Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowny oskarżony o stręczycielstwo
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Duchowny oskarżony o stręczycielstwo
Zeby nie było, że ja wytykam paluszkami tylko i jedynie S.C.E. i na dowód, że nie tylko kościół katoliocki zła źródłem jest wszelakiego i w trosce o naszą rodaczkę link następujący podaję :diabelek:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1...68217.html
14-10-2005 21:48
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
I co chcesz tym pokazać? Słabego człowieka, który upadł, który uległ pokusie? To jest raczej przykre, ale to mimo to zwykły człowiek, jak my wszyscy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-10-2005 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
 
Człowieka , ale nie takiego zwykłego. Do stręczycielstwa trzeba mieć predyspozycje.
Doszukujesz się jakiegoś podwójnego dna? Zwykli ludzie raczej nie zajmują się stręczycielstwem. A może uważasz , że wśród popów stręczycielstwo to zwykła rzecz?
14-10-2005 23:14
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie, nie uwazam, ze to zwykła rzecz u popów. Uważam tylko, że ten człowiek po prostu upadł. Tylko nie wiem czy świadomie, czy tego teraz żałuje, bo to jest bardzo ważne. Błądzić czy upadać to ludzka rzecz, ale wazne by zdać sobie z tego sprawę co się zrobiło i szukać miłosierdzia u Boga, by mógł taki czyn tej osobie wybaczyć. Nie bronię takich ludzi, ale zawsze istnieje szansa poprawy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
15-10-2005 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów