Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na bezrobocie ?
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
msg napisał(a):
TOMASZ32 napisał(a):Tacy młodzi ludzie maja większe możliwości, ale ci starsi raczej mniejsze, tym bardziej jak mają swoją rodzinę, dzieci - z tym już trudniej, bo oni sa bardziej wymagający pod wzgledem zarobków, bo wiadomo, ze taki człowiek pragnie swojej rodzinie zapewnić jakieś godziwe warunki do życia
Ale nie wiem czy na pewno dostrzegasz problem o którym napisałem. Chodzi przecież o ludzi, którzy już zostali wybrani i tak na 90% mają pracę w zawodzie, w którym bezrobocie jest ogromne ponieważ jest mnóstwo ludzi z takimi umiejętnościami. I oni już spoczęli na laurach. Przecież 1 człowiek na 10 któremu zalezy to jest jakieś nieporozumienie. Zarobki również nie 800 zł brutto, czyli 600 na rękę, tylko 1000 na rękę czyli ok 1400 brutto. I do tego to ludzie bez doświadczenia zawodowego. I to jest właśnie jeden z obrazów polskiego bezrobocia - nie wiadomo jakie wyobrażenie o sobie i swoich umiejętnościach.

Dostrzegam, jednak ciekawiło mnie twoje zdanie na to co napisałem.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
25-09-2005 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów