Ankieta: Która okoliczność jest dla Ciebie najważniejsza ?
Wielkanoc
Boże Narodzenie
Urodziny
Imieniny
Inne święto religijne
Uroczystość rodzinna
Inne... ( podaj jakie)
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta :)
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Święta :)
CaRo napisał(a):
Annnika napisał(a):Co jest dla Ciebie najważniejszym dniem ( dniami) w roku Uśmiech :?: Odpowiedź uzasadnij Oczko

Moje najwazniejsze dni w roku to Boze Narodzenie na drugim miejscu jest Wielkanoc a na trzecim sa moje urodziny :wink:

Caro, a twoje urodziny są zaznaczone w kalendarzu jako święto?
Czy to świeto obowiązuje też innych? Uśmiech Pytam z ciekawości,bo zazwyczaj świeto kojarzy mi się z konkretną datą w kalendarzu,kiedy to coś wydarzyło się szczególnego w danym dniu, ale nie dla jednej osoby,ale dla wielu ludzi. Stąd też moje pytanko. Oczywiście nie ma w tym poście żadnej ironii. [-X

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-01-2006 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #32
 
Ja mam zawsze wpisane do kalendarza swoje urodziny i moich przyjaciół. Zarówno i te i te są dla mnie także ważnymi świętami Oczko

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
08-01-2006 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
Wiesz Offco,jeśli ktos od małego obchodził ten dzień urodzin jako jakieś święto,może nawet rodzinne,gdzie zawsze schodziła się rodzinka lub zjeżdżała to rzeczywiście mogą tacy ludzie traktować swoje urodziny jako święto. Ja bynajmniej nie obchodziłem urodzin, nie było to jakieś świeto rodzinne, może dla rodziców,którzy kupowali czasami jakieś skromne prezenty,ale to też nie za czesto. Napewno urodziny dla mnie są znacznie wazniejsze niż imieniny,ale nie obchodzę ani jednego ani drugiego.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-01-2006 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CaRo Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Święta :)
TOMASZ32 napisał(a):
CaRo napisał(a):
Annnika napisał(a):Co jest dla Ciebie najważniejszym dniem ( dniami) w roku Uśmiech :?: Odpowiedź uzasadnij Oczko

Moje najwazniejsze dni w roku to Boze Narodzenie na drugim miejscu jest Wielkanoc a na trzecim sa moje urodziny :wink:

Caro, a twoje urodziny są zaznaczone w kalendarzu jako święto?
Czy to świeto obowiązuje też innych? Uśmiech Pytam z ciekawości,bo zazwyczaj świeto kojarzy mi się z konkretną datą w kalendarzu,kiedy to coś wydarzyło się szczególnego w danym dniu, ale nie dla jednej osoby,ale dla wielu ludzi. Stąd też moje pytanko. Oczywiście nie ma w tym poście żadnej ironii. [-X

Pozdrawiam

heh moje urodziny nie sa zaznaczone w kalendarzu jako "święto", poprostu jest to dla mnie jedno z najwazniejszych dni w roku. Pytanie brzmialo "Co jest dla Ciebie najważniejszym dniem ( dniami) w roku?", a nie "jakie sa Twoje najwazniejsze swieta w roku".

..and may the force be with You.. Uśmiech
08-01-2006 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów