Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki - co czytacie najczęściej?
Autor Wiadomość
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
ja osobiście nie lubię literatury polskiej....niestety :oops:
28-04-2006 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #107
 
rachel napisał(a):ja osobiście nie lubię literatury polskiej....niestety :oops:
Jak to?Nic kompletnie nic??

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
28-04-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #108
 
A czy czasem nie chodzi w temacie o ksiazki cztytane najczęściej :?: Czyli o takie, do których wracamy :mrgreen: :?:

Ja często wracam do "Chłopów" ( Harpoon, to nie złośliwość, ja to naprawdę lubię Oczko ) , "Nad Niemnem"

Opócz tego "Uskrzydlony faraon" i seria x. Amorth'a Uśmiech

I nieśmiertelna "Ania z Zielonego Wzgórza" + wszystkie kolejne Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-04-2006 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
tendencja niestety :oops: ......jednak zauważyłam że sięgam po literature zagraniczną ....(nie mam w tym momencie tematyki religijnej), gdyz religija to czytam autrorstwa polskiego...
28-04-2006 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #110
 
"Chłopi" też mi się podobali, szczególnie sobie ich cenię za tą gwarę Uśmiech Niestety nie udało mi się ich doczytać do końca, ale muszę w końcu to zrobić. Brakowało mi czasu, miałam co innego do czytania i w ten sposób nie skończyłam "Chłopów".
Żeby zrozumieć i strawić tą lekturę trzeba się dokładnie wczytywać w tekst i mieć książkę z objaśnieniami gwary.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-04-2006 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
jak lubie literature związana z moja pasją konkretnie z historia...dlatego szybciej sięgam po zagraniczną.... Uśmiech
28-04-2006 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #112
 
Polska też ma ciekawą historię Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
28-04-2006 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #113
 
taki mały offtop Oczko
Ja Chłopów pewnie nie lubię wałaśnie dlatego, że MUSZĘ to czytać...
może kiedyś wróce do tego i mi się spodoba Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
29-04-2006 01:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #114
 
a ja lubie horrory i tak czytając w temacie o filmach mi sie przypomnieło, że czytałam książke S. Knga pt "Miasteczko Salem" i po niej nie mogłam zasnąć..., ale ksiązka jest warta polecenia... Duży uśmiech
29-04-2006 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #115
 
O nie ja nie lubie horrorów-ja mam zbyt bujną wyobraźnie:/ film jeszcze obejrze bo tam kawa na ławę i obrazów ne musze sobie dopowiadać..ale książka horror-o nie to nie na moją wrażliwośćDuży uśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
29-04-2006 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #116
 
tendencja napisał(a):O nie ja nie lubie horrorów-ja mam zbyt bujną wyobraźnie:
Bujna wyobraźnia dodaje książce sensu... bo autor pisząc książke daje jej trość. Dlatego ksiązka napisana nic nie znaczy to dopiero osoba czytajaca nadaje jej sens i umieszcza w przestrzeni. :mrgreen:
29-04-2006 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #117
 
Harpoon napisał(a):a Chłopów pewnie nie lubię wałaśnie dlatego, że MUSZĘ to czytać...
Dokładnie, też nie lubię tego co MUSZĘ czytać :|

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-04-2006 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #118
 
Daisy napisał(a):Bujna wyobraźnia dodaje książce sensu... bo autor pisząc książke daje jej trość. Dlatego ksiązka napisana nic nie znaczy to dopiero osoba czytajaca nadaje jej sens i umieszcza w przestrzeni.
No to własnie.Ja ja sobie Daisy nadam taki sens..to potem 2 miesiące nie umiem spaćDuży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
29-04-2006 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #119
 
Tendencja...ja sie inetersuje historią ale dokładniej historia Niemiec,historia powszechna bardziej mnie pasjonuje od historii Polski :oops: Dlatego też takie zainteresowania literaturą.. :wink:

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
29-04-2006 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #120
 
Zapomniałam - najcześciej ostatnio cztywałam oprócz literatury duchowej - serie horrorów Deana Koontz'a - super Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-04-2006 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów