Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry komputerowe
Autor Wiadomość
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
to jak w taką prehistorię wchodzimy, to moje ulubione na Timexa to były Dynamite Dan II, Spy Hunter no i Bomb Jack Uśmiech)

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
03-01-2006 09:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
Star wars Jedi Knight: Jedi Outcast, panzer general, Age of Empires 2, Heroes 3, Counter-Strike, Fifa (kazda), Football manager 2005

..and may the force be with You.. Uśmiech
03-01-2006 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #48
Najlepsze gry w jakie w życiu grałem
Najlepsze gry z wcześniejszych czasów jak miałem PC-ta (w kolejności od najlepszej):
Civilization, Master of Orion, Dune 2, UFO Enemy Unknown, Heroes of Might & Magic 2, Battle Isle 2, Warcraft, Castles, serie Sim City, Transport Tycoon, The Settlers.

Troszkę nowsze, też w kolejności od najlepszej:
Diablo, Diablo 2, Master of Orion 2, StarCraft, Civilization 3, Civilization Call to Power, Baldur's Gate, Fallout, Legends of MIR 3.

A jak miał bym wskazać gry przy których spędziłem najwięcej czasu, to zapewne były by to:
Civilization, Master of Orion, Diablo 2.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
03-01-2006 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
Ostatnio wpadła mi w ręce świetna strona z darmowymi grami komputerowymi:
www.freegame.cz
Jak ktoś lubi małe gierki w których trzeba mocno wysilić szare komórki, albo szuka jakiś starych hitów to polecam z czystym sumieniem.

A co do ostatnich wydarzeń, to miałem okazję grać w Civilization 4 i jakoś nie przypadła mi do gustu. Jest jakaś "dziwna". Dlatego wciąż grywam w wolnym czasie (ostatnio coraz mniej) z bratem po LANie we dwójkę w Civilization 3 Conquest. Gra jest tak wypasiasta, że wciąż do niej wracam mimo iż nie jest pierwszej świeżości.

No a poza tym to znalazłem remake Dune 2, mianowicie Dune 4. Jest to to samo co Dune 2, naet wszystko identycznie wygląda, taka sama grafika sprzed 10 lat, z tym, że w wyższej rozdzielszości. Ta gra ma taki klimat, że mimo iż grywałem to 10 lat temu, to nadal wciąga :!:
Tak wyglądała Dune 2 (screen z rosyjskiej wersji językowej :wink: ):
[Obrazek: Dune_2_01.jpg]
A tak remake Dune 4:
[Obrazek: Dune_4_01.jpg]

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
03-01-2006 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Helmutt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,815
Dołączył: Dec 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
Offca napisał(a):Teraz ściagam sobie grę Hidden&Dangerous Deluxe o II wojnie światowej, gra akcji. Zna ją ktos z Was? Bo nie wiem czy jest godna ściągnięcia Uśmiech
Ja ją znam. Jest to świetna gierka - opowiada o grupie komandosów wykonującej różne bardzo ciekawe zadania (sabotaż, uwalnianie jeńców, dywersja...)- jeśli znasz filmy takie jak "Parszywa dwunastka", "tylko dla orłów" - to właśnie taki klimat. Trochę ma skopane sterowanie ale można się przyzwyczaić.
Dość duży realizm - nie ma czegoś w stylu "jeden sołdat rozwalający z pistoletu całe bataliony szwabów" - tutaj jedno trafienie = śmierć.
raczej nie jest to "gra akcji" - bardziej strategiczna, choć samej akcji jest aż nadto.
Polecam.

[ Dodano: Sro 04 Sty, 2006 07:09 ]
Gepardzik napisał(a):a w Half-Life 1 i 2 to tylko ja tu grałem? Język
NieeeeUśmiech
Half Life 1 (plus całą stertę dodatków) cały czas mam na dysku i często do niej wracam. HL2 ze względu na skopaną instalację (do samego zainstalowania gry KONEICZNE jest połączenie z netem, czego w domu nie posiadam) nawet nie dotykałem. A szkoda, bo słyszałem, że równie dobra.
Dla fanów HL - jeżeli interesuje Was cała skomplikowana geneza incydentu w Black Mesa - zajrzyjcie tu : http://hlstory.hl2-pl.info/

To pisałem ja - Helmutt fan Disco-Polo, który nie chodzi na Odnowę w Duchu Świętym i jeszcze żyje (ale dziwy co?).
04-01-2006 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #51
 
Gry przy ktorych spedzilem najwiecej czasu to Fallout 2 i GTA Vice City. Swietne, rozbudowane gierki z super klimatem. Lubie tez pograc w Street Fightera na emulatorze automatow Uśmiech
04-01-2006 09:53
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
msg napisał(a):to jak w taką prehistorię wchodzimy, to moje ulubione na Timexa to były Dynamite Dan II, Spy Hunter no i Bomb Jack Uśmiech)

Wiesz msg, mi nie chodziło o to,aby wchodzić w prahistorię gier z Atari czy innych kompów,ja po prostu nie gustuję w tych wszystkich nowych grach, a jeśli już to lubie gry właśnie typu Robbo - gry wieloplanszowe, drobne strzelanki,walki itp.
Taki gust. :diabelek: Jedni lubia to,inni tamto, a ja lubię takie, chociaż teraz to nawet i na takie nie mam czasu.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-01-2006 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
rzadko gram, ale jeśli już, to w gry z klimatem- tylko i wyłącznie:

!. medieval total war- wspatniała i rozbudowana strategia średniowieczna;
2. Morrowind- niesamowicie rozbudowany RPG
3. NBA - wszystkie części- z sentymentu
pozdrawiam!

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
04-01-2006 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
strzelanka: Medal of Honor oczywiscie Oczko
wyscigowka: Need For Speed Duży uśmiech Most Wanted jest super Duży uśmiech
strategia: Warcraft III :roll2:
sport: FIFA :roll2: to jest jak miod Duży uśmiech

jak mi sie przypomni cos jeszcze to dopisze Uśmiech
04-01-2006 23:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ostatnio pykam w Trainz Simulator 2004. Super zabawa jak sie tworzy swój świat.... Duży uśmiech

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
06-01-2006 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #56
 
gonzo, MoHAA i dodatki rzeczywiście rządzą, jeśli chodzi o klimat...
według owego kryterium najlepsze gry w jakie grałem to:

1. Mafia- city of lost heaven
2. MoHAA
3. Morrowind
4. GTA San Andreas
5. Vietcong
6. Max Payne
7. nieśmniertelna stara strzelank Redneck Rampage- kto to jeszcze pamięta?

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
06-01-2006 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #57
 
"Hold on to yer butt" z Rednecka to tekst wszechczasow. Gierka ma niesamowity i niezapomiany klimat, o malo nie przyprawia o chorobe psychiczna :wink:
06-01-2006 22:10
Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #58
 
niesamowita gra. muszę ją jeszcze sobie załatwic, bo to, co mam, nie dziala pod XP niestety. klimat jest niepowtarzalny- w dodatku była to pierwsza gra, w którą grałem, więc jeszcze czynnik sentymentalny dochodzi...
ech...

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
06-01-2006 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #59
 
Pamietam, jak gralem w Fallouta II, codzienne przez wiele dni, zawsze od 9:00 do 21:00, non-stop. Palilem przy tym tony kadzidelek z drzewa sandalowego. Utrwalilo mi sie z tym tak silne skojarzenie, za jak sobie zapale takie kadzidelko teraz (a do tego nawet puszcze soundtrack a Fallouta) to jestem w siodmym niebie. To sie dopiero nazywa duchowa przyjemosc...

PS
Mam nadzieje, ze ludzie odpowiedzialni za wstrzymanie prac na Fallout-em 3 przez Black Isle zgina w okrutnych meczarniach.
08-01-2006 23:14
Odpowiedz cytując ten post
Aslan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 494
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #60
 
nie slyszalem o tym. fakt faktem, że firma jest kultowa... coby przypomnieć parę kultowych tytułów... a nawet nie trzeba Oczko

Wydoby? mnie z do?u zag?ady
i z ka?u?y b?ota,
a stopy moje postawi? na skale
i umocni? moje kroki.
I w?o?y? w moje usta ?piew nowy,
pie?? dla naszego Boga.
Ps. 40
09-01-2006 16:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów