Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego dziewczyny "polują" na kleryków?
Autor Wiadomość
NiKtóś Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 54
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Moja koleżanka, podczas wizyty na Jasnej Górze, gdzie jak wiadomo jest pełno księży, wysnuła taki wniosek.."Dlaczego wszyscy porządni faceci idą na księży, a nam zostają takie marne, wybrakowane odpadki" Chyba coś w tym jest. Jak to arka noego stwierdziła- Bóg ma gust Duży uśmiech
20-11-2005 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagoda Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #47
 
wow - a ja jeszcze żadnego kleryka w tym roku nie upolowałam :roll: ](*,) trzeba wziąć się do roboty :wink: :!:
Od jutra się poprawiam - wyruszam na łowy :roll2:

Kod:
Dlaczego wszyscy porządni faceci idą na księży, a nam zostają takie marne, wybrakowane

Myslę że nie jest jeszcze tak żle, zostało jeszcze kilka niewybrakowanych egzemplarzy meskiego gatunku na ziemi, a że trudno je czasami znaloeżć tak od razu to juz inna sprawa. Szczęśliwy ale kto szuka nie błądzi :-k :lol2:

:hahaha: :hm:

"Jest droga nieznana co ?yciem sie zwie raz tylko przebiegniesz ja szybko i wi?cej nie wrócisz, ju? nie..."
20-11-2005 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #48
 
jagoda napisał(a):a że trudno je czasami znaloeżć tak od razu to juz inna sprawa.

Chowają się po kątach nieboraki :mrgreen:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-11-2005 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #49
 
Ech... jak mamy takie wymagania, dziewczyny, to może maję powody :mrgreen: :?: Z drugiej strony na całe życie to każda by chciała z porządnym Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-11-2005 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
no właśnie, a wszystko przez takie idealizowanie księży (kleryków), dopóki się nie zrozumie, że to ludzie tacy sami jak inni, tzn. tak samo grzeszni, tak samo z problemami osobistymi, niezdolni do miłości etc. to takie rzeczy się wymyśla.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
20-11-2005 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Annnika napisał(a):Z drugiej strony na całe życie to każda by chciała z porządnym

Czyżby wychodziło na to, że mężczyźni przez całe życie nie potrafią być porządni? ;P

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
20-11-2005 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #52
 
Nie nie, ja śmieję sie z tego, że podobno porządni to idą do seminarium, a inni sie chowajaDuży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-11-2005 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kasiaa Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
Jak byłam w szpitalu w czasie ciąży razem ze mną na sali leżała przemiła dziewczyna.Swojego męża poznała w seminarium był na 2 roku, a ona była w zakonie po 1 ślubach czasowych na 1 rok.Poznali się pokochali i ożenili.
21-11-2005 00:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
A ja znam kleryka, który był już chyba na 3, czy 4 roku seminarium i wystąpił z niego dla pewnej dziewczyny i teraz są już prawie rok po ślubie Uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
21-11-2005 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #55
 
Na każdego przyjdzie pora odpowiednia Uśmiech i droga...

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-11-2005 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czepizur Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #56
 
Cytat: Dlaczego dziewczyny "polują" na kleryków?
Bo najlepiej smakuje owoc zakazany :diabelek:
22-11-2005 03:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
czepizur napisał(a):Bo najlepiej smakuje owoc zakazany :diabelek:

To prawda, znamy to z pierwszych stron Księgi Rodzaju.
Gdyby jednak Ewa wiedziała jakie skutki przyniesie zerwanie zakazanego owocu to ciekawe czy zrobiłaby dziś to samo?
:!:

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
22-11-2005 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #58
 
klerycy to też ludzie z problemami jak każdy, z tym sie zgadzam. Poza tym z tym tez się zgodzę, że niektórzy w lęku przed życiem chowaja sie w seminarium, bo boją się, że nie będą potrafili ułożyć sobie życia rodzinnego (wówczas seminarium jest jakimś wyjsciem dla nich Smutny)

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-11-2005 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
belarmin Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
Julia napisał(a):niektórzy w lęku przed życiem chowaja sie w seminarium, bo boją się, że nie będą potrafili ułożyć sobie życia rodzinnego (wówczas seminarium jest jakimś wyjsciem dla nich Smutny)
Młody mężczyzna chyba jeszcze nie wie co oznaczają obowiązki męża i ojca rodziny (no chyba, że dowiedział się wcześniej z jakiegoś wiarygodnego źródła albo poprostu ma "nosa"?)
:jupi:

Nikt nie ma obowi?zku by? szcz??liwym.
27-11-2005 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jólka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,182
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #60
 
belarmin, chodzilo mi o to, że są osoby, które wynosząc z domu rodzinnego niewłasciwe wzorce zachowań, boją się, że ich rodzina też będzie taka, że np. dojdzie do rozwodu, czy będzie stosowana przemoc wobec dzieci, taki lęk może być powodem ucieczki w kapłaństwo. Mamnadzieje, ze takie przypadki są rzadkie, ale mam swiadomość że się mogą zdarzyć

Niebo gwia?dziste nade mn?, prawo moralne we mnie...

[Obrazek: puchatek2.gif][Obrazek: puchatek.gif] [you] dobrze ?e jeste? Przytulanie
27-11-2005 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów