Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze sposoby na przeziębienie...
Autor Wiadomość
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Wasze sposoby na przeziębienie...
... czyli stało się, i zachorowałem.
temat trywialny, i w związku z tym podzielcie się z zakatarzonym, z bolącą głową, trzęsącym się Adamem- Aslanem waszymi już nie trywialnymi sposobami na przeziębienie.
w razie czego możecie się zapytać Swojej BabciUśmiech

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
17-09-2005 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Najlepszym sposobem na przeziębienie jest pójście do lekarza to po pierwsze Uśmiech A po drugie polecam jedzenie czosnku. Nie wiem jak Ty z tym stoisz, czy omijasz czosnek szerokim łukiem czy nie. W każdym razie, czosnek jest jaki jest (tzn śmierdzący Oczko ) ale nie ma w przyrodzie drugiego tak doskonałego środka przeciwko bakteriom i wirusom. Żaden najlepszy antybiotyk nie zabije wirusa, czosnek TAK! I chwała Bogu za czosnek! ;P Radziłabym przemyśleć :mrgreen:
Drugim dobrym sposobem jest... cytryna. W czasie przeziębienia organizmowi potrzeba dużo witaminy C. Najwięcej tej witaminy ma cytryna i chyba się ze mną zgodzisz Uśmiech Polecam połozyć sobie plaster cytryny na jęzor i przyswoić trochę dobroczynnej witaminy C.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-09-2005 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
dźkuje bdzo, chwilowo mówię przez nos zatkany, więc za poboc dziebkuję i idę skonsubować bardzo atrakcyjny artykuł spożywczy w postaci paru ząbków czosnku.
cytryny to chyba już ze trzy zjadłem dziś- w postaci lekko przetworzonej, bo w dymiącej miksturze razem z herbatą i miodem Uśmiech
idę się więc kurować, bo muszę być do poniedziałku koniecznie zdrowy :roll:

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
17-09-2005 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
Człowiek w desperacji jest w stanie uczynić wszystko. Nawet pochłonąć kilka ząbków czosnku na raz :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
17-09-2005 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
siedzę sobie nad tymi ząbkami teraz, tak ładnie się uśmiechają... wydaje mi się, że coś mówią do mnie :-* :-* :-*
ma ktoś może mniej drastyczne sposoby? chcę iść do Kościoła jutro i ludzi nie pozabijać aromatem Uśmiech

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
17-09-2005 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
polecam kolejny naturalny antybiotyk -> gorczyce w ziarenkach, mniej romantyczny... dla otoczenia ni z czosnek, ale na gardło idealny, chociaż smak to... troche piekący... rozgryza sie kilka razy dziennie po kilkanascie ziarenek i połyka (bez popijania) mnie pomaga Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
17-09-2005 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #7
 
Przepis mojego dziadka - wyjątkowo skuteczny Uśmiech

Kilka ząbków czosnku zmiażdżyć, zalać szklanka wrzącego mleka, do tego łyżeczka miodu, masła, przecedzic, pić ciepłe, a najlepiej jak najgorętsze Uśmiech
Pół antybiotyk naturalny Uśmiech

Działa:!:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
18-09-2005 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wszystko co naturalne jest zdrowe i skuteczne, a chemi tylko rozwala żołądek :/ Miodzik z ciepłym mlekiem de best :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-09-2005 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Aha, tę moją miksturę sie przecedza, a smakuje jak wytrawny, ostry koktajl, ja to bardzo lubięUśmiech mniam, mniam Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-09-2005 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Offca napisał(a):Człowiek w desperacji jest w stanie uczynić wszystko. Nawet pochłonąć kilka ząbków czosnku na raz :mrgreen:

Te kilka ząbków czosnku to żaden problem i do tego nie trzeba desperacji. Wystarczy zamknąć oczy i je wziąć do ust, pogryźć i połknąć, no i problem z głowy. Może tylko zapach z ust będzie mniej przyjemny, ale czego się nie robi by wyzdrowieć, a to tylko zwykła domowa kuracja. Bardzo dobra z resztą. Polecam.
A na katar to wystarczy się kilka razy sztachnąć takim czosnkiem i też powinien przejść.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-10-2005 02:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
A zapach skóry po czosnku - mam na myśli specyficzny zapach potu - likwiduje się przyjmując sporo witaminki C - pomaga Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
07-10-2005 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Hehe, ja akurat teraz też się nieźle rozłożyłam :/
Ale dzisiaj byłam już u lekarza - to najlepszy sposób na tak męczące przeziębienie ;P
Btw. a macie jakieś domowe sposoby na bóle zatok :?:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
07-10-2005 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
No proszę, ja też właśnie cierpię na zatoki. Wczoraj mnie bolały okolice skroni i brwi przy dotyku... Kupiłam sobie Ibuprom Zatoki, na razie jest nieźle, ale i tak pewnie najlepszym lekarstwem na dolegliwość związaną z zatokami, będzie ich laryngologiczne przeczyszczenie :/ Nieprzyjemne zresztą i niekomu nie polecam, chyba, ze już nie może wytrzymać, bo lekceważenie zatok może prowadzić chyba anwet do zapalenia opon mózgowych jak słyszałam.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2005 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Offca napisał(a):Nieprzyjemne zresztą i niekomu nie polecam, chyba, ze już nie może wytrzymać, bo lekceważenie zatok może prowadzić chyba anwet do zapalenia opon mózgowych jak słyszałam.

A czapeczkę w zimie ofieczka nosi :hm:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
07-10-2005 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
Cichociemny napisał(a):A czapeczkę w zimie ofieczka nosi

A właśnie, że nie, ale noszę kaptur :mrgreen: Nienawidzę czapek bo wyglądam w nich jak ostatnia sierota (nie mam gęby stworzonej do noszenia czapek :krzywy: ), a poza tym mam fatalne włosy do noszenia wszelkiego rodzaju czapek i tego typu rzeczy. Wiem, że te zatoki to zapewne z mojej winy, a właściwie to z winy moich włosów, że muszę je codziennie myć, bo na sucho w życiu Warszawy nic się nie da z nimi zrobić. Więc biorę na razie ten Ibuprom. Jak nie to, to laryngolog. Trudno, jakoś to drugi raz przeżyję... :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2005 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów