Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Sport
Ciekawi mnie, jakie sprty uprawiaja nasi forumowicze?
Napewno gracie w jakies gry zespołowe lub może czynnie uprawiacie jakiś sport lub lubicie jakąś dyscyplinę, którą najczęściej oglądacie na żywo bądź w tv?

Może chcecie sie podzielic swoimi osiągnięciami?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 07:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Osiągnięciami nie mam co się dzielić bo takich nie mam w dziedzinie sportu :mrgreen: Ale mogę powiedzieć, że z gier sportowych najbardziej chyba lubię koszykówkę. Można się przy niej nieźle wymordować, dobrze bawić i poprawić kondycję serducha. Oglądać koszykówkę też lubię, ale tylko amerykańską - NBA, bo jakoś polska mnie nie interesi za bardzo.
Lubię też pojeździć na rowerze i pogimanstykować na aerobiku :mrgreen: A tak poza tym ostatnio zrobiłam się jakaś asportowa. Mam jednak zamiar to zmienić, bo już nie mogę patrzeć na swoją kondychę :/

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-09-2005 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Fajnie, to przy okazji jak będę mógł kiedyś przybyc na zlot forumowiczów to pogramy w koszykówkę, zobaczymy jak ci idzie ta gra? Szczęśliwy

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
z miłą chęcią, jednak bardzo dawno nie grałam i wyszłam z wprawy :mrgreen: Teraz sie zapisuję na w-f, więc może sobie "przypomnę" Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
29-09-2005 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiesz, ja także już kilka lat nie grałem, więc szanse mogą być wyrównane, a jeszcze jak poćwiczysz to może być wtedy bardzo wyrównany meczyk. Bardzo lubię koszykówkę, tym bardziej NBA,ale teraz już nie puszczajĄ w TVN tej koszykówki, tylko w kablowej na jakims kanale, chyba DSF. Po za tym lubię jazdę na rowerze,tenisa oraz kręgle.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Rower górski ponad wszystko, jeśli chodzi o sport :wink: Nie ma to jak uczucie zmęczenia po jakimś wypadzie. Ta walka o średnią przejazdu, jakieś błotko, śnieg. Poprostu extrime na wyciągnięcie ręki Duży uśmiech

A zawody rowerowe to już wogóle mega spasss. Kilkuset wariatów w strojach, kaskach no i... ich kobiety - rowery ehehheheeh Szczęśliwy

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
29-09-2005 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
a ja uwielbiam pilke nozna zarowno jak gram jak ogladam na zywo jak i w tv Uśmiech
moja pozycja najczesciej to bramkaz lub wysuniety pomocnik (troche dwie rozne pozycje ale to co Oczko )

drugim sportem jaki mnie interesuje to siatkowka nie gram za dobrze wiec sobie odpuscilem Oczko za to ogladam mecze w Sulechowie 2-ligowej zenskiej druzyny Zawiszy Uśmiech (ps. tworze ich strone internetowa Oczko ) oraz ogladam tez zmagania ligowe jak i reprezentacyjne w tv Uśmiech

no i oczywiscie juz wymieniany w wypowiedziach rower Oczko tez go lubie ale jakos w tym roku nie moge sie z nim dogadac ;P
29-09-2005 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
inis Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
A ja kiedyś trenowałam siatkówkę - wiem, że nie wyglądam. :wink: To było dawno w podstawówce i trochę w gimnazjum, a później mnie choroba zmogła. Smutny Teraz z tej siatkówki to już tylko oglądanie meczy w telewizji zostało...
Aaaaaa! No i kiedyś w piłkę nożną grałam w reprezentacji szkoły. Zajęłyśmy nawet pierwsze miejsce w powiecie. :mrgreen: Wiem wiem, dziewczyna i piłka nożna to nie zawsze pasuje, ale uwierzcie mi na słowo, że nie kopię po nogach. Szczęśliwy
29-09-2005 14:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Offca napisał(a):Oglądać koszykówkę też lubię, ale tylko amerykańską - NBA, bo jakoś polska mnie nie interesi za bardzo.

TOMASZ32 napisał(a):Bardzo lubię koszykówkę, tym bardziej NBA

to my z Aifenem się dołączymy chętnie... ze sportów koszykówka jest zdecydowanie na pierwszym miejscu.
jeżeli zaś chodzi o oglądanie, to zdecydowanie NBA. a najlepiej stare NBA, z czasów Juliusa Ervinga, Kareema Abdul- Jabbara, no i oczywiście Bullsów, Celtów, Knicksów... Oczko

na drugim miejscu MTB- czyli potocznie zwane rowerki górskie. w każdym terenie, w każdą pogodę, na każdym sprzęcie.

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
29-09-2005 15:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Jak tak dalej pójdzie Aslanie to stworzymy drużyne koszykarską forumowiczów, będzie mozna kiedyś zagrać meczyk podczas zlotu forumowiczów (oczywiście nie gwarantuje, że będę na następnym, ale nie jest to wykluczone). Ciekawe czy będą jeszcze jakieś koszykarki na forum?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
proszę zacnych, czwórka już jest, teraz czekamy na jeszcze paru graczy do kompletu!
a jak tak jeszcze dalej pójdzie, to niedługo zawitamy na Mistrzostwa Świata For Katolickich, czego niniejszym sobie i wam życzę.
pozdrawiam,
Adam (Aslan jest na użytek forum)

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
29-09-2005 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
A to mamy chyba bardzo duze szanse tam trafić, bo nasze forum jest chyba najlepsze ze wszystkich polskich for w tej sieci i moglibyśmy wygrać w mistrzostwach świata, nieprawda?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
29-09-2005 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja przez całą podstawówkę, szkołę średnią i studia to ze sportów najbardziej lubiałem brydża sportowego. Była to jedyna gra, w którą byłem najlepszy wśród wszystkich znajomych ze szkoły czy studiów :diabelek:
Jakoś nigdy nie przepadałem za sportem, a w szczególności za WF, gdzie trzeba było biegać, czego bardzo nie lubiałem. Ze wszystkiego złego to znośnie jako tako znosiłem tylko basen i siatkówkę. Całą podstawówkę od biedy mogłem grać w nogę - zawsze jako bramkaż, bo w innej roli se nie za bardzo radziłem, za to bramkarzem byłem dobrym.
No i gdzieś tam od podstawówki przewijał się rower, aby w ciągu ostatniego roku osiągnąć expotencjalną tendencję wzrostową.
Teraz dla mnie rower jest jak by to powiedzieli niemcy: uber alles :!: Może nie tak jak Greg, że uprawiam sporty ekstremalne z wykorzystaniem roweru, ale bardzo lubię sobie np. pojeździć po lesie z górki na nierównej leśnej drodze 45 km/h Duży uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
01-10-2005 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
A ja od podstawówki lubiłem kopać gałę. Potem w gimnazjum przerzuciłem się na kosza i tak mi zostało. Poza tym lubię siatkę. A już nie wspomnę o rowerku, bo to najlepszy sport, jaki istnieje chyba. Pozdrawiam Uśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
01-10-2005 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #15
 
No a ja pomimo swojego nieiwelkiego wzrostu uwielbiam grać w piłkę nożną i w siatkę Język To najlepsze co może być jak dla mnie Uśmiech Aha no i od czasu do czasu jakiś meczyk w tv się obejrzy ale to już muszę mieć jakieś natchnienie żeby cokolwiek pooglądać Język

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
01-10-2005 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów