Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film i wszystko z nim związane
Autor Wiadomość
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #166
 
Ja natomiast po komedii "NIc śmiesznego" stwierdziłam,że tytul wyjatkowo dopasowany Duży uśmiech
ale zgodzę się z Darthem,że są znacznie gorsze... i to w sporej liczbie.

[Obrazek: mysz4.gif]
23-11-2006 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #167
 
Taaa... kiedyś komedia oparte były na pozornie głupich ale całkiem inteligentnych skojarzeniach, scenach itp. dzis wystarczy, że się operuje w filmie "kurwami" i "chujami" na lewo i prawo, myśląc, że na tym polega komizm. Jest to smieszne czasami, nie powiem, ale... za dużo tego. W filmach Barei, Machulskiego nikt nie przeklinał, i śmieszne były. I to jak.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
24-11-2006 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #168
 
Dokładnie. Na starych polskich komediach ryczymy z rodzinką ze śmiechu. Tam jest po prostu yntelygentny dowcip sytuacyjny. Kocham komedie z czasów PRL-u. Ludzie w tych komediach są tacy beztroscy i niczym komercyjnym nie skażeni. Teraz Polacy robią filmy kreując je na amerykańskich superprodukcjach. Nie pamiętam jaki ostatnio polski film można by nazwać naprawdę "dobrym".

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
24-11-2006 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszkunia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,371
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
Ja swego czasu lubiłam "Kilera", część pierwszą. Niektóre dialogi znałam nawet na pamięć.

[Obrazek: mysz4.gif]
24-11-2006 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #170
 
Rejs --> polecam Uśmiech

..and may the force be with You.. Uśmiech
25-11-2006 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #171
 
A dzisiaj wieczorem na tvn jest "Piękny umysł". Nie mogę się doczekać :jupi:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
25-11-2006 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #172
 
Będę zbyt zmęczona chyba Smutny a szkoda Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
25-11-2006 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #173
 
Co za wspaniały film. Naprawdę! Nie wiem czy ktoś zagrałby lepiej J. Nasha niż Russell Crowe - jest po prostu stworzony do tej roli. Jego gesty, wyrazy twarzy... no aż serce ściskało i chciało się beczeć. Schizofrenia straszna rzecz. Jednak to zastanawiające, że chorzy psychicznie są najczęściej geniuszami... Mojej mamy koleżanki mąż na to choruje. SAM nauczył się pilotować samolot, jest genialny pod względem słuchu muzycznego. Potrafi dokładnie odtworzyć zagrany utwór, choć nigdy wcześniej nie miał z nim ani razu styczności, ani też nigdy nie uczył się gry na instrumentach. Po prostu to umie. Niesamowite...

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-11-2006 01:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #174
 
Sama widziałam ten film kiedyś z przyjaciółmi Uśmiech fantastyczny.

Ale ludzie ze schizofrenią mieli naprawdę przerąbane wtedy Smutny Te "terapie" Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-11-2006 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #175
 
Cytat:Rejs --> polecam

Oglądałam to jakiś czas temu Oczko
Nawet dobre, chociaż nie uważam tego, za coś rewelacyjnego Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
26-11-2006 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #176
 
Śmierć w Wenecji ktoś widział?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
26-11-2006 23:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #177
 
Ja, ja, ja :diabelek:
Mój chłopak jest, że tak powiem fanem filmu, zarówno polskiego jak i zagranicznego, i starych filmów, więc widziałam nawet coś takiego jak "Nóż w wodzie" :mrgreen:

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
27-11-2006 08:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #178
 
W piątek sprawiłem sobie prezent na mikołajki w postaci filmu "Fabryka Oficerów" na podstawie mojej ukochanej książki H.H.Kirsta. Przeszło 6 godzin filmu, 2 płyty DVD. Jest to chyba najwierniejsza adaptacja ksiązki z jaką się zetknąłem, zresztą nie ma się co dziwić - niemiecka dokładność oraz H.H.Kirst jako autor scenariusza.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
27-11-2006 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #179
 
W styczniu ma wejść do kin film pt. 'The Nativity Story" (Narodzenie) opowiadający o 2 latach z życia Miriam i Józefa. Widziałam zwiastun, może być ciekawy film. Coś w stylu "Pasji", tylko oczywiście bez pasji Oczko
Zapewne się na niego wybiorę...

http://narodzenie.filmweb.pl/

[ Dodano: Czw 30 Lis, 2006 16:59 ]
Poza tym lubię oglądać filmy o Marii i Józefie. Jakoś tak ciepło mi sie na sercu robi Uśmiech

[ Dodano: Czw 30 Lis, 2006 17:00 ]
A widział ktoś film "Godziny" z Nicol Kidman? Mam pracę domową z socjologii edukacji, żeby go obejrzeć ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
30-11-2006 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #180
 
Offca napisał(a):[ Dodano: Czw 30 Lis, 2006 17:00 ]
A widział ktoś film "Godziny" z Nicol Kidman? Mam pracę domową z socjologii edukacji, żeby go obejrzeć ;P
Chyba kiedyś oglądałem, ale filmy z Nicole Kidman wymazuję z pamięci bo jej nie lubię. Bardzo.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-12-2006 07:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów