Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #151
 
PS napisał(a):gradzia napisał/a:
Helmutt napisał/a:
coś tam
i ty jesteś z Lublina Duży uśmiech xD :mrgreen:

no właśnie spotkajmy się na piwku: katoliczka, ateista i onanista. Może w kawiarence w piwnicy KULu? a tam to raczej na herbatce, z resztą już dziś post
:mrgreen: a możemy, ja się nie boję Duży uśmiech a wy??
co do gierki, ech chcialabym ja mieć, to kiedy i gdzie się umawiamy?? :hm: mówię poważnie.

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
07-02-2008 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #152
 
Jedyne czego się boje to, że jak się spotkamy, to będzie sztywno
07-02-2008 02:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #153
 
PS napisał(a):Jedyne czego się boje to, że jak się spotkamy, to będzie sztywno
dlaczego od razu sztywno? Zawsze można rozpocząć od neutralnych tematów w rodzaju, jak przejść tę pierszą misję... :mrgreen:

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
07-02-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #154
 
ja do sztywniaków nie należę, zaczniemy standardowo o pogodzie Uśmiech Duży uśmiech

[ Dodano: Pon 11 Lut, 2008 13:50 ]
to w jakim barze nie bedzie sztywno?? :hm: ja propnuję jakiś za bramą ale który to już moze męska decyzja Oczko

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
10-02-2008 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #155
 
Ja teraz nie mam i nie będę miał czasu, żeby się spotkać na dłużej. Mogę co najwyżej "w przelocie" wręczyć Ci płytę i zmykać.

[ Dodano: Czw 08 Maj, 2008 07:48 ]
Nowy komputer - nowe gry.

CRYSIS - lekki szok gdy ujrzałem grafikę tej giery - zaiste, mało już brakuje, żeby gry niczym się nie różniły od rzeczywistości jeśli chodzi o stronę wizualną.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
15-02-2008 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
klapciu Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 464
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #156
 
Hm... może tak trochę nie w tamacie a co tam, najwyżej oskarżą mnie o :offtopic: Duży uśmiech
Czy gracie w jakiekolwiek gry sieciowe? Ja zabawiam się OGame, BiteFight Duży uśmiech

"Szczescie mozna znalezc w najmniejszym ziarnku pustynnego piasku"

Madry mysli, co mówi
Glupi mówi, co mysli

[Obrazek: 51ae3b6768.png]
04-06-2008 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jonasz 33 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 394
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #157
 
Ja grałem w Traviana

A Jaabes wołał do Boga Izraela tymi słowy: Obyś mi prawdziwie błogosławił i poszerzył moje granice, oby ręka Twoja była ze mną i obyś zachował mnie od złego, aby mnie ból nie dotknął. I Bóg spełnił jego prośbę 1Krn 4;10
07-06-2008 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gradzia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #158
 
ech, a ja stwierdziłam, że gra mnie uzależni bo mam do tego skłonność więc z niej zrezygnuję. No i Panowie z Lublina i Panie jeśli takowe są co z naszą grupką?? Będzie jakieś piwo?? Wiem, wiem nie odzywałam się bo neta nie miałam ale teraz to może o sobie przypomnę Uśmiech

[Obrazek: 86fd3ae5f8.png]

[Obrazek: 5d9508f04a.png]

Tam gdzie niezgoda na siebie, Ty Boże wkraczasz ze swoim uzdrowieniem
11-09-2008 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #159
 
Ja grałem z 6 czy 7 lat temu w Red Dragon'a. Z tym, że na serwerze czeskim, gdzie 45% to byli Polacy, 45% Czesi, a 10% to zbieranina Węgrów, Rumunów, Niemców, itp.
Swego czasu nasz sojusz był 2 czy 3 na serwerze, a mój land był przez jakiś czas landem o najsilniejszej armii na serwerze 8)

Jednak prawdziwe gry sieciowe, to te w których można pogadać z ludźmi, utrzymywać jakieś kontakty towarzyskie w grach. Grałem w coś takiego. Nazywało się Lineage 2. Granie w takie gry wciąga, dla niektórych to drugie życie. Bo niektóre gry w pewien sposób potrafią zastąpić real, np. poprzez kontakty towarzyskie, rozmowy, gildie, znajomych, a nawet opcje zawierania ślubów! Jak ktoś jest o słabej psychice i go to wciąga, to nie powinien grać. Gra ma być dodatkiem do czasu wolnego gracza, a nie jego życiem :!: Dlatego gradzia rozumie Ciebie, że wolisz nie zaczynać, bo jeszcze Cię wciągnie.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
12-09-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #160
 
Teraz miałem urlop to pograłem w "Wiedźmina" i po raz siódmy przeszedłem "S.T.A.L.K.E.R.-a". No i jest taka gierka "Spore" która podoba mi się.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
18-09-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #161
 
Po średnim (quasi-)sequelu (Armed Assault, zwanym Operation Flashpoint 1.5) nadszedł czas na kontynuację Operation Flashpoint, czyli: Armed Assault 2. Oto oficjalny trailer: http://www.arma2.pl/download/Filmy/ARMA2..._Video.rar (180MB).
Do zabaczenia gdzieś na 160km kwadratowych (oficjalnej) wyspy, gdzie nie ma miejsca na bycie Rambo. No chyba, że wolicie mohy, cody, czy inne arcadowe counter strike'i.

Btw: ciekawe kto wygra rywalizację na symulator żołnierza - Armed Assault 2, czy Operation Flashpoint 2. Osobiście liczę na Czechów :-({|=
27-11-2008 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #162
 
PS, OFP2 będzie robione głównie z myślą o rynku konsolowym, jak obecnie więkoszość gier (a kto jest głównym tego rynku uzytkownikiem - wiadomo, niestety), więc ja bym raczej stawiał na ArmA2. Choć pewnie i tak pójdą w stronę uproszczenia kilku rzeczy. Ech nie ma to jak stare OFP gdzie człowiek leżał w wirtualnych krzakach i bał się o centymetr przesunąć bo pojedynczy wirtualny pocisk zwykle zabijał na miejscu. Wirtualnie oczywiście Uśmiech

Ja teraz gram w SWAT4 - fajna gierka o policyjnych grupach szybkiego reagowania - dość trudna i wymagająca myślenia a nie strzelania.

No i Bully - gra o przygodach szkolnego łobuziaka od której się naprawdę ciężko oderwać.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
28-11-2008 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #163
 
Miałes rację, co do OFP2: http://www.codemasters.co.uk/flashpoint/...hp#/video/ - to BF2 na większym terenie,
natomiast Arma2: (już 4. filmik) trzyma poziom (imho) : http://www.arma2.com/frakcje_pl.html (filmiki w poszczególnych działach)
20-02-2009 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #164
 
PS napisał(a):Miałes rację, co do OFP2: http://www.codemasters.co.uk/flashpoint/...hp#/video/ - to BF2 na większym terenie,
Czekam na ta ArmĘ 2 bo jak dla mnie jedynka jest do d..... - kiepska optymalizacja, zrypana kampania SP (co dla mnie jako osoby nie grającej po sieci jest wazne) - a własnych misji nie chce mi się robić.
Jednak co OFP to OFP...

Obecnie zawziąłem się na przejście Morrowinda - nie wiem, pewnie ktoś grał. Poza tym przechodzę Daggerfalla (poprzednik Morrowinda) - pomijając niektóre wady ta gra jest bezkonkurencyjna jeśli chodzi o wielkość świata - nawet osttanio robiłem sobie eksperyment, jechałem przez godzinę koniem w jednym kierunku - okazało się, że przejechałem.... odległość kilku pikseli na powiększonej mapie jednej z prowincji.... Ech kiedyś to ukończę.
A w kolejce czeka świetny Oblivion.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-02-2009 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kyllyan Offline
peregrino
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #165
 
Helmutt napisał(a):Obecnie zawziąłem się na przejście Morrowinda - nie wiem, pewnie ktoś grał.
A w kolejce czeka świetny Oblivion.
grałem i przeszedłem kilka razy różnymi postaciami. Niedawnovpróbowałem zainstalować na moim linuksie. Niestety, zainstalował sie i nawet poszedl, ale gra sie kończyła juz w pierwszym budynku po zejściu ze statku.
A na Obliviona to mój komputer był wtedy za słaby.

[Obrazek: 764919eb84c6980d44424b316918db5d.png]


„Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry.” S. Kierkegaard
20-02-2009 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów