Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W czym widzisz swoje szczęście
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Harpoon, nie masz się czego obawiać, to nie jest wstyd sie do tego przyznać, ani żadna obawa, wielu ludziom potrzeba właśnie takiego doświadczenia, że w ich życiu do szczęścia potrzeba jest przede wszystkim Boga. Tylko Bóg może to szczęście dać i tylko w Bogu najlepiej go szukać. Ale odwagi Harpoon, Bóg nie zapomniał o Tobie, on o nikim nie zapomina i w każdej chwili mozesz z nim porozmawiać, niebój się więc tego tylko śmiało proś go o wszystko, on cię zrozumie i da ci wszystko co da ci prawdziwe szczęście, ja jak narazie się na nim nie zawiodłem, czyni w moim życiu cuda, daje mi to, na co nawet nie zasłużyłem,wystarczyło tylko,że zwróciłem się w jego stronę.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
27-10-2005 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Tomaszu... bo widzisz, ja po kursie filip mam wrażenie, że wszyscy ode mnie wymagają, żebym była blisko Boga, nie miała problemów z wiarą... Może mi się tylko tak wydaje, a jest inaczej...
Ale ja mam problem z wiarą... z dnia na dzień coraz większy...
Po prostu na nowo muszę szukać Boga i coraz bardziej odczuwam, że bez niego mi źle...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-10-2005 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #18
 
Kochanie, ja w każdym razie niczego takiego od Ciebie nie wymagam. To raz Oczko A dwa - kłopoty są naturalne, sęk w tym, żeby sie wziąć z nimi za bary Uśmiech Wysiłek popłaca Uśmiech

Nie łam się, przełam się, daj Bogu szansę, a nie czekaj na to, co się wydarzy. Nie twierdzę, że tak właśnie Ty robisz, twierdzę, że taka postawa prowadzi na manowce Oczko

3mam za Ciebie kciuki, jak chcesz zawsze mozesz pogadać, bo jak sama mówisz, do szczęścia potrzeba BOGA.

I tu tkwi tajemnica szczęścia, przyjaźń z Najwyższym, relacja najbardziej osobista ze wszystkich, z kimś, kto chce stawać się częścia naszego krwioobiegu, podczas Sakramentu Eucharystii. Szczęście to może nie tyle odczuwanie Jego obecności, co wiara, że ta obecność zawsze jest. To móc się przed Nim wypłakać, wyśmiać, wykrzyczeć, albo pomilczeć. Tak po prostu, oby szczerze. I zawsze prawdziwie...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
27-10-2005 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Harpoon napisała:

Cytat:Tomaszu... bo widzisz, ja po kursie filip mam wrażenie, że wszyscy ode mnie wymagają, żebym była blisko Boga, nie miała problemów z wiarą... Może mi się tylko tak wydaje, a jest inaczej...
Ale ja mam problem z wiarą... z dnia na dzień coraz większy...
Po prostu na nowo muszę szukać Boga i coraz bardziej odczuwam, że bez niego mi źle...

Wiesz, najlepiej robic małe kroki w kierunku poszukiwania Boga, nie myśl o tym wrażeniu, moze ono być błędne, ale nawet jeśli jest prawdziwe, ty myśl o tym by szukać go dla siebie a nie dla innych. Skoro odczuwasz,że jest ci bez niego źle, to tym bardziej jest to znak, by go szukać, by robić cos w tym kierunku,to bardzo ważne bys mogła odnaleźć ta drogę i opierać swoje życie na Bogu. Bez niego jest bardzo trudno zyć i mam takie wrażenie jakbyś o tym wiedziała już i ze sama dla siebie będziesz do tego dążyć. Poczytaj sobie ten topic, który założył Daidoss o tych 10 przykazaniach, tam jest dobry przykład na szukanie Boga. Można go odnieść do wszystkiego.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-11-2005 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów