Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #166
 
Morrowind ma to do siebie, że gra w zasadzie odrzuca przy pierwszym zagraniu. Potem, jak się czowiek zacznie wgłębiać w sprawy wyspy Vvardenfell, gadać z ludźmi, czytać książki, to nawet sam nie wie kiedy zagłębia się w ten świat i jego problemy.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-02-2009 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #167
 
Helmutt napisał(a):Morrowind ma to do siebie, że gra w zasadzie odrzuca przy pierwszym zagraniu
Ma jeden z najgłupszych systemów rozwoju postaci z jakim się spotkałem (prowadzącym do absurdalnych sytuacji "nie mogę iść spać, bo awansuję w nieodpowiednim momencie, trzeba wpierw potrenować, aby mieć x5 do cech ...". Oraz jej niezwykła prostota w wytrenowaniu sobie już na samym początku chodzącego boga, fundusze z masowej produkcji i sprzedaży mikstur lewitacji u alchemika w Balmorze i tylko odpowiedni trening i rozwój postaci coby mieć x5 do cech przy awansie na każdy poziom ...
Sytuację nieco naprawiają dopiero mody do gry ...

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
20-02-2009 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #168
 
Ja tam na system rozwoju nie narzekałem. Czasami tylko kląłem pod nosem gdy musiałem znaleźć jakąś ukrytą wśród skał lokację czy postać aby popchnąć dalej fabułę, no ale od czego są poradniki z mapkami.

Co mi się jeszcze podoba - głównego bydlaka można ubić od razu, nie wykonując misji z wątku fabularnego - oczywiście jeśli czujemy się na siłąch. Gdzieś na YT jest filmik gdzie gość kończy Morrowinda w kilkanaście minut właśnie w taki sposób.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
20-02-2009 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fils Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 152
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #169
 
Ravenloff napisał(a):A może lepiej podyskutować o tym kto jakie gry lubi najbardziej i ile czasu w nie gra?
Troszkę się grywa jeszcze (choć czasu niema tyle co kiedyś). Ja raczej gustuje w strategiach i fps-ach (czyli rodzaj seriali dla prymitywów ale więcej razy przyciska się klawisze).
Strategie które lubię to:
- Starcraft
- Age of empires (1 i 2)
FPS-y
- Tremulous
- Quake III arena
- Wolfenstein - Enemy Territory

Inne:
- Life for Speed
- NFS Underground 2
- Crysis
- Call of Duty 1
- Commandor Keen
- Prince of Persia (ohhh ta gra wzbudza we mnie miłe wspomnienia)
- Diablo II
- Half life
- Heroes (1-3)

No to chyba wszystkie gry, które zapadły mi w pamięci. Nowych tytułów tu raczej nie znajdziecie ale nie jestem jakimś znawcą i opieram się na tym w co kiedyś grałem. Obecnie moje 'granie' ogranicza się do spania przy Elastomani i walką z kacem przy Tremulousie i Starcrafcie. ;p

Pozdrawiam
28-05-2009 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #170
 
max payne,return to castle wolfenstein,obecnie gram w icy towera,sporadycznie zdarza się coś innego.
10-07-2009 18:09
Odpowiedz cytując ten post
nefesh Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 159
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #171
 
Od czasu do czasu w którąś część Heroes.. ale już bardzo sporadycznie. Gry komputerowe jakoś przestały mnie zajmować..

Witaj [you] - długich dni i przyjemnych nocy.
31-07-2009 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beczka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #172
 
obecnie to tylko w icy towera gram,bo jakoś nie chcę mi się w inne gry grać Język
ale chyba ściągnę sobie dzisiaj jakąś gierkę z neta Język

"szczęście jest naszym naturalnym i prawdziwym stanem,po co cierpieć,skoro wolą wszechświata i boga jest żebyśmy byli szczęśliwi?
01-08-2009 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #173
 
Ja pocinam w stare, dobre cRPG - od hack'n'slashowatego Diablo 2 (klasyk Uśmiech ) przez bardziej ambitne Morrowindy, Gothici etc, kończąc na Baldur's Gate'ach i Tormencie Uśmiech
03-08-2009 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #174
 
Dziś polska premiera gry Arma2 (kontynuacji Operation Flashpoint, bo o Armed Assault [arma1] należy zapomnieć), choć za granicą można było (co zrobiłem) kupić od prawie 2 miesięcy.
Z powodu opóźnienia LEM (polski wydawca) postanowił obniżyć cenę do 70zł (w Niemczech kosztuje 45 euro)!

Arma2 to FPS będący symulatorem pola bitwy (wiele armii, m.in. amerykańska i polska używa zmodyfikowanej wersji tej gry (VBS2) do ćwiczeń taktycznych), co nie znaczy, że nie można grać w nią na luzie (co np ja robię).

Elastyczność i złożoność tej gry jest tak rozległa, że nie będę o tym pisał (nie znaczy to, że jest grą idealną, czy pozbawioną bugów).

Dla zainteresowanych podaję polskie strony i fora:
http://arma2.pl/
http://www.forum.armacenter.pl/index.php
http://www.armagame.pl/index.php
oraz strona oficjalną:
http://www.arma2.com/kwatera-glowna_pl.html
07-08-2009 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów