Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rodzina jako podstawowe srodowisko wychowawcze?
Autor Wiadomość
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #46
 
moj znajomy dla rodzicow skonczyl medycyne, bo oni chcieli miec lekarza, po skonczeniu studiow przyniosl im dyplom i powiedzial "chcieliscie dyplom z medycyny to macie a ja teraz bede robic co mnie sie podoba" skoncyl studia chyba z francuskiego i teraz jest wykladowca francuskiego na jednej z panstwowych uczelni.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
02-02-2007 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
Julia napisał(a):moj znajomy dla rodzicow skonczyl medycyne, bo oni chcieli miec lekarza, po skonczeniu studiow przyniosl im dyplom i powiedzial "chcieliscie dyplom z medycyny to macie a ja teraz bede robic co mnie sie podoba" skoncyl studia chyba z francuskiego i teraz jest wykladowca francuskiego na jednej z panstwowych uczelni.
Miał facet klasę i fantazję. Chciałbym widzieć miny jego starychUśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
02-02-2007 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):Miał facet klasę i fantazję. Chciałbym widzieć miny jego starychUśmiech

tez bym chciala to zobaczyc. jak widac niektorzy ida za glosem rodzicow do pewnego momentu a potem ida wlasna droga, ale to chyba jedyna osoba ktora znam, co tak postapila. inni tkwia dalej w tej niewygondnej pracy, zlym zawodzie, zeby tylko rodzicom nie zrobic przykrosci, zeby wszystko bylo ok, bo przeciez rodzice robia to dla ich dobra.

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
02-02-2007 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów