale później mówi taki człowiek: jaki to patriota jestem. Szkoda, ze takie stwierdzenie w przypadku takiego człowieka mija się z prawdą.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-10-2005 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #283
 
ja się cieszę z tego wyniku, generalnie pierwszy raz jak wybierałem prezydenta nie miałem wyboru pomiędzy komunistą i nie-komunistą i to jest wielki plus. Zwolennikiem kaczyńskiego nie byłem, to wystarczy przeczytać co pisałem wcześniej, ale nie jest dla mnie to czymś złym, że wygrał, ma bowiem dwie istotne zalety, których nie ma (niestety) tusk: po pierwsze - doświadczenie zawodowe i po drugie - obawy postkomunistów, ale to oczywiście moje osobiste rozważania Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
23-10-2005 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #284
 
Mamy Rzeczpospolitą Kaczą !! Z Ojcem Rydzykiem w tle
Niedobrze się to kojarzy nie tylko niekatolikom..

Zobaczymy

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
23-10-2005 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
meta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #285
 
godunow napisał(a):Zobaczymy
Nie lękajcie się: V :aniol:
23-10-2005 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów