Ankieta: Czy koalicja POPiS przetrwa ?
dłużej niż 2 lata
wytrwa do końcą !!!
niedłużej niż 2 lata
nigdy nie powstanie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy koalicja POPiS przetrwa ?
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
To jest naturalne w naszym kraju, niektórzy zachowują się gorzej niż dzieci. Zastanawiam się czy tym wszystkim ludziom zależy na tym,by poprawić sytuację w naszym kraju czy tylko myślą o własnych korzyściach, jak narazie widzę,że raczej to drugie.
Cieszy mnie postawa PiS -u,trzyma się mocno i nie ulega emocjom, tak jak PO, które pod wpływem mocnego i stanowczego działania PiS-u unika koalicji. Trudno im się pogodzić z porażką, ale chyba na tym działalność polityczna sie nie kończy. W końcu jeśli chce się zmieniać coś w naszym kraju to trzeba się starać by działanie nie szkodziło polityce naszego kraju.
A narazie ta sytuacja z tworzeniem nowego rządu wcale dobrze nie wpływa na sytuację w naszym kraju i mam nadzieję,że w miarę szybko ten problem zostanie rozwiązany.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-10-2005 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
A dla mnie to przykre jest ze moje obawy staly sie faktem - andrew l. zostaw wicemarszalkiem sejmu #-o

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
26-10-2005 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Dziwi mnie tylko postawa PO.

Wybory wygrał PiS, a w dobrej woli chciał oddać aż połowę stanowisk w ministerstwach. Uważam, że podział 8 ministrów z PiS i 8 z PO to naprawdę dobry gest PiS, zważywszy że chcieli dać stanowisko wicepremiera i marszałka PO.
Przy wyniku wyobrów do Sejmu w których PiS dostał więcej mandatów niż PO taki równy (a nie większość stanowisk w posiadaniu PiS) podział ministerstw i stanowisko wicepremiera i marszałka dla PO wydaje mi się naprawdę dobrym gestem ze strony PiS. Zaskakuje natomiast postawa PO, czemu nie chcieli z tego skożystać :?: Czemu tyle czasu zwlekali z ustaleniem między sobą kto jakie ministerstwa bierze?
Przecież Po wiedziało że nadejdzie ten dzień w którym trzeba będzie wybrać marszałka sejmu! Mogli się wcześniej dogadać, ustalić podział resortów, i wspólne przegłosowanie stanowiska marszałka i wicemarszałka sejmu. Jednak PO tego nie chciało, bo z niewyjaśnionych i mi nie znanych przyczyn nie chciało tworzyć większościowej koalicji z PiS. To co słyszałem w TV i debatach nie wytłumaczyło mi czemu PO odstąpiło od koalicji, bo słowa polityków PO tego nie tłumaczyły.

Zaraz po wynikach wyborów cieszyłem się, gdyż byłem pewien, że kto jak kto, ale PiS się bez problemu dogada z PO, stworzy prawicową koalicję i w takim politycznym układzie mogli by dużo zdziałać dla Polski. A tu PO pokazało się jak obrażone dziecko, które nie dostało cukierka. Czyżby PO nie mogło się pogodzić z porażką w wyborach do Sejmu i prezydenckich? Ale w Sejmie są drugą partią, więc powinni wykazywać trochę odpowiedzialności.
Prezcież oczywiste było, że PiS jako partia wygrana mógł sobie zażyczyć dużo więcej, np. stanowisko premiera, marszałka i 9 resortów, a PO oddać wicepremiera, wicemarszałka i 7 reosrtów. A PiS chciał Po dać pół na pół: po 8 reosrtów dla PiS i PO. Premiera PiS za marszałka PO. I wicepremiera PO za wicemarszałka PiS.

I weź tu zrozum politykę. Wcale się nie dziwię, że naród ma taki wstręt do wszystkich polityków.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
27-10-2005 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ravenloff napisał(a):Dziwi mnie tylko postawa PO.

Wybory wygrał PiS, a w dobrej woli chciał oddać aż połowę stanowisk w ministerstwach. Uważam, że podział 8 ministrów z PiS i 8 z PO to naprawdę dobry gest PiS, zważywszy że chcieli dać stanowisko wicepremiera i marszałka PO.
Przy wyniku wyobrów do Sejmu w których PiS dostał więcej mandatów niż PO taki równy (a nie większość stanowisk w posiadaniu PiS) podział ministerstw i stanowisko wicepremiera i marszałka dla PO wydaje mi się naprawdę dobrym gestem ze strony PiS. Zaskakuje natomiast postawa PO, czemu nie chcieli z tego skożystać :?: Czemu tyle czasu zwlekali z ustaleniem między sobą kto jakie ministerstwa bierze?
Przecież Po wiedziało że nadejdzie ten dzień w którym trzeba będzie wybrać marszałka sejmu! Mogli się wcześniej dogadać, ustalić podział resortów, i wspólne przegłosowanie stanowiska marszałka i wicemarszałka sejmu. Jednak PO tego nie chciało, bo z niewyjaśnionych i mi nie znanych przyczyn nie chciało tworzyć większościowej koalicji z PiS. To co słyszałem w TV i debatach nie wytłumaczyło mi czemu PO odstąpiło od koalicji, bo słowa polityków PO tego nie tłumaczyły.

Zaraz po wynikach wyborów cieszyłem się, gdyż byłem pewien, że kto jak kto, ale PiS się bez problemu dogada z PO, stworzy prawicową koalicję i w takim politycznym układzie mogli by dużo zdziałać dla Polski. A tu PO pokazało się jak obrażone dziecko, które nie dostało cukierka. Czyżby PO nie mogło się pogodzić z porażką w wyborach do Sejmu i prezydenckich? Ale w Sejmie są drugą partią, więc powinni wykazywać trochę odpowiedzialności.
Prezcież oczywiste było, że PiS jako partia wygrana mógł sobie zażyczyć dużo więcej, np. stanowisko premiera, marszałka i 9 resortów, a PO oddać wicepremiera, wicemarszałka i 7 reosrtów. A PiS chciał Po dać pół na pół: po 8 reosrtów dla PiS i PO. Premiera PiS za marszałka PO. I wicepremiera PO za wicemarszałka PiS.

I weź tu zrozum politykę. Wcale się nie dziwię, że naród ma taki wstręt do wszystkich polityków.

No cóż, skoro PO czuje się jak takie dziecko, to ich problem, wcale bym się nie zdziwił, jak by nic nie dostali. Nie dość, że PiS zachowuje się jak trzeba i daje im szansę,by ta koalicję zawiązać, to on sobie to olewają.
Tylko ten bałagan mógłby już się pomału kończyć,bo to nie jest zbyt dobre dla naszego kraju, by dorośli ludzie zachowywali sie jak dzieci.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
27-10-2005 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Może PO nie tyle zachowuje się jak dziecko, tylko nie chce firmować wyborczych obietnic pisu nie do spełnienia. To co prawda nie jest dla mnie jakiś dużym usprawiedliwieniem, ale jednak.

Bardziej skandaliczne wydaje mi się wybranie na wicemarszalka Leppera, bo akurat po partii, która deklaruje zamiłowanie do praworządności wybieranie na tak ważną funckę w państwie człowieka z wyrokami, to dla mnie już objawy lekkiej politycznej schizofrenii.

Nie wiem teraz jak się potoczą dalsze losy koalicyjne, mam cały czas nadzieję, że panowie przypomną sobie co deklarowali przed wyborami i że się jednak dogadają.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
27-10-2005 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat
Cytat: Nie dość, że PiS zachowuje się jak trzeba i daje im szansę,by ta koalicję zawiązać, t
Jest to wierutna nieprawda co piszesz .. PiS tak traktuje koalicjanta jak PZPR kiedyś SD.. To nie może być tak z e PIS nakazuje koalicjantowi tego a tego posła możecie dać na marszałka tego a tego posła możecie dać na wice marszałka .

W czwartek przed wyborami niejaki Pan grzybek z jednego radia nawoływał zatopić platformę.. !! I tak się właśnie e dzieje . Wczoraj powołana ultrakatolickiego marszałka Pana Marka Jurka.. .
Wczoraj tez kolejny pupilek wspomnianego wcześniej Pan Grzybka Pan Romek Giertych nawołuje do lustracji dekomunizacji. Brygady Pana Romka to jest Młodzieży Wszechpolskiej już czekają na wydanie odpowiedniego polecenia , aby opluwać obrzucać kamieniami tych co myślą inaczej maja w tym praktykę..
Panowie polowanie na czarownice czas zacząć.!!

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
27-10-2005 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #22
 
godunow napisał(a):Jest to wierutna nieprawda co piszesz ..

Jak już to napisz, że się z tym nie zgadzasz, bo w obecnej sytuacji punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.... :roll:

godunow napisał(a):Panowie polowanie na czarownice czas zacząć.!!

Masz no to konkretne dowody czy tylko to co podałeś wyżej - swoje przemyślenia????

godunow napisał(a):Pan grzybek

A to kto???

godunow napisał(a):Wczoraj powołana ultrakatolickiego marszałka Pana Marka Jurka.. .

Czyżby tobie przeszkadzało, że jest katolikiem? Co to znaczy ultrakatolicki???

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
27-10-2005 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
Cytat
Cytat:

Masz no to konkretne dowody czy tylko to co podałeś wyżej - swoje przemyślenia????
Wczoraj Pan Roman Giertych wyraźnie powiedział czas dekomunizację zaczać i Dlatego udzilił poparcia Panu Markowi Jurkowi . Który jest związany ze skrajnym katolicyzmem jakie reprezentuje Radio Maryja i jej promotor któego nazawałem Panem Grzybkiem..
Pytasz
Cytat: Czyżby tobie przeszkadzało, że jest katolikiem? Co to znaczy ultrakatolicki???
Mnie nie przszkadza żadne wyznanie religijne.. Ale skoro Radio Maryja a dokałdnie Telewizja Trwam na lansuje hasła Polska dla Polaków .. To mi się kojarzy z fecet z za Odry który 70 lat woal Niemcy Niemcy ponad wszystko .. I to szanowny Panie w wykonaniu PiSu może być grroźne w tym kierunku to zmierza.. niestety .. Obym się mylił ..

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
27-10-2005 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #24
 
Dla mnie najtragiczniejszy jest fakt , że cała "zgraja" polityków od prawa do lewa szumnie startowała do wyborów z hasłem : zmiany jakości rządzenia , to idzie nowa klasa polityków uczciwych i odpowiedzialnych .Po ostatnich tygodniach albo ja mam jakieś skrajne odczucia albo nasi kochani politycy szybciutko zapomnieli co mówili. No i nikt już nie wie kto to taki ten "wyborca" (przecież i tak mają z nimi spokój na 4 lata). I co widzimy drugie posiedzeni sejmu a na nim awantury ,gierki ,kupczenie stołkami z "nachlanymi" posłami w tle (kto by przejmował się bezrobociem i służbą zdrowia w takich warunkach skoro oni to już sobie zapewnili) .Ja to chyba byłem skrajnym optymistą myśląc, dno polityczne już osiągneliśmy poprzednio i jeszcze poprzednio,ale jak się okazuje w polityce DNA NIE MA !!!. #-o
Czy ulica wiejska leży tak wysoko w :shock: górach że siedzący tam osobnicy nie widzą nic poza sobą i czy ktoś im powiedział,że jeśli oni nas nie zobaczą to nie znaczy, że ich nie dojrzymy (muszę to sprawdzić).
Rozpaczam bo szkoda kolejnych 4 lat w których znowu niewiele się zmieni o ile cokolwiek .
A ja mam już i tak duże problemy by porozmawiać z przyjaciółmi bo większość już wyjechała za pracą a kolejni pakują walizki i chyba zostanę tu sam pisząc do nich Merry Christmas żyjąc na kredyt w Deutsche Bank.

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
28-10-2005 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #25
 
Cichociemny napisał(a):Po ostatnich tygodniach albo ja mam jakieś skrajne odczucia albo nasi kochani politycy szybciutko zapomnieli co mówili. No i nikt już nie wie kto to taki ten "wyborca" (przecież i tak mają z nimi spokój na 4 lata). I co widzimy drugie posiedzeni sejmu a na nim awantury ,gierki ,kupczenie stołkami z "nachlanymi" posłami w tle (kto by przejmował się bezrobociem i służbą zdrowia w takich warunkach skoro oni to już sobie zapewnili) .Ja to chyba byłem skrajnym optymistą myśląc, dno polityczne już osiągneliśmy poprzednio i jeszcze poprzednio,ale jak się okazuje w polityce DNA NIE MA !!!.
Widzę, że mamy podobne przemyślenia. Ja chyba pierwszy raz w życiu jestem naprawdę zły na polityków, że potrafią tak postępować. Chyba właśnie nadzieja, że w sposobie uprawiania polityki była u mnie tak duża, że niemalże przyjąłem a'priori, że po wyborach będzie lepiej.
A jak na razie pis pokazuje, jak łatwo jest skłonne do rozdawania stołków, mnożenia funkcji etc. Po prostu jedno wielkie nieporozumienie...

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
28-10-2005 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #26
 
godunow napisał(a):Wczoraj Pan Roman Giertych wyraźnie powiedział czas dekomunizację zaczać i Dlatego udzilił poparcia Panu Markowi Jurkowi . Który jest związany ze skrajnym katolicyzmem jakie reprezentuje Radio Maryja i jej promotor któego nazawałem

W jaki sposób jest związany??? Możesz to pokazać???

godunow napisał(a):Mnie nie przszkadza żadne wyznanie religijne.. Ale skoro Radio Maryja a dokałdnie Telewizja Trwam na lansuje hasła Polska dla Polaków ..

A mógłbyś wskazać jak to się dokonuje? Kiedy takie hasła zostały wypowiedziane i przez kogo?

msg napisał(a):A jak na razie pis pokazuje, jak łatwo jest skłonne do rozdawania stołków, mnożenia funkcji etc. Po prostu jedno wielkie nieporozumienie...

Dla mnie to właśnie PO pokazuje walkę o stołki... Czyli mamy kompletnie rozbieżne podejście do sprawy :roll: W chwili obecnej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co, co głosowali na PO, krytykują PiS i na odwrót. Nie mówię, że to jest w każdym przypadku ale często.

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
28-10-2005 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cichociemny Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 521
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #27
 
PiS bierze wszystko - tylko nie wiem dla czego? Dla mnie to popadli w samouwielbienie i w tryumfalizm. Wybory parlamentarne to nie prezydenckie.PiS nie tyle wygrał wybory do sejmu co dostał więcej głosów (niewiele więcej) to nie kwestia przegranej czy wygranej to sprawa większego mandatu społecznego (podkreślam niewiele większego)wypinając się na PO PiS wypina się na na olbrzymią część społeczeństwa dążąc do rządu mniejszościowego wypacza zasadę demokracji w której podobno reprezentuje się poglądy większości. PiS oszukał wielu wyborców układając się z PO przed wyborami zamiast pokazać swoje prawdziwe oblicze i stać w szeregu z Samoobroną czy LPR co też się teraz dzieje (byłoby to o wiele uczciwsze ale nie dałoby takiego wyniku w wyborach)to co się stało to jest jedno wielkie oszustwo, a hasła wspólnej naprawy (PiS-PO) naszej ojczyzny należy między bajki włożyć. Teraz nie dziwie się Tuskowi, że nie chce koalicji bo do czegóż PiS'owi potrzebna jest platforma i tak będzie robił co chce i przegłosuje tylko swój program przy cichym poparciu Samoobrony i LPR, a PO odpowiadała by za nie swoje czyny to przecież polityczne samobójstwo.
Czuję się zażenowany megalomanią b.Kaczyńskich i dochodzę do wniosku, że liczy się tylko władza dla samej władzy. :-

2 Tym. 4:18
Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego z?ego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech b?dzie chwa?a na wieki wieków. Amen.
[Obrazek: radio_chn.gif]
28-10-2005 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #28
 
Gregoriano napisał(a):Dla mnie to właśnie PO pokazuje walkę o stołki... Czyli mamy kompletnie rozbieżne podejście do sprawy
To ja może uściślę: wiadomo, że po wyborach robi się rewolucję kadrowo-stołkową. Powiedzmy, że tak już jest, że służby cywilne to mit, chociaż w dobrej wierze stworzony. Natomiast nie podoba mi się co robi pis w tym sensie, że najpierw deklaruje odnowę państwa, oszczędności etc. a jak dochodzi co do czego, to proponuje podział ministerstwa na 2, czyli już się tworzy niepotrzebna administrację, tworzy się dodatkowo kolejnego wicemarszałka Sejmu no i Senatu. I o to mi chodziło.

Poza tym PiS nie wygrał wyborów ogromną większością. Różnica między nimi a po to prawie że nic i nie wiem czemu uzurpują sobie prawo do wyłącznego rządzenia tym krajem.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
28-10-2005 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
godunow Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #29
 
Cytat
Cytat: A mógłbyś wskazać jak to się dokonuje? Kiedy takie hasła zostały wypowiedziane i przez kogo?

Chocby wczoraj godzina 23. 30
Pan Tadeusz Rydzyk dyrektor RM W rozmowach niedokończonych mówi cytuje.. Nieważne czy wierzacy Polak czy nie!! Ważne ze kocha Polskę i ni e głosuje na liberałow i mamy zwyciestwo.. kolejny cytat z wczorjszych rozmów niedokończonych Pana Tadeusza Rydzyka To nie dyplom śwaiadczy o miłości do ojczyzny .. swiadczy jak głosuje . i na kogo głosuje. głusujac na librałów jest wrogiem Polski i narodu Polskiego .. Mam szukać wcześniejszych bardziej dobitnych i dosadnych kąsków ??zapewniam Cię że znajde..
Cytat
Cytat:W jaki sposób jest związany??? Możesz to pokazać???

Radio MARYJA OD LAT WSPIERA LPR CZYZ TO NIE PRAWDA..???
Politycy tej parti to experci polityczni tej rozgłosni..
Cytat
Cytat:la mnie to właśnie PO pokazuje walkę o stołki.
A prawda jest taka PiS nie zamierza oddać żadnego stołka.
Fakt zakrawa nakpine PiS deklaruję chec stworzenia koalicji a wycina PO wicemarszałka. w Senacie . Po chrześcijańsku .. ???

Kaczyńcy Kasują jak narazie wszytko

Pamiętaj Ty Boga możesz zapomnieć? !!
Ale Bóg nie zapomni o Tobie.. Nigdy
28-10-2005 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ja jak się tej parodii ustanawiania rządu przygladam to widzę zgraję dzieciaków, którzy nie maja pojęcia o rządzeniu, tylko walczą o stołki jak dzieci o zabawki.
Mam tylko nadzieję,że w końcu się to skończy i zaczną normalnie myśleć jak na dorosłych ludzi przystało i, ze wywiążą się ze swoich planów wyborczych.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-10-2005 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów