Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościoły w Sulechowie
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Kościoły w Sulechowie
Witam

Mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Długo się naszukałam, zanim tu trafiłam.

Sprawa wygląda tak. W kwietniu biorę ślub. Wesele mam w okolicach Sulechowa. Czy moglibyscie polecic mi kościół? Totalnie nie orentuje sie w tamtych okolicach. Chciałabym Kościoła z klimatem. Może jakieś linki?

Jesli ktoś bedzie wiedział o specyfice udzielania tam slubów to tez bardzo chetnie poprosze o wszelkie informacje. ( cos takiego jak np w konkatedrze - pary przysiegaja przezd samym ołtarzem a nie przy swoich klecznikach.

Z góry wielkie DZIĘKUJE
17-10-2005 20:08
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
na naszej stronie masz kosciol dekanalny http://www.woda-zywa.pl/nasza_parafia.php
jest jeszcze kosciol pw. Świetego Stanisława Kostki lecz jego zdjec ani wiadomosci nie posiadam Smutny moze ini uzytkownicy maja jakies zdjecia i cos na jego temat moga wspomniec Uśmiech

pozdrawiam i zycze udanego slubu oraz wesela Oczko



ps. proponuje napisac PW lub maila do ks. Arkadiusza moze on poda Ci jakies szczegoly jest wikarym w kosciele pw. Podwyzszenia Krzyza Sw. w Sulechowie Uśmiech
17-10-2005 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
 
Dziekuję Gonzo za tak szybką odpowiedź.

Czekam na więcej informacji. A może coś bliżej Kalska?
17-10-2005 22:10
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
simple napisał(a):Czekam na więcej informacji. A może coś bliżej Kalska?
to tez radze zglaszac sie do ks. Arkadiusza Uśmiech jest kosciol filalny p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Kalsku, w ktorym msze sa odprawiana prezez ksiezy z parafi pw. Podwyzszenia Krzyza Sw. w Sulechowie Oczko wiec nalezy sie dowiadywac w Sulechowie Oczko
17-10-2005 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów