Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Spichlerz
Może mi ktoś wyjaśnić co to jest ten cały Spichlerz w Wawie?

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-10-2005 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Spichlerz
Offca napisał(a):Może mi ktoś wyjaśnić co to jest ten cały Spichlerz w Wawie?

A dlaczego pytasz ???

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
02-10-2005 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cichociemny napisał(a):A dlaczego pytasz ???


A nie mogę? Proszę o odpowiedź, tylko proszę nie podawać mi do czytania strony internetowej.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-10-2005 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Offca napisał(a):
Cichociemny napisał(a):A dlaczego pytasz ???


A nie mogę? Proszę o odpowiedź, tylko proszę nie podawać mi do czytania strony internetowej.

Możesz , możesz jakaś drażliwa dzisiaj jesteś. Poprostu chciałem się zapytać co cię konkretnie interesuje ???. :twisted:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
02-10-2005 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #5
 
Interesują mnie ogólne konkrety na temat grupy i nazwisko założyciela.


Cichociemny napisał(a):Możesz , możesz jakaś drażliwa dzisiaj jesteś. Poprostu chciałem się zapytać co cię konkretnie interesuje ???

To dlaczego pytasz, dlaczego pytam :?:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
02-10-2005 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
w sumie fajnie Ofiec ze zapytałeś, tyle słyszałam o tym Spichlerzu, ale w sumie to wiem, że istnieje, ale szczegółów jakoś nie... Smutny

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
02-10-2005 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Offca napisał(a):tylko proszę nie podawać mi do czytania strony internetowej.

To właśnie stronka internetowa byłaby najlepszym źródłem informacji i to z pierwszej ręki. Z tego co TAM właśnie wyczytałem spichlerz powstał jako wspólnota lokalan - jest to wspólnota charyzmatyczna (protestancka) , jest częścią denominacji KChWE (Kościół Chrześcian Wiary Ewangelicznej) . Pastorem spichlerza jest Andrzej Stepanov (z Ukrainy) polecam poczytać jego świadectwo właśnie na stronie .
PS.
No i dodam że wspólnota dość prężnie się rozwija.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
03-10-2005 10:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
no tak, a może coś bliżej jeszcze? Co jest głównym celem działalności Spichlerza?

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-10-2005 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Julia napisał(a):no tak, a może coś bliżej jeszcze? Co jest głównym celem działalności Spichlerza?

znowu zacytuję ze strony spichlerza:
Jesteśmy społecznością ludzi kochających Boga, których wizją jest zdobycie Warszawy, a potem całej Polski, dla Jezusa.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
03-10-2005 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
a czy mozesz podać coś więcej na temat dzałalności Spichlerza, bo to co jest na stronie to mogę sobie przeczytać sama, chodzi mi bardziej o to, jak to wygląda w praktyce Uśmiech

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
03-10-2005 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ups..... trochę nie tem adres , bo nie chodzę do spichlerza nie ten rejon.
A praktykę znam jedynie z radia spichlerz które nadaje w internecie.
(nadaje nie tylko muzyką ale przede wszystkim kazania - jest to radio nastawione na ewangelizacje).

Ps.
chcesz wiedzieć coś więcej zapraszam na forum spichlerza i zapytaj ludzi u źródła
http://unix6.20host.pl/~ss/forum/index.php

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
03-10-2005 11:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #12
 
Cichociemny napisał(a):Pastorem spichlerza jest Andrzej Stepanov (z Ukrainy) polecam poczytać jego świadectwo właśnie na stronie .

Ta i na dodatek kłamliwe. Stepanova nie wywalono z parafii dlatego, że podczas jego posługi dokonywało się wiele uzdrowień i nawróceń. Prawda jest niestety nieco inna, ale czego to się nie robi, żeby pokazać się z jak najlepszej strony... :roll:
Czy Spichlerz ma status jakiejś wspólnoty? Zboru? Kościoła? Czegoś innego? Bo nie jest w żaden sposób zarejestrowanym związkiem wyznaniowym.
Modlitwa o chorych?! Co to jest?!

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-10-2005 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #13
 
Coś owffieczko ostatnio bardzo groźna jesteś :evil: Szczęśliwy

Offca napisał(a):Ta i na dodatek kłamliwe. Stepanova nie wywalono z parafii dlatego, że podczas jego posługi dokonywało się wiele uzdrowień i nawróceń. Prawda jest niestety nieco inna, ale czego to się nie robi, żeby pokazać się z jak najlepszej strony


No to wiesz więcej ode mnie tylko Szczęśliwy ale po co by kłamał ???. A może znasz jakieś fakty ??? No i czy jesteś obiektywna ??? Najlepiej spytaj go sama na forum spichlerza nie jest to trudne, a i odpowiedź Stepanova była by ciekawa a co najważniejsze od pozwanego Uśmiech


Offca napisał(a):Czy Spichlerz ma status jakiejś wspólnoty? Zboru? Kościoła? Czegoś innego? Bo nie jest w żaden sposób zarejestrowanym związkiem wyznaniowym.

Rzecz jasna - denominacja KChWE jest normalnie wg prawa zarejestrowana ,a spichlerz będąc częścią tej denominacji tym samym jak najbardziej też :-k

Offca napisał(a):Modlitwa o chorych?! Co to jest?!
Jesteś w Odnowie a ta wspólnota chyba praktykuje modlitwę za chorych .Modlitwa o uzdrowienie . No chyba żeby nie ???

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
03-10-2005 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #14
 
Cichociemny napisał(a):No to wiesz więcej ode mnie tylko Rozweselony ale po co by kłamał ???. A może znasz jakieś fakty ??? No i czy jesteś obiektywna ??? Najlepiej spytaj go sama na forum spichlerza nie jest to trudne, a i odpowiedź Stepanova była by ciekawa a co najważniejsze od pozwanego Wesoły

Bo znam człowieka, który znał go bardzo dobrze osobiście i wie jak było naprawdę. Niestety nie tak, jak to Stepanov opisał.

Cichociemny napisał(a):a spichlerz będąc częścią tej denominacji tym samym jak najbardziej też
Czyli to jest wspólnota? Odłam?

Cichociemny napisał(a):Jesteś w Odnowie a ta wspólnota chyba praktykuje modlitwę za chorych .Modlitwa o uzdrowienie . No chyba żeby nie ???
Oczywiście, tylko czemu to się nazywa "o chorych" a nie "za chorych"?! To tak jakby modlili się o to, by było na świecie więcej chorych :/


Cichociemny napisał(a):Coś owffieczko ostatnio bardzo groźna jesteś
Bo mam życiowy okres :roll:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-10-2005 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
Offca napisał(a):Bo znam człowieka, który znał go bardzo dobrze osobiście i wie jak było naprawdę. Niestety nie tak, jak to Stepanov opisał.

Znajomy znajomemu .......nie jestem tutaj jego adwokatem nawet go nie znam ale jak to często bywa w takich sytuacjach trudno o obiektywizm .
A jeśli cię to tak nurtuje zapytaj Stepanova osobiście - jest tam na forum taki dział pytanie do pastora.
Offca napisał(a):Czyli to jest wspólnota? Odłam?

Co ty masz z tymi odłamami ?? Spichlerz to lokalny zbór Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej - "taka parafia" w Polsce jest 25 takich zborów
Offca napisał(a):Oczywiście, tylko czemu to się nazywa "o chorych" a nie "za chorych"?! To tak jakby modlili się o to, by było na świecie więcej chorych zły max
mea culpa (mea maxima culpa) masz absolutnie rację wszyscy chrześcianie modlą się o uzdrowienie chorych- ale chyba wiadomo o co chodzi :mrgreen:
ale to ty pierwsza użyłaś tego zwrotu a ja go na stronie spichlerza nie znalazłem :-
Offca napisał(a):Bo mam życiowy okres

brzmi poważnie - i życzę powodzenia :wink:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
03-10-2005 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów