Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #196
 
Jasne, że tak. Sa osoby, które tu nie zaglądają więc trzeba zaktualizowac listę Uśmiech
04-09-2006 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #197
 
Napewno Daidosie. Ostatnio miałem bardzo mało czasu na fora, nawet na swoje.
Postaram się częściej tutaj zaglądać. Sprawdzę też listę zapisanych do modlitwy różańcowej, może uda mi się zaktualizować tą listę, chyba, że mnie ktoś wyprzedzi.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-09-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #198
 
TOMASZ32, możesz sie tego podjąć. W tej chwili jestem w trakcie robienia strony. Dlatego jak masz więcej czasu byłoby miło. Uśmiech
04-09-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aniołek Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Feb 2006
Reputacja: 0
Post: #199
 
Daidoss napisał(a):Sa osoby, które tu nie zaglądają więc trzeba zaktualizowac listę

Z braku czasu, a i niekiedy z braku dostępu do internetu, nie mogę tu tak często zaglądać, ale to nie przeszkadza mi łączyć się z wami w modlitwie różańcowej.

Zapewniam, że modlę się i chcę dalej w tym dziele uczestniczyć Uśmiech :aniol:

Zajrzyj w siebie!!!
W Twoim wn?trzu jest ?ród?o, które nigdy nie wyschnie, je?li potrafisz je odszuka?

Marek Aureliusz

[you] pozdrawiam Ci?
05-09-2006 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GMS Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #200
 
ja też, ja też...może ponowić ankietę, kto się dalej modli, a kto nie ?? Pozdrawiam i życze wszystkim wytrwałości na modlitwie Uśmiech
05-09-2006 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #201
 
Dobrze Daidosie, postaram sie przejrzeć wszystko i zaktualizować listę.

A propos strony to my także z msg pracujemy na własną, ale że jestesmy w powijakach to mam trochę więcej czasu, dlatego mogę trochę podziałać, tym bardziej, że ostatnio mnie nie było zbyt często na forum. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-09-2006 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #202
 
to w takim razie czekam na aktualną liste Uśmiech
06-09-2006 01:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #203
 
Teraz spróbuję przedstawić liste osób, które zapisały się do róży różańcowej na naszym forum:

Róża Nr.1 im. ojca Pio

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. GMS
6. Ela
7. Sylwia
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14. Susane
15. Swiderek
16.Płomyk
17.Alus
18.wuj zbój
19. Gonzo
20.Ks.Darek

Róża nr.2 im. s. Faustyny

1.simple
2.Aniołek
3.krzysztofS
4.meta
5.kyllyan
6.Wojtek37
7. to ja Uśmiech
8.SalomonsStudent


Wpisałem te nowe trzy osoby, które dołączyły, dwie wpisałem do pierwszej róży w miejsca Harpoon i Zygmunta.

Teraz jest tylko kwestia, kto nadal jest w róży a kto zrezygnował. Jeśli ktoś juz nie jest na liście to proszę zmienić. Myślę, że dokładniejsza lista będzie dopiero po 14 września.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
06-09-2006 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #204
 
jestem w róży, która nosi imię mojej ulubionej świętej :jupi: to chyba nie może być przypadek :wink: Duży uśmiech
06-09-2006 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
to Ja :) Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 515
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
aha! jestem całkiem zielona jeśli chodzi o "Żywe róże" (coś jarze ale nie wiem ile) dlatego prosze o potraktowanie moich ewentualncyh postów na ten temat z dużą cierpliwości oraz dużą łopata do tłumaczenia łopatologicznego :wink: Duży uśmiech z góry dziękuję Uśmiech
06-09-2006 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #206
 
Myślę, ze trzeba zamieścić podział na grupy, lista aktualna znajduje się też w dziale "GRUPY", wystarczy kliknąc na ta ikonkę u góry (obok użytkowników) aby zobaczyć kto jest na liście Grupy różańcowej.

Ja przeglądając wszystkie posty w temacie "Zapraszam do modlitwy..." pogubiłem sie w tych grupach, nie wiem kto gdzie przeszedł,, dlatego trzeba zaktualizować grupy i zamieścić je w tym temacie.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-09-2006 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
TOMASZ32 napisał(a):Myślę, ze trzeba zamieścić podział na grupy, lista aktualna znajduje się też w dziale "GRUPY", wystarczy kliknąc na ta ikonkę u góry (obok użytkowników) aby zobaczyć kto jest na liście Grupy różańcowej.
Mnie nie ma w tej grupie, dlaczego? Smutny
19-09-2006 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #208
 
bo admin nie dopatrzyl tego i przeprasza Przytulanie
ale juz naprawil swoj blad Uśmiech
19-09-2006 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #209
 
Dziękuję adminie Uśmiech chcę właśnie dodać, że należę także do Żywego Różańca przy mojej parafii.
19-09-2006 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #210
 
Gonzo napisał(a):bo admin nie dopatrzyl tego i przeprasza Przytulanie
ale juz naprawil swoj blad Uśmiech

Moderator równiez, i także przeprasza. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-09-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów