Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film i wszystko z nim związane
Autor Wiadomość
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #121
 
Cytat:ja obejrzę na kompie. oczywiście jak najbardziej piracką wersję. :twisted:

takie postepowanie jest be!! :hm:
ja na ten film poszłabym w przyjemnoscia :mrgreen: i nie ze złośliwości i na przekór innym, ale żeby zobaczyć czy film jest rzeczywiście taki zły.

sory, że to tu pisze, ale co do książki to słyszałam wypowiedzi, że nie ma w niej nic takiego strasznego. Zaczeli na niej "psy wieszać" zrobili rozgłos i poszła tylko sprzedaz w góre (o co pewnie autorowi chodziło). Zrobili potem film i zarobili sporo kasy!!
18-05-2006 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #122
 
tendencja napisał(a):hmmm... ja lubie Mumio i interesuje się tym kabaretem od dawna, a to reklamy przyniosły im popularność! Widziałeś ten film Aslan? Czy to jest humor charakterystyczny dla kabaretu Mumio???Wg Ciebie?
nie wiem. nie oglądałem jeszce. generalizowałem tylko. dla mnie kwintesencją mumio jest np. skecz 'niuniunin'- fenomenalny. chociaż bardzo mało jest osób, które się z niego śmieją. bo i trudno śmiać się z absurdu, który jest absurdalnie tworzony. raczej- można podziwiać. pozdrawiam

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
18-05-2006 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #123
 
Aslan napisał(a):np. skecz 'niuniunin'- fenomenalny.
No to jest extraDuży uśmiech Hm chyba sie jednak jutro wybiore na ten filmUśmiech

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
18-05-2006 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #124
 
Offca napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):A kto NIE IDZIE na "Kod Da Vinci"?
Ja bym się nawet przeszła, ale za bardzo nie chcę dofinansowywać tego filmu, więc pewnie obejrzę za jakiś czas na kompie Uśmiech A chcę obejrzeć z czystej ciekawości, jako zwykły film kryminalny. Niczego z niego nie biorę na serio bo roi się tam od fałszerstw, że nie wiem jak niektórzy mogli Brownowi uwierzyć :mrgreen:
Heh, a jednak... Dużo zrobiła propaganda medialna - niedouczeni pismacy zaczęli reklamowac powieśc Browna i film jako "nowe objawianie" - i się zaczęło Oczko

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2006 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tendencja Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #125
 
http://wiadomosci.onet.pl/1336179,240,kioskart.html
ale opinie jak widać różne...

"Gdy cz?owiek wolny ponosi pora?k?, to nikogo za to nie wini" Josif Brodski
19-05-2006 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #126
 
tendencja napisał(a):http://wiadomosci.onet.pl/1336179,240,kioskart.html
ale opinie jak widać różne...
Eeeeee.... osmielę się antycypować, że film jest raczej średni. Prawdopodobnie jest to coś na wzór "Stygmatów" doprawione kilkoma strzelaninami, pościgami samochodowymi i Tomem Hanksem.
Jak ktoś mi podrzuci płytkę - na pewno obejrzę. W przeciwnym razie nie będę sobie tym głowy zawracał. Wolę obejrzeć 39 raz "Misia". Bo i ubaw większy i jednak produkcja o kilka klas wyższaUśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-05-2006 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #127
 
A dziś w nocy leciał ciekawy film pt. "Kroniki portowe" z Kevinem Spacey'em. Coraz bardziej lubię tego aktora. Podobają mi się jego role w dramatach. Na początku nie lubiłam go za "American Beauty", bo myślałam, że to beznadziejny film, ale okazało się, że nie ;P
W sobotę będzie "Podaj dalej". Polecam wszystkim :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
14-06-2006 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #128
 
A dziś w tvn będzie "Podaj dalej" fantastyczny film według mnie z którego można się wiele nauczyć Uśmiech szkoda tylko że tak się kończy...
Zapraszam wszystkich na niego Uśmiech

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
17-06-2006 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #129
 
Dzisiaj tez jest "Klasa 1999" - wzor, jak powinno wygladac rozwiazaywanie problemow z problemami w szkolnictwie. Uśmiech
Ogladalem ten film juz bardzo dawno, przynajmniej 10 lat temu i bardzo mi sie podobal. Dzisiaj ocenie, czy przetrwal probe czasu.
17-06-2006 21:01
Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Polecam film " V for Vendetta" . Ciekawy jest. Duży uśmiech

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
17-06-2006 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #131
 
kempes napisał(a):Dzisiaj tez jest "Klasa 1999"
A na jakim programie był? Bo to coś jakby dla mnie jak dot. szkolnictwa ;P Ale oglądałam "Podaj dalej" więc to pewnie o tej samej godzinie leciało znając życie... :|

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
18-06-2006 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #132
 
"Nosferatu -Symphonie des Grauens" z 1922 reż F.W.Murnau.

Pierwszy film o wampirach - i chyba najlepszy. Max Schreck grając wampira - hrabiego Orloka wzniósł się na wyżyny aktorstwa grozy - jego "wampir" poraża demonicznością. Swego czasu ktoś puścił w obieg plotkę, że nie było nigdy aktora o nazwisku Max Schreck - a rolę zagrał prawdziwy wampir. Dziś wiemy, że to nieprawda, Max Schreck (nota bene jego nazwisko w tłumaczeniu na polski brzmi "Strach") zagrał w co najmniej kilku filmach z tamtego okresu.

Polecam "Nosferatu" - film jest niemy, kopia kiepska (Murnau miał sprawe sądową o prawa autorskie z wdową po Bramie Stokerze - kazano mu zniszczyć wszystkie kopie filmu - jedyna została ukryta) a efekty specjalne prymitywne - ale ma w sobie to coś czego nie mają dzisiejsze "superprodukcje" grozy.....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
19-06-2006 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #133
 
A Nosferatu z Klausem Kinskim? Ten facet też porażał... z powodu hm, mało przystojnej urody Oczko

DARTH_HELMUTH napisał(a):Max Schreck (nota bene jego nazwisko w tłumaczeniu na polski brzmi "Strach")
A może imię "Shrek" jest z tym związane? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-06-2006 16:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #134
 
Offca napisał(a):A Nosferatu z Klausem Kinskim? Ten facet też porażał... z powodu hm, mało przystojnej urody Oczko

DARTH_HELMUTH napisał(a):Max Schreck (nota bene jego nazwisko w tłumaczeniu na polski brzmi "Strach")
A może imię "Shrek" jest z tym związane? :hm:
Chyba niet.
Inna pisownia i co najważniejsze etymologia (alem się skomplikowanym słowem popisał!Uśmiech)

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-06-2006 10:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #135
 
wczoraj na TV 4 byl dobry film pt. "Fanatyk"
opowiadal o Żydzie, który zostal skinheadem niezle byla przedstawiona glowna rola mozna bylo sie wczuc co czuje glowny bohater
04-07-2006 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów