Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
A zna ktoś z was grę Knight on line

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-12-2006 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #77
 
Ja nie znam ale prezentuje sie niezle Uśmiech

..and may the force be with You.. Uśmiech
16-12-2006 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
CaRo napisał(a):Ja nie znam ale prezentuje sie niezle
Rok czasu grałem w nia. Przez 4-5 miesięcy po 12-16 godzin dziennie.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-12-2006 16:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #79
 
Ks.Marek napisał(a):Przez 4-5 miesięcy po 12-16 godzin dziennie.
To chyba jeszcze przed seminarium? Oczko
Ja sobie ostatnio pogrywam w Simsy, bo to chyba najlepszy zabijacz czasu. Jak muszę na coś długo czekać, włączam Simsy i czas zlatuje w oka mgnieniu ;P Inne gry, co sobie jakiś czas temu pościągałam nie chcą mi w ogóle działać. Więc zadowalam się Simsami albo Diablo ;P Kiedyś był jeszcze Quake III, ale już nie mam.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2006 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Offca napisał(a):To chyba jeszcze przed seminarium?
Nie. W 2 lata po ukończeniu edukacji w Technikum ślubno-pogrzebowym :mrgreen:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-12-2006 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #81
 
To aż tyle miał ksiądz wolnego czasu, czy zarywał ksiądz noce? :hm:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
16-12-2006 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Offca napisał(a):To aż tyle miał ksiądz wolnego czasu, czy zarywał ksiądz noce?
Wszystko to i jeszcze więcej :twisted: Szkoda gadać...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-12-2006 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #83
 
Ks.Marek napisał(a):A zna ktoś z was grę Knight on line
W Knighta nie grałem, ale pogrywam w Lineage II (patrz awarat Język ), bardzo podobne, ale wg opinii wielu osób ma jednak lepszą grywalność:
http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1688

tutaj macie fotki z akcji ataku na najsilniejszego bosa w grze, w którym miałem okazję brac udział Duży uśmiech
http://cheetah.sulechow.net/lot/valakas/
btw. Arvenis to ja Język

w sumie z L2 mam 682 screenshoty Uśmiech
16-12-2006 19:57
Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #84
 
Tyle godizn to juz uzależnienie, Ksiądzu... dobrze że już po fakcie Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
16-12-2006 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Ja gram w Counter Strike 1.6, Half Life 1 i 2, Diablo 1&2, Setllers IV, Heroes Of Might&Magic 1-4, Disciples 2, WarCraft II (głównie mapy DOTA - na necie), Soldier Of Fortune 1&2, cRPG (Vampire the Masquerade Redemption, Baldurs Gate 1&2, Icewind Dale 1&2) oraz nieśmiertelne PASJANSE (głównie w przerwach w pisaniu, lub jak jestem w pracy na serwisie i ie mam kompów do składania/naprawiania) Duży uśmiech
30-05-2007 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #86
 
Moje dwie ulubione gierki, obecnie, jak macie cos ciekawego - zapodajcie
http://www.gry-on-line.com/index.php?str...f&gry=4518 Sudoku New Puzzles Every Day

http://www.gry-on-line.com/index.php?str...f&gry=4506 Bumpercraft
31-05-2007 10:04
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ks.Marek napisał(a):
Offca napisał(a):To chyba jeszcze przed seminarium?
Nie. W 2 lata po ukończeniu edukacji w Technikum ślubno-pogrzebowym :mrgreen:
HAHAHA! Super tekst.

Namiętnie gram w symulatory. Ale nie jakichs tam "eFów" co strzelają rakietami, o nie. Jako kolejarz - na pierwszy ogień idzie EU07 - symulator prowadzenia lokomotywy, o którym już pisałem. Potem Train Simulator. Potem Flight Simulator 9, ale ostatnio rzadziej fruwam... Potem Ship Simulator - symulator pływania różnymi statkami. Niby nic, ale spróbuj pokierowac takim Titanikiem płynąc we mgle przez zatokę rotterdamską...
Ostatnio podłapałem kompletnie odjechany symulator a mianowicie SimTractor - symulator prowadzenia... maszyn rolniczych. Tak, jeśli kiedykolwiek marzyłeś aby zostac traktorzystą czy kombajnistą to jest to program dla ciebie.
Z gier innych:
- Transport Tycoon Deluxe - (ostatnio w wersji Open TTD) - ponadczasowa, stareńka już gra o budowaniu własnego "imperium" transportowego - niby nic a wciąga jak bagnieko. Najlpeszy dowód na to, że wczoraj siedziałem przy tym cały wieczór nawet nie instalując nowiutkiego S.T.A.L.K.E.R.A. któego dostałem od brata.

- Half Life 1 i 2 - świetne gry i wspaniała fabuła.
- Far Cry - za samą oprawę graficzna ta gra mogłaby dostać Oscara Oczko
- GTA San Andreas - za swobodę i mnóstwo wariantów rozwoju
- 18 Wheels Of Steel (seria) - prowadzimy ciężąrówki po Stanach, Meksyku i Kanadzie. Swietna i spokojna gra bez przemocy....
- Splinter Cell - oprócz Double Agent (który mi się nie uruchamia - za słaba karta graf.)wszystkie częsci sa świetne. Uwielbiam "skradanki" i czarny humor Sama Fishera.
- Thief - "skradanka" ale w innych klimatach. Takie średniowiecze, ale na przykład z elektrycznością.
- HoM&M III - "trójka" jest "jedynie słuszną częścią tej sagi.

Jestem maniakiem gier...

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
31-05-2007 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
A Rainbow Six? To jet gierka :]
szef jednaj z firm, w których pracuje czas trwoni na Tibię... A myślałem że w to jeno smarki grają Oczko
31-05-2007 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #89
 
Świnia napisał(a):A Rainbow Six? To jet gierka :]
Ano tak. Grałem kiedyś sporo w R6: Rogue Spear + dodatki. Świetnie symuluje pracę oddziałów antyterrorystycznych.
Z wojennych to przede wszytskim Operation Flashpoint. Nie ma obecnie innej gry tak kompleksowo ukazującej prawdziwe oblicze wojny. Wszelkie "Call of Duty", "Medale" nie umywają się pod względem realizmu do OFP (co nie znaczy że są złe, ale to nieco inny rodzaj gry).
Goraco polecam, szczególnie, że OFP Gold można obecnie zakupić za naprawdę niewielkie pieniądze....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
31-05-2007 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #90
 
Ja ostatnio przerabialem:
- Half Life 2 (mialem zaleglosci)
- S.T.A.L.K.E.R. - niesamowity klimat!
- Oblivion
- Infernal
- Railroad Tycoon Uśmiech, ten nowy
31-05-2007 12:12
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów