Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukryte fragmenty w hitach rockowych...
Autor Wiadomość
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Ukryte fragmenty w hitach rockowych...
http://jeffmilner.com/backmasking.htm

satanistyczne treści w piosenkach odtworzonych od tyłu...
posluchajcie normalnego fragmentu, zobacie tekst, pozniej posluchajcie od tylu i zobaczcie tekst... szok.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
23-09-2005 22:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Szok!!! Moja ulubiona piosenka Zeppelinów. Stirway to heaven? Smutno mi. Ale się rozczarowałem. Ludzie. Sam nie wiem, co mam powiedzieć. Pomocy, pomocy, pomocy. Muzykę uważałem zawsze za tą, która wyraża dobro, bo wyraża uczucia człowieka. A każdy z nas z natury jest dobry. A tu tymczasem takie rozczarowanie. Tak ludzi ogłupiają. Śpiewają z pozoru piękne i wzruszające ballady rockowe, a tu...
Szkoda słów Smutny

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
23-09-2005 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja to na takie rzeczy patrze z wielkim dystansem, bardzo nie lubie spiskowej teorii dziejów. Bo najśmieszniejsze jest w tym, że może też wg tego wyjsć, że któraś z moich wypowiedzi wypowiedziana od tyłu zabrzmi jak... no właśnie. Bez przesady.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
24-09-2005 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
ok niby cos tutaj jest ale z tekstu to ja jakos jak porownuje obydwie wersje to nie wiedze tych slow ktore sa spiewane od tylu :?
moim zdaniem to sa wybrane zdania zupelnie przypadkowe jesli tak naprawde sie slucha :?
no a pozatym kto wpadl na pomysl zeby nagran sluchac od tylu :-k

moim zdaniem ta inicjatywa jest troche chora i wyszukuja co sie da i jak tylko sie da
24-09-2005 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
oczywiście, że można to potraktować tylko jak dopatrywanie się na siłę pewnych teorii, i ja wcale nie generalizuję, że to wszystko robota szatana- ale po skonstatowaniu faktu, że Led Zepellin wcale otwarcie przyznawał się do zainteresowań okultyznem, 'Stairway to heaven' nabiera nowego znaczenia... Uśmiech
msg: też nie jestem za spiskową teorią dziejówUśmiech
pozdrawiam trzeźwo myślących racjonalnych katolików ! z Bogiem

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
24-09-2005 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
ja też patrzę na to z dystansem...
W końcu kiedyś ktoś puści sobie piosenkę naprawdę chrześcijańskiego zespołu i usłyszy... no właśnie... co usłyszy ?
Też mogą być jakieś satanistyczne teksty...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
24-09-2005 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Niektóre to naciągane max. Nie wiem, czy w ogóle w tym jest chociaż kawałek prawdy. Skąd możemy wiedzieć, że to nie "fotomontaż"? Podobno jak się czyta płytę Windowsa od tyłu to są takie teksty :diabelek:

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
24-09-2005 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
w zasadzie to słychać wyraźnie tylko Stairway to heaven i Pink Floydów... żadna tajemnica, że członkowie tych zespołów interesowali się okultyzmem.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
24-09-2005 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Aczkolwiek z różnych "frontów" walki ze złym słyszałam, że jednak coś w tym jest, bo osoby słuchające muzyki z tekstami satanistycznymi w tle ( tu nie było juz podziału na słuchane od przodu i od tyłu, za to nauka potwierdza, że tekst słuchany od tyłu i tak jest przez mózg wychwytywany) o wiele częściej zgłaszały sie z objawami zniewolenia i nękania Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-09-2005 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
I to niby jest spowodowane, samym słuchaniem tych tekstów ?
Zwłaszczam że niektóre 'satanistyczne' teksty w utworach są bardzo naciągane i niezamierzone...
Ja tam w to za bardzo nie wierzę...

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-09-2005 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futrzak Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 562
Dołączył: Oct 2004
Reputacja: 0
Post: #11
 
Szatanowi bardzo zależy, żeby w nie wierzyć w jego istnienie.

Niektóre teksty są naciągane, ale niektórych na pewno trzeba unikać (jak np. Led Zeppelin)

If Jah is for me, tell me whom I gon' fear? No i won't fear!
28-09-2005 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #12
 
Harpoon, wystawianie się na takie działanie to już otwieranie furtki Szatanowi, może nieoczekiwanie skorzystać i wejść, przecież o tym m.in. na "Filipie" było. Jako ci, którzy oddajemy lub oddaliśm,y życie Jezusowi powinniśmy zgodnie z daną Mu obietnicą unikać wszystkiego, co ma choćby pozór zła :!:

Pozdrawiam Cię cieplutko Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-09-2005 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Annnika ja nie mówię o takich wiadomych tekstach...
Ale nie rozumiem jaką szkodliwość może mieć taki naciągany tekst :roll:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-09-2005 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #14
 
Pewnie że nie mówimy o lipie, ale o prawdziwych tekstach, celowo umieszczanych...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-09-2005 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
YAB Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Zasadnicze pytanie: w jakim tekście puszczanym czy to do tyłu, czy do przodu, NIE MA "tekstów satanistycznych" - w jednym z 3,5 tys. języków? Jestem pewien, że jakiś język sie znajdzie, w którym nawet nasze niewinne polskie piosenki będą brzmiały jak złowrogie deklaracje, i to niekoniecznie puszczane do tyłu!

Idę o zakład, że nie ma tekstu wolnego od takich naciąganych (IMHO) interpretacji. Biorąc pod uwage postępy lingwistyki sądzę, że dla tropicieli satanistycznych spisków nie zabraknie pracy przez najbliższe 1000 lat. Już widzę oczyma wyobraźni jak spędzają wolne chwile katując sie słuchaniem normalnej muzy do tyłu... raz, drugi... setny... I wertowanie słownika języka np. swahili... Nie pasuje? To weźmy bantu... Albo esperanto...

8)
Obiecuję , że jak tylko znajde wolną chwilke (eeee.... emerytura?), znajdę wpisujące sie w te klimaty zdania w tekstach POLSKIEJ muzyki (zacznę od Dody, to podobno inteligentna kobieta a przy tym, niewątpliwie jest w niej coś demonicznego, więc oceniam że szanse są duże).

Pozdrawiam
/*załączając wyrazy szczerego podziwu dla determinacji w słuchaniu muzyki do tyłu, a jednoczesnie przepraszając wszystkich szczerych chrześcijan, przejętych troską o to, że jakieś angielskie szarpidruty mogą nam dzieci sprowadzić na manowce, a i nas z prostej drogi ku Niebu zawrócić.*/

J 14:12
28-09-2005 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów