Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie inne fora odwiedzacie i dlaczego ?
Autor Wiadomość
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Jakie inne fora odwiedzacie i dlaczego ?
Jakie inne fora odwiedzacie i dlaczego ?

Moim pierwszym forum było katolik.pl ale szybko się zorientowałem że katolików jest tam zaledwie połowa. Czasem tam zaglądam ale dużo lepszym forum jest wiara.pl. Lepiej moderowane no i można wklejać obrazki. Najczęciej klikam właśnie tutaj bo jest fajna atmosfera, fajne tematy, fajni ludzie.[Obrazek: icon_spoko.gif]


Wiem że to wygląda jak reklama innych forów ale tak naprawdę chodzi mi o waszą motywacje. Proszę każdego o wypowiedź. Duży uśmiech

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
27-09-2005 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Kiedyś też zaglądałam na wiara.pl, ale za dużo postów i zawsze się gubiłam, więc zrezygnowałam Język
katolik przez jakiś czas też należał do for, które odwiedziałam...
Oczywiście najczęściej jestem tu, bo w sumie od początku, miła atmosfera etc.
No i jeszcze forum DDMu też czasami odwiedzam, chociaż teraz już rzadziej, bo czas mi na to nie bardzo pozwala...
Poza chrześcijańskimi forami, zaglądam (wręcz nałogowo) na forum zielonogórskie na temat imprez drumowych :mrgreen:
jescze jedno forum, które odwiedzam, to forum o miłości (tak to jest z tymi zakochanymi Język)

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
28-09-2005 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
ja odwiedzałam kiedyś forum.wiara.pl, ale ostatnio jakoś nie po drodze mi tam... często jeszcze wchodzę na inne forum (ale bliższych danych nie podam, ze względu iż jest to forum zamknięte) ponadto czasem zagladam na forum Maltańskiej Śłużby Medycznej (chociaż tylko czytam) no i na tym forum jestem chyba najwięcej ;D

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
28-09-2005 09:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Moim pierwszym forum było forum wiara.pl do momentu, gdy mnie zaprosił nasz szanowny admin Daidoss,z czego teraz jestem bardzo zadowolony, bo czuje sie tutaj znacznie lepiej niż na forum wiara.
Zaglądam jeszcze na inne fora, choćby Apostoł oraz katolik, ale ten ostatni mnie denerwuje a praca moderatorów jest dla mnie beznadziejna. Jestem tez na jednym forum, ale podobnie jak Julia nie mogę podać szczegółów bo jest ono zamknięte.

Ale fakt jest faktem, że Sulechów rządzi

Pozdrawiam wszystkich sympatyków tego forum

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #5
 
Najpierw http://www.katolik.pl, ale tam sie popsuło ostatnio, za duze Duży uśmiech

Potem tu - i tu sie czuję najlepiej.

Potem http://www.wojciech.gorzow.pl/forum/index.php - to strona parafii, gdzie mam wspólnotę, ale bez - mam nadzieję - Waszej pomocy to ono nie ruszy, bo tam nie ma ludzi :!: Dzięki inis Uśmiech

Zarejestrowana jestem na forum DDM, ale nie mam czasu no i za duzo by tego było Uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-09-2005 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Annnika, no ja się zarejestrowałam na tym waszym gorzowskim forum, ale jakoś się nie mogę zebrać żeby cokolwiek napisać... :zmieszany:
A ja odwiedzam forum diecezjalne - ostatnio niestety raczej z przymusu...
30-09-2005 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ja pisze na stronach angielskich i wiara byla pierwszym polskim forum, ktore odwiedzilam. Teraz mi sie zaczelo tu podobac. Przytulanie Dla wszystkich
30-09-2005 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ja jestem zarejestrowana na dwóch forach Uśmiech tu na Wodzie Żywej i na DDM Uśmiech
Choć ostatnio nie bardzo mam czas żeby wszystko na bieżąco czytać :/ No ale staram się Uśmiech

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
01-10-2005 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Na Forum.Ewangelizacja.Sulechow.net jestem od samego początku jego tworzenia.

Kiedyś (z rok czy półtora temu) zaglądałem na dwa fora dyskusyjne świetnej gry MMORPG (Massiv Multiplayer Online Role Playing Game) Legend of MIR III, mianowicie na "Legend Of MIR III - Evil's Illusion" i "Legend of MIR III - Judgement of Blood". Świetna gra internetowa dla setek graczy grających w jednym świecie osadzonym w realiach fantasy pradawnych Chin i Korei. Nie ma to jak wspólna wyprawa kilkunastuosobową drużyną prawdziwych ludzi, czary, wschodnie sztuki walki, fantasy.

Trochę bywałem też na forum o astronomii i fotografii nocnego nieba: Astro4u.net.

Czasem jak mam jakiś problem z komputerami to zaglądam na różne fora o tematyce komputerowej.

A obecnie to zaglądam na Forum.Ewangelizacja.Sulechow.net i forum z śmiesznymi rzeczami: www.JoeMonster.org.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
01-10-2005 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ja jestem moderatorem na http://www.forum.pascha.org.pl/ Jest to forum liturgiczne o ściśle określonej tematyce. Wielu ciekawych rzezcy moąna się dowiedzieć, ale tylko z jednej dość wąskiej dziedziny. Jestem też moderatorem na http://www.forumchrzescijanskie.pl Coś podobnego do tego forum, przeznaczone głównie dla młodziey, ale i całkiem dorośli są i kochamy ich bardzo. W sumie przez znajomych z tamtych for dowiedziałam się o tym. Moja motywacja zarówno do bycia tu jak i na chrezścijańskim jest podobna. Wymiana doświadczeń, poglądów,poznanie nowych ludzi. Z czterema osobami z Paschy zdązyłam się spotkać, mamy ciągły kontakt gg-owy. super ludzie Uśmiech Jestem też, początkowo niejako z poczucia obowiazku, teraz jakoś tak z przyzwyczajenia na http://forum.oaza.pl/ Jestem w Ruchu więc i na forum Uśmiech w końcu nasze. Byłam tez kiedyś na parafialnym, ale za duzo bachorni się przypięłó i poziom drastycznie spadł, więc dałam sobie spokój.

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
14-10-2005 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ja debiutowałem na http://www.katolik.pl już w grudniu 2001 r. Dlatego pewnie mam sentyment do niego i dalej często tam zaglądam mimo że niestety, przeceniliśmy trochę ( piszę to jako moderator przez jakiś czas ) dobrą wolę mas netowych.
Oprócz tego byłem też zalogowany na chrześcijanin.pl, ale dawno tam nie byłem. Kiedyś próbowałem też szczęścia na świeckim forumbest.now, ale nie powiem, żebym to miło wspominał.
Często można mnie spotkać też na http://www.arabia.pl . Poza tym mam jeszcze loga na forach studentów WPiA UŚl, ale poziom żaden.
A i jeszcze Apologetyka, ale tamto forum chyba gdzieś ,,zjadło".

W każdym razie reasumując. Najczęściej możecie mnie spotkać na katolik.pl i arabia.pl.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
18-02-2006 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
angua Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 353
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 

Ja oczywiście najbardziej lubię [również moderować] http://www.forum.wiara.pl Stamtąd zresztą znam część z Was Uśmiech
Moderuję jeszcze drugie forum: http://www.sfinia.fora.pl - czyli światopoglądowe forum Wuja Zbója, również i Wam znanego.

A że Wiara - jak ktoś już pisał - duża, natomast Śfinia szybko się rozwija, to czasu na więcej za bardzo nie mam. Choć na kilka jeszcze zerkam w miarę potrzeb / wolnego czasu.


A więc czuwaj i módl się bezustannie,
a czyż to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.
19-02-2006 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
A ja zadebiutowałam tutaj, ale przeniosłam się też gdzie indziej troszkę Oczko Rozstrzał jest duży, bo jestem m.in. na forum olsztyńskiego MPK ;P, mojego byłego już liceum, amerykańskim forum mego ulubionego aktora, forum olsztyńskiego teatru (ale tam się niestety nikt nie odzywa z reguły, a szkoda wielka Smutny ) i takie tam... ;P :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-02-2006 01:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
A ja juz przestaje liczyć te fora, zpołowy będzie trzeba zrezygnować, bo czasu coraz mniej. Jestem juz może na 15 forach i do niektórych zagladam sporadycznie. Mam swoje, na którym jestem adminem,ale czuje się jakbym był w labiryncie - tyle tych wszystkich funkcji. Wspieram jeszcze forum Maksymilian i parę innych. Za najogorsze forum uważam teraz Fidelitas, Katolik nie wiele lepszy - brak działania moderatorów na obrażanie innych jest powodem,dla którego nie uważam go za dobre.

Fidelitasa się wystrzegajcie, szczególnie ci,którzy nie lubią być obrażani. [-X

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
19-02-2006 01:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
u mnie doszlo jedno forum ktorego adresu juz zapomnialam, poprostu brak czau teraz najczesciej odwiedsam to dforum i czasem na wiare wskakuje, zeby tam troszke pobroic Oczko

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
19-02-2006 01:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów