Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobieta, cud natury
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #1
Kobieta, cud natury
No drogie Panie, można się dowartościować tym artykułem :mrgreen: Oczko

http://wiadomosci.onet.pl/1252755,2679,kioskart.html

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
07-10-2005 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Jak narazie to ta stronka z tym artykułem u mnie nie działa Offco. Nie wiem jak u innych?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-10-2005 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #3
 
Cytat:Kobieta – cud ewolucji
W swojej ostatniej książce znany angielski zoolog Desmond Morris spojrzał na kobietę, jak gdyby chodziło o samicę jakiegokolwiek innego gatunku
Ale właśnie tą metodą badawczą doszedł do konkluzji: w naturze nic wspanialszego nie występuje.
ekhhh to my wkoncu jestesmy ludzie czy zwierzeta bo tutaj sie zoolog wypowiada Oczko

Cytat:Żyją dłużej. Tak więc naśladowanie nas, samców, jak to proponują niektóre tendencje feministyczne, jest w ich przypadku cofaniem się.
i co dalej chcecie kobiety rownouprawnienia Oczko
08-10-2005 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Ja nie potrzebuję czytać artykułu by stwierdzić fakt, ze kobieta to cud natury, wystarczy, że spojrzę na swoją żonę, po za tym na forum sa tak wspaniałe kobiety,że trudno mieć inne zdanie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-10-2005 01:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ajfen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 284
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Kardynał Glemp mówił na Jasnej Górze w sierpniu tego roku o godności kobiety. Mówił pięknie. Kobieta jest tą, która daje życie dla człowieka, ona go rodzi, ona karmi. To jest wielkim cudem. Kobiety zaś nie określił bym jako cudu natury, leecz jako cud Boga. On stworzył kobietę z mężczyzny, aby była mu pomocą. Samotność nie jest dobra i Bóg o tym wiedział. Dlatego stworzył was drogie panie. Stworzył was z żebra...zastanawiałyście się kiedyś dlaczego akurat z żebra??? Symbolika ma wielką wagę. Żebro jest najbliżej serca, więc stwoorzenie z żebra oznacza, że kobieta jest jakby częścią serca mężczyzny. I tak jest, tylko współczesne wartości szerzone przez tych, którzy nadają trendy zdają się od tego odchodzić. Szkoda, że w naszych czasach upadek moralny postępuje tak szeroko, że dotyka nawet godności człowieka, w tym kobiety, któr jest zniżana do poziomu obiktu seksualnego. Kobieta, jak o Ewie powiedział Adam jest ciałem z ciała i kością z kości mężczyzny, zwie się niewiastą, ponieważ z mężczyzny została wzięta. O tym muszą pamiętać wszyscy panowie. Kobieta to więcej niż tylko piękne ciało. Kobieta, to przede wszystkim nasza część, ta najcenniejsza część, bo pochodząca od serca. Kobieta to wielki udział w kreowaniu nowego życia, kobieta, to delikatnosć i subtelność człowiecza. PozdrawiamUśmiech

Przez u?miech do Boga :-):-):-) <><
08-10-2005 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
Gonzo napisał(a):ekhhh to my wkoncu jestesmy ludzie czy zwierzeta bo tutaj sie zoolog wypowiada

Jedno drugiego chyba nie wyklucza Uśmiech Jesteśmy ssakami, należymy jakby nie patrzeć do stworzeń ziemskich, jesteśmy tak jak one częścią natury, tylko mamy to szczęście, że wśród stworzeń ziemskich jesteśmy bardzo wyjątkowi Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-10-2005 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Offca napisał(a):
Gonzo napisał(a):ekhhh to my wkoncu jestesmy ludzie czy zwierzeta bo tutaj sie zoolog wypowiada

Jedno drugiego chyba nie wyklucza Uśmiech Jesteśmy ssakami, należymy jakby nie patrzeć do stworzeń ziemskich, jesteśmy tak jak one częścią natury, tylko mamy to szczęście, że wśród stworzeń ziemskich jesteśmy bardzo wyjątkowi Uśmiech
wiem Oczko ja to tylko tak z przeksaem mowilem Oczko
08-10-2005 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Niestety, ten upadek daje się zauważyć na całym świecie w większym lub mniejszym stopniu. I rzeczywiście ta godność człowieka jest bardzo niszczona, zapominając takze o tym, że stanowimy też świątynię Boga, którą jest bardzo trudno później odbudować samemu, o własnych siłach i tylko Bóg może to uczynić.

Kobieta to podstawa życia każdego mężczyzny, który zostaje powołany do małżeństwa i tam właśnie może ukazać prawdziwy szacunek dla kobiety i swojej żony w jednej osobie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-10-2005 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
No właśnie, co Wy byście bez nas zrobili :mrgreen: I oczywiście na odwrót Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-10-2005 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Offeczko droga, nic bez was byśmy nie zrobili. Jesteście częścią naszego życia. O ile mężczyzna ma szacunek dla kobiety. Jak wiemy, nie wszyscy go mają.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-10-2005 01:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #11
 
Ja proponuję ażeby miast sycić się bezbożnym artykułem skromnie spuścić wzrok na to co o kobiecie autorytety napisały:

"Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnyvj wiatrów"

Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci, temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudaneego mężczyzny"

Akwinata


"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

Kapo(krates)

"Kobieta powinna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało ono stworzone na obraz Boga"

Św, Abroży dr k.

Trzeba wszak jescze przypomnieć iż:

"U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd"

Clemens Alexandrinus

Jeśli wziąc za dobrą monetę twierdzenie św. Tomka to każdy heteroseksualny facet jest typem kalekiego, chybionego, nieudaneego geja :hahaha: .
14-10-2005 15:13
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Semper, a skąd ty te głupoty wytrzasnąłes, wątpię by to pochodziło od św. Ambrożego, raczej z głupiej strony internetowej, która krytykuje Kosciół, ewentualnie sam to może wymyśliłeś. To są brednie semper i bez podania konkretnego źródła nikt ci w te brednie nie uwierzy, a tym bardziej w to, że napisała to osoba uznana za świętą.

Wiesz co, nie dziw się, ze ktoś cię nazywa kłamcą, jeśli wypisujesz takie brednie i nie podajesz dokładnego źródła ich pochodzenia. Jeśli ktoś to przeczyta to obawiam się, ze bez poparcia takim źródłem pochodzenia znowu ktoś cię kłamca nazwie i wtedy będzie wypadało przyznać mu rację. Dlatego się zastanów nad tym co piszesz, by dołączać do tego źródło informacji, by można było to jakoś potwierdzić i ocenić.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
Wziąłem to z jednego artykułu prasowego, jeśli byłoby to kłamstwa jak twierdzisz zastosowanie miałoby tu prawo prasowe, nie moja to wina że święci , teologowie i filozofowie chrześćjańcy mieli obsesję na punkci :lol2: e kobiet.

Cytaty owe znalzłem czystym przypadkiem, i gdybym miał wątpliwość co do ich autentyczności to bym ich nie podawał.

Podałem cytaty plus autorów i każdy średnio rozgarnięty człowiek na tej podstawie może obalić lub potwierdzić kłamstwo lub jego brak.

Jesli przeszkaz Tobie, że nie piszę o kościele i jego ludziach z pozycji klęczącej to to nie jest mój problem. Masz cytaty, masz autorów może jeszcze chcesz żebym ci książeczke podłozył pod nosek? :lol2:
14-10-2005 18:05
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Semper

A co byś powiedział gdybym napisał jakąś głupotę, która by obraziła kogoś i podpisałbym się twoim imieniem i nazwiskiem, dla przykładu weźmy gazetę. Co byś powiedział wtedy, ze to prawda?

Nie ma żadnego potwierdzenia, ze te cytaty są prawdziwe i do tego by uznać to za prawdę to potrzeba potwierdzenia, jakieś artykuły prasowe to nie jest potwierdzenie, tylko czyjaś wypowiedź. Dowodem są jakieś pisma tych ludzi w których coś takiego mogli napisać. Prasa nie zawsze pisze o autentycznych faktach i opiera się na prawdziwych danych, dlatego nie jest to żadne potwierdzenie tych bredni.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #15
 
Problem w tym, że różnie wartościujemy źródła- dla mnie prasa przez wzgląd na wymogi prawa prasowego jest raczej wiarygodna jeśli chodzi o fakty, a np. biblia sama w sobie dla mnie nie ma żadnej wartości faktograficznej.

Gdyby te cytaty nie były prawdziwe byłyby obrazą dla kościoła- i to obrazą potężną, której kościół nie mógłby puścić płazem. Puścił. A dlaczego? Bo to prawda. Która boli.
14-10-2005 19:23
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów