Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #91
 
America's Army :] Try it :]
31-05-2007 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Świnia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 116
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #92
 
kempes napisał(a):S.T.A.L.K.E.R.

A film widział? A "Piknik na skraju drogi" czytał ? ;> Tam jestklimat Duży uśmiech Kiedyś była nawet fabularka papierowa wypuszczona Duży uśmiech
31-05-2007 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #93
 
Świnia napisał(a):
kempes napisał(a):S.T.A.L.K.E.R.

A film widział? A "Piknik na skraju drogi" czytał ? ;> Tam jestklimat Duży uśmiech Kiedyś była nawet fabularka papierowa wypuszczona Duży uśmiech
Filmu żem nie widział. Książkę czytało się, kilka razy nawet. Zresztą twórcy stalkera wśród swoich inspiracji wymieniają m.in. tą doskonałą powieść Strugackich... Bodajże do polskiego wydania gry jest dołączona ta książka.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
31-05-2007 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #94
 
Ksiazke czytalem, film oczekuje na swoja kolej w eMule :hm: A najlepszy klimat to byl w Fallout-cie, najlepszej grze na swiecie Duży uśmiech (no. moze jeszcze GTA:VC)
31-05-2007 12:41
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #95
 
Jakoś nigdy nie mogłem przekonac się do Fallouta... No nie wiem, nie pasuje mi ta gra - choć klimat świetny, fabuła, ogólnie nic nie mozna zarzucić, nie spędziłem przy niej zbyt wiele czasu - co więcej - niemal zmuszałem się do grania, opierając się na entuzjastycznych opiniach innych, ale w końcu poległem.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
31-05-2007 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #96
 
Ja kiedys, b. dawno temu, znalazlem demko gry w CD-Action, o ile sie nie myle. Byla tam tylko dostepna jedna lokalizacja (dosc mala w dodatku), ale gra po prostu mnie powalila, wiec zdobylem ją w pelnej wersji kiedy tylko sie dalo. Bardzo mile wspominam czas, kiedy gralem w Fallouta 2 przez kilka dni codziennie od 9:00 do 21:00 non-stop wypalajac przy tym tone kadzidel "opium" i "drzewo sandalowe". W tej chwili na sam zapach kadzidla automatycznie wszystko to mi sie przypomina Uśmiech
A Fallout 3 jest w drodze, jakby ktos nie wiedzial Duży uśmiech
31-05-2007 13:06
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #97
 
No jest, jest - Bethesda się nim zajmuje, nie wiem czy to dobrze, czy źle....

Pograłem wczoraj w STALKERA. Kuźwa, ale się tnie, co kilka sekund cos się doczytuje. Nic, najwyższy czas ulepszyć kompa, chociaż pamięci z giga dokupić....

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-06-2007 05:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #98
 
Dobrze o tyle, ze Interplay juz pozegnal sie z rynkiem gier i dobrze, ze w ogole ktos sie za to wzial. Bethesda co by nie mowic ma jednak spore mozliwosci, patrzac np. na Obliviona, wiec technicznie powinno byc ok.
01-06-2007 07:39
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #99
 
Doświadczenie mają to prawda. Ale Fallout to jednak.... dziecko innej matki. A z tym bywa różnie.
A obiło mi się o uszy, że jakas ruska firma robi "swojego" Fallouta 3 - na ulepszonym nieco enginie "dwójki". Jak wszystko dobrze pójdzie - fani F będa mieli dwie "trójki" Uśmiech

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
01-06-2007 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #100
 
A grał ktoś kiedyś w StarCraft'a :?: Jedna z najlepszych gier wszechczasów. Ostatnio trochę znajomych chce wrócić do tej gry wydanej w 1998 roku! Mimo swego wieku nadal sporo ludzi w nią gra. Pamiętam jeszcze jak w nią grałem te 9 lat temu! I chyba sobie do niej teraz troszkę wrócę, aby przypomnieć sobie tamte chwile Uśmiech
Może ktoś z was gra w to na BN?

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
02-06-2007 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Slimak Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #101
 
Ravenloff napisał(a):A grał ktoś kiedyś w StarCraft'a :?: Jedna z najlepszych gier wszechczasów. Ostatnio trochę znajomych chce wrócić do tej gry wydanej w 1998 roku! Mimo swego wieku nadal sporo ludzi w nią gra. Pamiętam jeszcze jak w nią grałem te 9 lat temu! I chyba sobie do niej teraz troszkę wrócę, aby przypomnieć sobie tamte chwile Uśmiech
Może ktoś z was gra w to na BN?

To to jeszcze istnieje? hihi. Dobra gra naprawdę. Też pamiętam czasy kiedy nie mogli mnie oderwać od komputera.

Obecnie przeniosłem się na wyścigi. NFS carbon. Oczko

Wczoraj w cd-action znalazłem najprawdopodobniej ruską alternatywę dla NFS. Nazywa się "Adrenalin extreme show" (wersja Polska) Gdyby nie wymagania jakie gra posiada myślę że dobrze by się grało. Oczko
03-06-2007 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #102
 
Slimak napisał(a):To to jeszcze istnieje? hihi. Dobra gra naprawdę. Też pamiętam czasy kiedy nie mogli mnie oderwać od komputera.
Owszem, istnieje i ma się całkiem nieźle. Sporo osób jeszcze gra w StarCrafta. Mimo leciwego wieku ma wciąż swoich zwolenników, co tylko świadczy o tym, że to naprawdę świetna gra.
A ostatnio po informacjach, że StarCraft 2 jest w produkcji sporo graczy wróciło do StarCrafta 1 na czas oczekiwania na dwójkę. Zobaczcie sobie StarCraft 2 Gameplay Video (1280 x 720). Mi szczena opadła i nie mogę się doczekać. Niestety czekania podobno będzie z rok-półtora :?

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
03-06-2007 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #103
 
Helmutt napisał(a):Transport Tycoon Deluxe - (ostatnio w wersji Open TTD) - ponadczasowa, stareńka już gra o budowaniu własnego "imperium" transportowego - niby nic a wciąga jak bagnieko.
Duży uśmiech a skąd wziąść te pliki:
sample.cat
trg1r.grf
trgcr.grf
trghr.grf
trgir.grf
trgtr.grf
05-06-2007 03:59
Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #104
 
Gepard napisał(a):
Helmutt napisał(a):Transport Tycoon Deluxe - (ostatnio w wersji Open TTD) - ponadczasowa, stareńka już gra o budowaniu własnego "imperium" transportowego - niby nic a wciąga jak bagnieko.
Duży uśmiech a skąd wziąść te pliki:
sample.cat
trg1r.grf
trgcr.grf
trghr.grf
trgir.grf
trgtr.grf
Choćby stąd: http://www.owenrudge.net/download/download?t=1&id=129 - są podane różne mirrory, ciagnij z któregoś z nich. Potem przenieś wymagane pliki z tego archiwum do katalogu Data w OpenTTD, Powinno działać.

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
05-06-2007 06:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Krystian Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #105
 
Cytat:A nie zastanawialiście się jaki wpływ na naszą psychikę mają gry?

... pobudzają wyobraźnie, ale też uczą; założe się że nie jeden cs'owiec był by lepszym żołnierzem niż szeregowy z poboru.

Cytat:A może lepiej podyskutować o tym kto jakie gry lubi najbardziej i ile czasu w nie gra?

Ostatnio Dungeon Siege II średnio po 4 godziny dziennie. Ale to się zmieni nie długo do pracy i gry w odstawke.
30-06-2007 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów