Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
Daidoss napisał(a):hehe ale ich już chyba nie ma

No jak to nie? Przecież w albumie w Hyde Parku są wszystkie foty i Twoje jak pakujesz, tyż Szczęśliwy :roll2:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-12-2005 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #47
 
Ech... Offca, jeszcze teraz nam je Daidoss ocenzuruje i selekcję zrobi :mrgreen:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-12-2005 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ja tez swojego czasu cwiczylem kulturystyje.Taeraz ide od czasu do czasu do silowni zrobiepare cwiczen i laduje w saunie i mam swietne samopoczucie Duży uśmiech Duży uśmiech Uśmiech Uśmiech

Pozdrawia was byly kulturysta Duży uśmiech Duży uśmiech

Nieznosny Zygmunt Duży uśmiech Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
28-12-2005 03:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
:lol2: fajnie czytac to ostatnie posty Duży uśmiech

A ostatnimi czasy lubię boksowac worek jeszce Uśmiech tylko zepsuliśmy ostatnio jeden i musimy cos kupić Język
28-12-2005 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
Daidoss napisał(a)::lol2: fajnie czytac to ostatnie posty Duży uśmiech

A ostatnimi czasy lubię boksowac worek jeszce Uśmiech tylko zepsuliśmy ostatnio jeden i musimy cos kupić Język

Co do boksowania to nie bracie.Nie znosze boksu :? natomista lubie bardzo gimnastyke akrobatyczna i skoki do wody z trampoliny. Język Język

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
29-12-2005 04:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Na skoki bym sie nie skusił, na główke z pomostu tak ale nic wiecej Oczko
29-12-2005 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
Daidoss napisał(a):Na skoki bym sie nie skusił, na główke z pomostu tak ale nic wiecej Oczko

Lubie skoki bracie ale nigdy nie nauczylem sie poprawnie skakac na glowke Smutny zawsze wychodzilo mi skoczyc na deche Duży uśmiech a pozniej czulem sie jakby ktos mnnie w brzuch i piersi uderzyl. Smutny

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
01-01-2006 05:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
Ja osobiście mam alergię na sport. Nigdy go nie lubiłem, każda lekcja WF-u była dla mnie torturą, szczególnie, że mieliśmy w podstawówce faceta, który starał się zrobić z nas olimpijczyków.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-01-2006 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja osobiście mam alergię na sport. Nigdy go nie lubiłem, każda lekcja WF-u była dla mnie torturą, szczególnie, że mieliśmy w podstawówce faceta, który starał się zrobić z nas olimpijczyków.

Oj, to nie dobrze..... :roll:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
02-01-2006 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ja chodzę na siłownię w ramach W-Fu, gram w ping-ponga, nie licząc do tego 20minutowych rozgrzewek na sali. Lubię uprawiać sporty, ale często ogarnia mnie co tydzień zniechęcenie, jak MUSZĘ iść na zajęcia z W-Fu. Nie lubię robić czegoś na siłę.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-01-2006 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #56
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Ja osobiście mam alergię na sport. Nigdy go nie lubiłem, każda lekcja WF-u była dla mnie torturą, szczególnie, że mieliśmy w podstawówce faceta, który starał się zrobić z nas olimpijczyków.

Wiesz,to chyba nic złego,ze ten nauczyciel tak do was podchodził,zawsze z takiej grupy młodych ludzi może rzeczywiście wyrosnąć olimpijczyk Duży uśmiech . A tak po za tym to sport to zdrowie, kiedy ty będziesz uprawiał cokolwiek? Az będziesz miał 70 lat? :diabelek: Trzeba korzystać za nim się zestarzejesz,gdy jestes jeszcze młody i masz siłę aby coś ćwiczyć,na starość nie ma już na to siły i kości się zastoją,że staniesz się takim kaleką,czy tego chcesz? Sport pozwala utrzymywać kondycję,tak aby na dalsze lata mieć także siłę,także na starość.

SPORT TO ZDROWIE,KAŻDY MĄDRY CI TO POWIE.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-01-2006 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #57
 
No właśnie Darth ;P Będziesz miał później taki okropny zwisający brzuch i cały będziesz sflaczały :lol2: ;P Pojeździj chociaż na rowerku, albo idź na siłownię, zawsze to coś Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-01-2006 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #58
 
Ja z WF-em mam takie wspomnienia, że mimo iż ze względów zdrowotnych naprawdę nie wolno mi było ćwiczyć, bo mogło się to skończyć kalectwem, to byłam traktowana jak wariatka, gorszy gatunek cżłowieka, wiecznie przypominano o tym, że niektórzy to sie lubia pobyczyc, albo są niedołęgi życiowe do niczego niezdatne itd Smutny itp Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
02-01-2006 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
Co do WF-u...to nie lubilem tego przedmiotu ze wzgledu na to, ze trzeba bylo byc w stadzie.Bardziej lubilem samotnosc i to na lonie natury i wtedy moglem biegac ile chcialem, skakac ile chcialem. Duży uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
06-01-2006 04:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #60
 
Offca napisał(a):No właśnie Darth ;P Będziesz miał później taki okropny zwisający brzuch i cały będziesz sflaczały :lol2: ;P Pojeździj chociaż na rowerku, albo idź na siłownię, zawsze to coś Oczko
Ech, Ofciu, ja mam "sport" w sumie codzienie - otwieranie i zamykanie kiosku w którym pracuje moja żona to niemal "siłownia" - każda z 6 krat waży ok.30kg, poza tym trzeba się z nimi zdrowo naszarpać aby je zdjąć. Natomiast codzienne 2km od i do przystanku to nic inneg jak "chód sportowy" Uśmiech

Za to na Parafiadzie w 2004 r. byłem w komisji sportowej, a coUśmiech Był tam ktos z Was może...?

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
06-01-2006 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów