Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film i wszystko z nim związane
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #31
 
PRZEPRASZAM, że Wam przerwę, ale to temat o filmach, a nie moralności! I tego się prosze trzymać [-X

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-10-2005 22:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
Nie przepraszaj, bardzo dobrze, ze przerywasz, to nie jest ten temat. To ja powinienem przeprosić, ze dałem sie wciągnąc w zbędną dyskusję nie na temat.

Wracamy do tematu filmów.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-10-2005 23:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #33
 
TOMASZ32 napisał(a):To ja powinienem przeprosić, ze dałem sie wciągnąc w zbędną dyskusję nie na temat.

Niestety semepr ma tendncję do wciągania ludzi na tematy nie na temat w danym temacie :krzywy: Czasem aż ciężko się powstrzymać.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-10-2005 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja własnie się dałem wciągnąć, ale ciesze się, że to w porę powstrzymałaś.


Martwi mnie fakt, ze telewizja, szczególnie TVN i POLSAT puszczają głównie stare wyklepane filmy, a nie puszcza nowych, lub nawet starych, ale bardzo rzadko puszczanych. Nie ma co nagrywać z tej telewizji. Wypożyczalnie kosztują, a ja nie mam dwóch magnetowidów, by sobie przegrać. DVD jest dla mnie narazie zbędne.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-10-2005 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #35
 
Ja naprawdę lubię filmy typu "Sami swoi", "Prawdziwe kłamstwa" itp, ale one są puszczane średnio 6-7 razy do roku :!: Ileż można. Wtedy oglądanie filmów na komputerze jest najlepszym rozwiazaniem, ale drogim, chyba że będzie sie ściągać filmy nielegalnie :?

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
12-10-2005 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #36
 
A ja tam wolę mimo wszystka oglądać flimy w kinie bo jeśli nawet film jest średni to jakoś tam zawsze odbiera się go lepiej w przeciwieństwie do filmu oglądanego przy biurku na 17" monitorze . Dlatego najlepiej lubię oglądać :shock: kreskówki wtedy cała moja rodzinka ma rodochę po pachy i satysfakcję z miłego kinowego wieczoru. :mrgreen:

I nie jestem zwolennikiem przeglądanie na komputerze filmów jak leci tylko dlatego bo to nowość - jeśli chodzi o nowości to zatrzymałem się na etapie Star Warsów :wink:

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
12-10-2005 10:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
Ja także nie lubię oglądać filmów na komputerze, dla mnie już sama jakośc tych filmów jest nie najlepsza, no może w przypadku odtwarzania filmów DVD jakość jest znacznie lepsza, ale i tak nie lubię oglądać w ten sposób filmów. Napewno w kinie jest lepszy efekt, ale jak narazie nie puszczają dla mnie nic sensownego.
Ostatni film jaki ogladałem w wersji kinowej to była Pasja.
Dla mnie to musiałby być jakiś wyjątkowy film, by pójść do kina.
W domu mi się lepiej ogląda i ogladam to co chcę i lubię, a nie pierwszy lepszy film.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-10-2005 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Cichociemny napisał(a):A ja tam wolę mimo wszystka oglądać flimy w kinie bo jeśli nawet film jest średni to jakoś tam zawsze odbiera się go lepiej

Pewnie, że oglądanie filmu w kinie jest bez porównania lepsze niż w domu. Zupełnie inny klimat Uśmiech

Ja ostatnio często jestem bywalcem w kinie... śmieję się, że niedługo tam zamieszkam Oczko

A co do moich ulubionych filmów to są to:
- "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Sami swoi" i dalsze części, "Seksmisja", "Nie widząc zła, nie słysząc zła", "Naga broń", "Witaj św. Mikołaju"
- "Shrek", "Epoka lodowcowa"
- "Szósty zmysł", "Piękny umysł", "Zielona mila",
- "Europa Eoropa" A. Holland, "Wróg u bram", "Pianista", "Czerwony październik"
- "Pasja", "Jezus z Nazaretu"
- oraz inne filmy komediowe, historyczne, kostiumowe, sensacyjne, których niestety teraz sobie nie mogę przypomnieć... a jest ich bardzo wiele Oczko
- "Miasto gniewu", "Requem dla snu", "Efekt motyla"

Zajrzyj w siebie!!!
W Twoim wn?trzu jest ?ród?o, które nigdy nie wyschnie, je?li potrafisz je odszuka?

Marek Aureliusz

[you] pozdrawiam Ci?
03-04-2006 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #39
 
O Madzia, nie wiedziałam, że lubisz "Czerwonego Października" :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
03-04-2006 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #40
 
Jak go nie lubić :mrgreen: :?:

W sumie z ulubionych filmów sporo bym powtórzyła tego co było...lubię także "Osadę", "Mulan II", "Lśnienie"

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-04-2006 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Lubie ogólnie filmy wojenne... historyczne Oczko :mrgreen:

Zajrzyj w siebie!!!
W Twoim wn?trzu jest ?ród?o, które nigdy nie wyschnie, je?li potrafisz je odszuka?

Marek Aureliusz

[you] pozdrawiam Ci?
03-04-2006 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #42
 
Ja lubię oglądać na kompie głupawe hamerykańskie produkcje, na które normalnie nie wydałbym kasy. a tak inwestuje conajwyżej w płytki i prąd. I im głupszy film ogladam tym dzikszą mam frajdę, że nie dałem się orżnąć kupując bilet do kina :mrgreen:

Chociaż są takie filmy (np Matrix, Władca pierscieni), których nie można nie oglądać w kinie.
03-04-2006 19:01
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Witam po przerwie.

Moje ulubione filmy:

"Miś", "Zmiennicy", "Co mi zrobisz..." - Bareja ogólnie.
"The Doors"
"Dzień Świra"
"Epoka lodowcowa" (żona mi powtarza, że jestem podobny do Wiewióra)
"Zaklęte rewiry"
"Wodzirej"
seria "Gang Olsena"
"Romper Stomper"
"Szeregowiec Ryan"
"Black Hawk Down"
...

Moje nie-ulubione filmy:

- wszystko almodowara i kustaricy (straszny szajs - nie da się tego na trzeźwo oglądać)
- "Na dobre i na złe" - mam odruchy wymiotne jak w każdym odcinku widzę cudnie zasmuconą minę Foremniaczki (a widzieć musze bo żona ogląda)
- większość tzw "kina ambitnego" nie tylko z Polski rodem - siano straszliwe.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-04-2006 09:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #44
 
DARTH_HELMUTH napisał(a):mam odruchy wymiotne jak w każdym odcinku widzę cudnie zasmuconą minę Foremniaczki
O co Ci chodzi? Ciężkie życie ma kobieta Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
04-04-2006 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
semper_malus napisał(a):Ja lubię oglądać na kompie głupawe hamerykańskie produkcje, na które normalnie nie wydałbym kasy. a tak inwestuje conajwyżej w płytki i prąd. I im głupszy film ogladam tym dzikszą mam frajdę, że nie dałem się orżnąć kupując bilet do kina :mrgreen:

Chociaż są takie filmy (np Matrix, Władca pierscieni), których nie można nie oglądać w kinie.

Mozna semper. Ja ich nie ogladałem i jestem z tego zadowolony,ze nie wydałem kasy na taki kicz.

Za to podobaja mi sie filmy, o których wspominał Darth, czyli te polskie komedie - są bardzo dobre. Ja dodałbym jeszcze :

"Rozmowy kontrolowane"
"Jak rozpętałem II wojne światową"
"Alternatywy 4"

Z zagranicznych filmów, na których byłem w kinie i których nie żałuje to : "Pasja" i "Titanic" - mimo,że nie lubie takich filmów do płaczu, ale ten zrobił na mnie wrazenie samą produkcją i efektami. Nie dziwie sie,że dostał tyle Oskarów - zasłużył na nie pod wieloma względami.

Te filmy i seriale są naprawde dobre.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
05-04-2006 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów