Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie sa fakty ??
Autor Wiadomość
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Rasta napisał(a):Myslalem, ze stygmatycy dostaja stygmaty w miejscu upamietniajacym Jezusa. Ale widocznie sie mylimem. Choc ciezkie to dla mnie.

Po pierwsze nie jestem wyroczniom. Po drugie nie można na wszystko patrzeć przez pryzmat naszej logiki. Nie wszystko zrozumiemy, ja w takich sytuacjach stawiam znak zapytania i tyle. Ale czy to jest aż tak ważne? :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
30-08-2004 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #17
 
Stygmaty słyszałam, że to ucieleśnienie myśli, głębokiej wiary... zapomniałam jak się to wszystko nazywa... Więc jak w tamtych czasach o.Pio mówiono, że gwoździe wbijano w dłonie, to może tak było to zakodowane w głowie o.Pio.
Teraz jakoś zmieniło się myslenie i ludzie wiedzą, że nieprawdopodobne było wbicie gwoździ w dłonie... musiały to być nadgarstki...

Gregoriano napisał(a):Po drugie nie można na wszystko patrzeć przez pryzmat naszej logiki
Gdyby patrzano na wszystko przez pryzmat logiki, to do niczego by się nie doszło... Kompletnie do niczego, lub w nic by się nie wierzyło... Chyba zaczynam rozumieć ateistów Oczko

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
25-03-2005 02:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów