Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekty /Świadkowie Jehowy/
Autor Wiadomość
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #616
 
A właśnie, że na temat. Temat jest o sektach i pokazuje że KK również praktykuje jedne z najochydniejszych praktyk sekciarskich. Nie robię tego po to by dokopać KK bo nie mam z tego zysku ale poto by katolicy (czyli ludzie, którzy mine otaczają) zastanowili się nad tym co robią i lepiej zrozumieli nauki Chrystusa. On w swoich naukach nie kazał ścigać sekciarzy, by samemu móc takie praktyki szerzej stosować.
Żadna ze znanych mi sekt nie włazi z butami w życie moje i polaków jak KK.
24-07-2008 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #617
 
Mylisz rzucanie bezpodstawnych (do tego typowo "tramwajowych") zarzutów z argumentacją.
Ot, smarkateria.
Nie chce mi się gadać na takim poziomie.
Sugerowałbym PSR-religia albo jakiś podobny ściek.
EOT

pozdrawiam
Marek
24-07-2008 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Komzar Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 490
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #618
 
http://wolne-media.h2.pl/?p=417

To prosze przeczytaj sobie te bezpodstawne oskarżenia. Spokojnie i z uwagą, punkt po punkcie.
24-07-2008 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
haszugumis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #619
 
Marek MRB napisał(a):Nie Komzarze. To prymitywna antyklerykalna gadka o "indoktrynacji dzieci w przedszkolach" itd.
Sorry, ale nie trafiłeś z tym językiem - albo czasowo (stalinizm skończył się 50 lat temu), albo geograficznie (Korea Północna albo... Francja).

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 02:32 ]
haszugumis napisał(a):"poznajmy sie"?? hehe.. <ironia>..
Haszugumisiu, zapisałeś się 5 dni temu i napisałeś 5 postów. Wszystkie 5 zawierało jedynie złośliwości pod naszym adresem.
Nie zachęca to do ROZMOWY czy DIALOGU.
Szczerze mówiąc zachęca raczej do tego by potraktować Cię jako faceta który jest sfrustrowany i wchodzi na katolickie forum żeby sobie pobajdurzyć złośliwości.


a to to jest katolickie forum?? a jaka to roznica kiedy sie zarejestrowalem?? czy liczba postow swiadczy o czyms?? a czy ja kiedys powiedzialem ze chce z kims tu dialog prowadzic?? czy pytanie o bezsensownym wciskaniu ludziom swoich idiotycznych przekonan jest zlosliwoscia?? - jesli tak, to wszystkie religie sa zlosliwoscia - no bo z tego to tak wynika..


ogolnie to sorki, ja zakanczam wypowiedzi, bo z ortodoksami nie bede sie sprzeczac..
24-07-2008 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #620
 
haszugumis napisał(a):a czy ja kiedys powiedzialem ze chce z kims tu dialog prowadzic??

Zarejestrowałeś się na forum DYSKUSYJNYM. Uspokój się bo warn poleci.

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 19:38 ]
haszugumis napisał(a):a to to jest katolickie forum??

Dokładnie tak.

haszugumis napisał(a):czy pytanie o bezsensownym wciskaniu ludziom swoich idiotycznych przekonan jest zlosliwoscia?? - jesli tak, to wszystkie religie sa zlosliwoscia - no bo z tego to tak wynika..

Dla ciebie to bezsensowne, nie masz prawa decydować o prawdziwości doświadczeń innych.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-07-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
haszugumis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #621
 
Annnika napisał(a):[quote="haszugumis"]a czy ja kiedys powiedzialem ze chce z kims tu dialog prowadzic??

Zarejestrowałeś się na forum DYSKUSYJNYM. Uspokój się bo warn poleci.

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 19:38 ]


(ciach - za to jest ban od razu)
24-07-2008 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #622
 
haszugumis napisał(a):
Annnika napisał(a):
haszugumis napisał(a):a czy ja kiedys powiedzialem ze chce z kims tu dialog prowadzic??

Zarejestrowałeś się na forum DYSKUSYJNYM. Uspokój się bo warn poleci.

[ Dodano: Czw 24 Lip, 2008 19:38 ]

(ciach)
ja bym bana takiemu dał
bez jakichkolwiek sentymentów
za używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne

Któż jak Bóg
24-07-2008 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daniela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #623
 
Ludzie... ludzie... Haszugumis-albo jesteś prowokantką, albo ..........ona.
Spotkałam ostatnio osobę podająca sie za wampirzycę, a fuuj zboczenie ciąć się i spijac własną krew.

Przepraszam, ale wariatkowo, obezwładnić itp
bleee
24-07-2008 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #624
 
Już nie popisze.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
24-07-2008 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #625
 
Zeszłotygodniowa rozmowa z paniami Ś.J.

- Dzień dobry panu, czy wie pan, co to Słowo Boże?
- Tak, wiem proszę pani.
- A czy ma pan w domu Pismo Święte?
- Mam, a nawet kilka przekładów Słowa Bożego. Państwa przekład jest również obecny na moim regale.
- A co pan o tym myśli?
- A co mam myśleć?
- Czy Słowo Boże jest prawdą?
- Tak proszę pani. Bóg nie kłamie.
- Prawda, my też tak myślimy.
- No, ale co w związku z tym?
- Czy myśli pan, że niedługo nadejdzie Jezus i nas zbawi?
- Myślę, proszę pani, że to stanie się niebawem.
- A kiedy, jest pan w stanie powiedzieć?
- To tylko Pan Bóg raczy wiedzieć, proszę pani.
- A czy nie mamy wojen, trzęsień ziemi, powodzi, głodu na świecie, chorób?
- Mamy, te zjawiska były od zawsze.
- A czy teraz nie są to zjawiska częstsze?
- Nie mam dwóch tysięcy lat, żeby pani prawdziwie odpowiedzieć.
- A może to stać się jutro?
- Jeśli Bóg będzie chciał, to stanie się za pół godziny.
- A jak pan jest do tego przygotowany?
- A czy to trzeba specjalnego przygotowania?
- Potrzeba wiary, proszę pana.
- Wiarę mam, otworzyłem serce Chrystusowi, nie lękam się Go, a wręcz przeciwnie - miłuję?
- A skąd pewność, że go pan prawdziwie miłuje?
- Stąd, że nie ma pewności, że nieprawdziwie go miłuję.
- Dobrze, mamy 'Strażnicę', to nasze czasopismo o Bogu, czy chciałby pan poczytać?
- Nie, dziękuję. Mam Biblię, żeby poznawać Pana Boga.
- A skąd pan wie, czy dobrze interpretuje pan Pismo Święte?
- Modlę się do Ojca za wstawiennictwem Jego Syna, żeby dał mi Parakleta, abym nie zbłądził.
- A kto to ten Paraklet?
- Duch, proszę pani.
- To pan w duchy wierzy?
- A pani nie wierzy?
- My wierzymy w Boga, który ma na imię J... [nie będę nadużywał imienia Pana - Augustus]
- To wierzymy w tego samego Boga, mój Bóg też tak ma na imię.
- Ale my nie prosimy Go o jakieś demony.
- A skąd pani wie, że to demon?
- Ponieważ nigdzie w Piśmie Świętym Bóg nie daje ludziom duchów, tym bardziej o takim imieniu. Skąd pan wytrzasnął takiego ducha?
- Z Biblii.
- A to nie jakaś satanistyczna biblia? (śmiech pań)
- Nie proszę pani, Biblia katolicka.
- Tak, to gdzie on jest, ten Paraklet?
- Na pewno u św. Jana.
- A gdzie?
- Proszę, tu nawet w pani Biblii.
- Tu proszę pana jest wspomożyciel, a nie żaden Paraklet, czy pan czytać umi?
- Umim proszę pani, dyslektykiem nie jestem.
- To ja mam panu przeliterować?
- Nie potrzeba, wiem, że to i także Adwokat.
- Chyba samego diabła! (znowu panie się śmieją)
- Nie proszę pani, to Adwokat od Pana Boga.
- Ale pan herezje mówi.
- Nie proszę pani. Pani po prostu nie wie.
- Proszę pana 'Strażnica' nic o czymś takim nie mówi!
- Być może przeoczyła pani jakiś numer. Nie sądzę, żeby to było aż tak głupie czasopismo.
- Jak pan śmie?! Czy ja mówię, że pan jest głupi?!
- Nie, ale ja też tak o pani nie powiedziałem.
- Pan to w ogóle jakieś herezje gada, o jakiś demonach, których w Piśmie Świętych nie ma.
- Nie wszystko złoto, co się świeci, proszę pani.
- Wie pan, że za takie herezje pan nie zostanie zbawiony tak, jak papieżyca Joanna?
- A pani jest Panem Bogiem, aby decydować o moim zbawieniu? Jak pani śmie, mówić za Pana Boga? Toż Chrystus może pani powiedzieć: obłudnico!
- Dowiedzenia panu.
- Już panie kończą? A chciałem jeszcze porozmawiać.
- Nie dobrze jest przebywać wśród bałwochwalców, proszę pana.
- Dziękuję, nawzajem.
- Gówniarz!
- Słyszałem.
- Danuto, nie przejmuj się heretykiem... (coś pod nosem, ale już nie wiem co)

Chcecie, to wierzcie. Nie chcecie, to nie wierzcie. Tak wygląda ewangelizacja Ś.J.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
11-04-2009 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #626
 
Fajna Duży uśmiech

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
11-04-2009 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #627
 
I co chciałeś tym postem udowodnić? Że zamiast grzecznie wyjaśnić o co Ci chodziło popisywałeś się swoją znajomością języków? I jeszcze chwalisz się swoim brakiem wychowania publicznie? Wstyd! :oops:

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
11-04-2009 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #628
 
krzysiek_enoch napisał(a):I co chciałeś tym postem udowodnić? Że zamiast grzecznie wyjaśnić o co Ci chodziło popisywałeś się swoją znajomością języków? I jeszcze chwalisz się swoim brakiem wychowania publicznie? Wstyd! :oops:

Niczym się nie chwalę, wykazałem tylko schemat manipulacyjny z jakiego korzystają Ś.J. A gdzież mój brak wychowania? Czy myślisz, że przekonany przekonanego czymkolwiek przekona? Otóż nie przekona, a jeśli nie widzisz, co w moim poście zostało wykazane, niż tylko, co napisałeś, aby mnie zawstydzić, to już w te pędy odpisuję ci, że wcale mnie nie zawstydziłeś. Trzeba czegoś więcej, niż umiejętność czytania literek. Pisze ci to, aby ciebie zawstydzić.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
11-04-2009 23:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysiek_enoch Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #629
 
Augustus napisał(a):
krzysiek_enoch napisał(a):I co chciałeś tym postem udowodnić? Że zamiast grzecznie wyjaśnić o co Ci chodziło popisywałeś się swoją znajomością języków? I jeszcze chwalisz się swoim brakiem wychowania publicznie? Wstyd! :oops:
Niczym się nie chwalę, wykazałem tylko schemat manipulacyjny z jakiego korzystają Ś.J.
A gdzie widzisz tu manipulację?
A ty byłeś w tej rozmowie z ŚJ po prostu niegrzeczny. Po pierwsze to kobiety a po drugie (z zapisu rozowy wynika) mniej wykształcone od Ciebie. Nie jest powodem do chluby wyśmiewanie się ani z kobiet ani ze słabszych.

http://www.truthortradition.com/polish/
http://www.kalwin.info/
1509-2009: 500-lecie urodzin Jana Kalwina
12-04-2009 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Augustus Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Mar 2009
Reputacja: 0
Post: #630
 
krzysiek_enoch, chyba nie rozmawiasz ze Ś.J. I chyba nie czytałeś żadnych książek o schematach manipulacyjnych Ś.J. To nie ja przyszedłem do nich, aby ich ewangelizować, tylko one do mnie. Ewangelizator jest przygotowany na spotkanie z każdym, a jeśli nie jest, to niech się dokształci, ponieważ to ogromny tupet pukać do czyiś drzwi i nauczać o czymś, o czym się nie ma pojęcia. Nieuctwo i bezczelna arogancja nazywać Parakleta demonem! Jak taki ktoś może się szczycić znajomością Pisma Świętego, jak ma blade o nim pojęcie? Ta nachalność Ś.J. i ich arogancja jest godna zawstydzenia. Tak miłują bliźniego, że nazywają go gówniarzem i heretykiem. Mam się z tego powodu wstydzić? Otóż nie, ponieważ nie ważne, czy to kobieta, czy to mężczyzna, nieuctwo i głupota nikogo nie usprawiedliwia. Jeśli ktokolwiek jest niedokształcony, to niech nie puka do cudzych drzwi, aby ewangelizować i suponować, że w KRK rządziła na tronie Piotrowym papieżyca Joanna. I niech taki pseudoewangelizator nie decyduje za Pana Boga o zbawieniu.

[ Dodano: Nie 12 Kwi, 2009 00:50 ]
* Wiarę mam, otworzyłem serce Chrystusowi, nie lękam się Go, a wręcz przeciwnie - miłuję.

Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy (...) Przez wiarę poznajemy, że słowem Boga wszechświat został tak stworzony, iż to, co widzimy, powstało nie z rzeczy widzialnych. Hbr 11, 1-3 BT
12-04-2009 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów