Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry OnLine
Autor Wiadomość
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #91
 
Rury są super. Własnie przeszłam Uśmiech
Co z tym Haplandem 2 pomoze ktoś?

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
19-10-2005 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #92
 
Cytat:Co z tym Haplandem 2 pomoze ktoś?

Mi potrzeba pomocy nawet do tego 1 ;P
A rury fakt. Uwielbiam rury :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
19-10-2005 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #93
 
voska napisał(a):Co z tym Haplandem 2 pomoze ktoś?
dla tych co maja problemy oto pelny opis przejscia hapland 2 ktory znalazlem w necie Oczko
pisze go malymi literami zaby odrazu nie mozan bylo przeczytac calosci Oczko kto chce to kopjuje wkleja do worda i powieksza co mu potrzebne Oczko

- włącz lampę obok ptaka klikając na przełącznik nad wejściem;
- przekręć reflektor by światło padało na 3 kule;
- otwórz klapę w dachu obok znaku z czerwoną kropką;
- kliknij znak by zmienił się na zieloną strzałkę a następnie kliknij w żółtą strzałkę by ludzik ruszył w prawo i spadł na dół;
- ponownie kliknij znak by widoczna była czerwona kropka;
- kliknij na skrzynię [tą obok schodów] z żółtą naklejką by wyleciał z niej granat, w momencie gdy ludzik go podniesie i nad jego głową pojawi się wykrzyknik kliknij żółtą strzałkę pod znakiem by wyrzucił granat w powietrze;
- granat powinien się odbić i wysadzić znak i drzwi do budynku po prawej;
- kliknij na różowej pokrywie skrzyni z granatami by spadła na dół a następnie ludzika by wszedł do budynku;
- w instalacji pod ziemią włącz przełącznik by zapaliła się lampka a następnie wybierz prawą strzałkę [wskazującą dużą obręcz] znajdującą się przy tej lampce, kółko pod schodami powinno kręcić się w prawą stronę;
- kliknij na schody by podjechały bliżej budynku;
- zadzwoń do drzwi budynku by wyszedł z niego ludzik i wszedł po schodach do wajchy na dachu;
- kliknij ptaka, podniesie jedną kulę i będzie leciał w prawą stronę, gdy znajdzie się obok pierwszej chmury kliknij na nią by ptak upuścił kamień na anteny znajdujące się na stoku wzgórza [wybuchną], później kliknij tą samą chmurę raz [tylko raz] jeszcze;
- ponownie kliknij ptaka gdy pojawi się na swoim miejscu, tym razem poczekaj aż znajdzie się przy drugiej chmurze i dopiero wtedy na nią kliknij, kamień spadnie na katapultę przy ludziku;
- kliknij na pierwszą chmurę by wybuchła i zmieniła się w ognisty deszcz, gdy to nastąpi kliknij ludzika przy katapulcie by wystrzelił pocisk, który się zapali i przeleci przez flagę i wysadzi minę;
- kliknij na ludzika, który znajduje się na poziomie miny by zszedł na dół i znalazł się przed skrzynią podwieszoną u góry;
- aktywuj klapę znajdującą się w lewej części ekrany by wyszedł z niej ludzik i mucha, gdy oboje znajdą się na poziom niżej uruchom wentylator znajdujący się nad głową ludzika obsługującego wajchę od skrzyni, mucha powinna przelecieć i odwrócić uwagę tego faceta a w tym czasie trzeba kliknąć ludzika, który był obok miny by przeszedł pod wiszącą skrzynią;
- gdy ludzik odgoni muchę, kliknij go by opuścił skrzynię na dół, wyleci z niej ryba, którą trzeba wpuścić do wody klikając na gościa obok;
- z lewej strony tuż nad wodą powinien już stać gościu obok wajchy, pod nim znajduje się strzałka którą przestawiamy na prawo i dopiero klikamy na gościa;
- ryba łapie się na haczyk i możemy wyłączyć płynącą wodę;
- kliknij na wędkarza a gdy wskoczy do góry kliknij go ponownie by wszedł do budynku;
- przestaw znak na zieloną strzałkę i kliknij na żółtą by ludzik obok katapulty wrócił do budynku;
- zapala się światło w oknie, kliknij na nie, po zamknięciu spadnie zielone "oko";
- ponownie uruchom wodę, nadal przy strzałce ustawionej w prawą stronę;
- kliknij na zielone "oko" - zjada skrzynkę z granatami i po wskoczeniu do wody prąd znosi je na minę, wodę można wyłączyć;
- podjedź schodami pod skrzynkę i zadzwoń do drzwi by wywołać ludzika;
- ruszy w stronę schodów i gdy znajdzie się na skrzyni kliknij na nią by ludzik spadł na dół i wyjechał z niej w dziwnym pojeździe;
- gdy dotknie tafli wody kliknij na podwodną barierę by się podniosła i go przepuściła, ludzik wejdzie po schodach i zapali drugą pochodnię;
- w podziemnej instalacji klikamy na obie pochodnie;

THE END


zycze milej zabawy Uśmiech
19-10-2005 23:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #94
 
Wiedziałam że te grnaty po coś tam są \Duży uśmiech/
Dzięki Gonzo Uśmiech

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
19-10-2005 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #95
 
Nowa gra logiczna:
freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf

Zasady:
1. Wszystkie osoby muszą się przedostać na drugą stronę rzeki.
2. Tratwa może unieść jednocześnie dwie osoby.
3. Ojciec nie może zostać z żadną z córek, podczas gdy nie ma matki.
4. Matka nie może zostać z żadnym z synów, podczas gdy nie ma ojca.
5. Złodziejka nie może zostać z nikim pod nieobecność policjanta.
6. Kierować tratwą umie tylko matka, ojciec i policjant.
7. Aby wystartować wejdź w link i kliknij w niebieskie okrągłe pole po prawej stronie.
8. Aby poruszyć ludźmi, kliknij na nich.
9. Aby ruszyć tratwę, kliknij na czerwoną gałkę przy brzegu rzeki.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
22-10-2005 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #96
 
dobre! ale dopiero za 3 razem udalo mi się to przejsć Uśmiech

[ Dodano: Nie 23 Paź, 2005 00:10 ]
ja może zaproponuję takie coś do pogrania sobie dosłownie i w przenośni:
Kod:
http://www.guitarshredshow.com/

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
23-10-2005 00:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
voska Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 128
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #97
 
tratwa faktycznie niezła.
4 podejścia Duży uśmiech

[you] Niech Ci? Pan b?ogos?awi i Strze?e
Niech Ci Pan swój pokój da
Niech mi?o?ci? nape?ni serce Twe
Zawsze z Tob? jest


Zapraszam na moje
FORUM
<><
23-10-2005 01:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #98
 
Ja miałam kiedyś na kompie podobną grę do tej na tratwie, ale była ona o 3 zakonnikach i 3 diabłach. Podejrzewam że podobne zasady. Trzeba było zakonników przeprawić na drugą stronę gdzie stały diabły, a diabły tam gdzie stali zakonnicy. Nie można było pozwolić, żeby po jednej stronie jeziorka czy rzeki było wiecej diabłów niż zakonników, bo wtedy diably ich pożerały. Fajne. Niestety jeszcze nie przeszłam Język

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
23-10-2005 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #99
 
Offca napisał(a):Ja miałam kiedyś na kompie podobną grę do tej na tratwie, ale była ona o 3 zakonnikach i 3 diabłach. Podejrzewam że podobne zasady. Trzeba było zakonników przeprawić na drugą stronę gdzie stały diabły, a diabły tam gdzie stali zakonnicy. Nie można było pozwolić, żeby po jednej stronie jeziorka czy rzeki było wiecej diabłów niż zakonników, bo wtedy diably ich pożerały. Fajne. Niestety jeszcze nie przeszłam Język
A może Offca chodziło Ci o kanibali i mnichów? Rysunek z gry poniżej:
[Obrazek: cannibals_and_monks.jpg]
Jak chcesz w to zagrać, to umieściłem plik z grą do ściągnięcia tutaj: cannibals_and_monks.exe

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-10-2005 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #100
 
z tym sobie poradziłem za drugim razem, moze cos następnego Uśmiech

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
24-10-2005 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #101
 
Znalazłem kolejną grę:
film.wp.pl/HarryPotter.html
Mi udało się zdobyć 351.749 pkt, co narazie daje mi czwarte miejsce w rankingu. Tylko nie wime czy to ranking całkowity, dzienny, czy jaki. Ale Narazie mam 4 miejsce Duży uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
23-11-2005 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #102
 
Znalazłem fajną gierkę free. Nazywa się "StepMania".
Kto chce się czzgoś więcej o gierce dowiedzieć polecam linki:

Oto kilka filmików z gry, jak się w to gra.
Proszę oglądajcie po kolei jak je tu zamieszczam, a przeżyjecie szok:
1. http://www.maxior.pl/?p=index&id=41891&2
2. http://www.youtube.com/watch?v=I_dgkwI5ep8
3. http://video.google.com/videoplay?docid=...84&pl=true
4. http://video.google.com/videoplay?docid=...77&pl=true

Ja nie przerażony tym jak w to gra mistrz świata grę pobrałem i zainstalowałem Duży uśmiech

Grę można pobrać stąd: StepMania
Aby działała, trzeba jeszcze jakiekolwiek piosenki do tego wgrać. Też są do pobrania, tym razem stąd: Download

Na początku przegrywałem po kilkudziesięciu sekundach "trafiając" jakieś 20% strzałek na poziomie beginner. Po 1 godzinie nabierania wprawy "rozwalam" :wink: piosenki STEP 4 na poziomie beginner. To takie podwójne stopniowanie trudności: są cztery poziomy trudności począwszy od beginner do hard, a potem w każdym są piosenki o trudności od 1 do chyba 12. STEP 1 na beginner to łatwizna, STEP 4 można po godzinie/dwóch wprawy przechodzić, STEP 12 (chyba max) nie daję rady na Beginner i długo jeszcze nie będę w stanie, bo to dla wymiataczy chyba :wink:
A wyższe posiomy trudności niż beginner to se odpuściłem. Masakra na całego :shock: 10 sekund i Game Over (w przypadku Hardest STEP 4) :wink: Hardest STEP 12 nie podchodziłem nawet Uśmiech

Uwaga: wciąga :!:

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
19-12-2006 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #103
 
hehe gra jest super Uśmiech ja jakiś czas temu próbowałam swoich sił bo kuzynka ma taką planszę i podłącza ją do telewizora.... i serio wciąga Uśmiech ja się nie chciałam poddac pomimo przegrywania... ale warto w nią trochę pograc Uśmiech

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
20-12-2006 14:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daisy Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,033
Dołączył: Nov 2004
Reputacja: 0
Post: #104
 
nie no wypasik Duży uśmiech tylko tak jakoś nie nadążałam za piosenką jaką wybrałam :hahaha:
21-12-2006 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #105
 
Heh. Na jednaj planszy udało mi się zrobić combo 130 Duży uśmiech Poziom trudności BEGINNER step 3.
Przeszedłem też bezbłędnie inną planszę na poziomie trudności LIGHT step 3, czyli wyszło z tego combo 129 Duży uśmiech

No ale ostatnio odkryłem inną fajną grę on-line Uśmiech
Gra nazywa się: Flash Element TD.
Udało mi się nawet wpisać na listę najlepszych wyników (jest prowadzona na serwerze) na 115 pozycji z wynikiem 80910 pkt :jupi: A oto screen z gry i zarazem dowód rzeczowy mojego wyczynu:
[Obrazek: Flash_Element_TD_Avril_m.jpg]

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
14-02-2007 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów