Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #61
 
Sass napisał(a):Mam pytanie: a mianowicie jak ten różaniec sie odbywa? przez internet?
moze mi ktoś w skrócie napisać jak się ta modlitwa odbywa?
z gora dziekuje i pozdrawiam

Odpowiedź jest tutaj:
RÓŻA - WYJASNIENIE (POST ANDRZEJA)

Przeczytaj dokładnie i napisz czy się dołączasz.

Tak na marginesie:
"z kontowni" jakie ma znaczenie ? Czy to wyrażenie dotyczy kont czy kątów? jeśli to drugie to inaczej się pisze. Uśmiech

Raczej powinno być "z kątowni" a nie "z kontowni", ale dlatego zadałem pytanie, do czego to się odnosi?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #62
 
w takim razie powiedzcie mi jak mozna sie modlic przez internet?
Przecież to jest jawny brak szacunku do modlitwy!!
12-11-2005 00:29
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #63
 
Sass napisał(a):w takim razie powiedzcie mi jak mozna sie modlic przez internet?
Przecież to jest jawny brak szacunku do modlitwy!!
ale nikt nie modli sie przez internet tu chodzi o modlitwe, ktry kazdy z nas bedzie tam gdzie lub (czyt. kościół, dom, kaplica itp.) prosze o odpowiednia interpretacje Oczko to wcale nie jest "odmawianie przez internet" tylko to sluzy do komunikacji i powwiadamieniu o intencjach Oczko
12-11-2005 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #64
 
mi się to kojarzy ze starymi babciami modlącymi się z radiem maryja, tylko ze w młodszej, zmodernizowanej wersji Duży uśmiech
12-11-2005 00:38
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #65
 
Sass napisał(a):mi się to kojarzy ze starymi babciami modlącymi się z radiem maryja, tylko ze w młodszej, zmodernizowanej wersji Duży uśmiech
no to masz troche wypaczone spojzenie na swiat gdyz modlitwa rozancowa nie jest jedynie powiazana z Radiem Maryja ale moze masz racje jest to chyba zmodernizowana wersja taka interaktywna ale czy to szkodzi modlitwie :?: wazne aby byla ona szczera i plynaca gleboko z serca Uśmiech :aniol:
12-11-2005 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #66
 
Sass napisał(a):mi się to kojarzy ze starymi babciami modlącymi się z radiem maryja, tylko ze w młodszej, zmodernizowanej wersji Duży uśmiech

Jesli ktos ma dobra wole sie modlic to sie po prostu modli i nie ma znaczenia czy to jest modlitwa wpolna z ludzmi ktorych widzisz na zywo czy z ludzmi z ktorymi mozesz posac.

pozdrawiam :aniol:
12-11-2005 00:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #67
 
Ela napisał(a):Jesli ktos ma dobra wole sie modlic to sie po prostu modli i nie ma znaczenia czy to jest modlitwa wpolna z ludzmi ktorych widzisz na zywo czy z ludzmi z ktorymi mozesz posac.

pozdrawiam :aniol:

Elu masz racje.Mysle, ze kiedy bedzie juz komplet to zalozyciel tej grupy modlitewnej poinformuje nas dokladnie co powinnismy czynic.Tymczasem modlmy sie wlasnie za autora tego wspanialego pomyslu.Niech Dobry Bog ma ciebie bracie w swojej opiece i sprawi abys wytrwal w powolaniu.

Pozdrawiam Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-11-2005 03:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #68
 
Zygmunt
Jedna lista już jest, teraz zbieramy osoby do drugiej,dlatego warto się zapisywać,bo później znowu ktoś się spóźni i będzie musiał czekać na kolejną listę. Tylko nie wiadomo,kiedy ona by powstała. Zapraszam więc do zapisów i do modlitwy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-11-2005 07:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #69
 
TOMASZ32 napisał(a):Zygmunt
Jedna lista już jest, teraz zbieramy osoby do drugiej,dlatego warto się zapisywać,bo później znowu ktoś się spóźni i będzie musiał czekać na kolejną listę. Tylko nie wiadomo,kiedy ona by powstała. Zapraszam więc do zapisów i do modlitwy.

Pozdrawiam

No to jak mamy juz jedna grupe, to kiedy zaczynamy? Uśmiech
12-11-2005 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #70
 
Ela napisał(a):No to jak mamy juz jedna grupe, to kiedy zaczynamy? Uśmiech

Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Tomku

Ciesze sie, ze zapisalem sie do grupy. Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
12-11-2005 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #71
 
Mnie także to cieszy, im więcej osób się jednoczy na modlitwie tym lepiej. Ty załapałeś się do tej pierwszej róży. Juz miałem cię zapisywać na tą drugą listę,ale stwierdziłem,że muszę sprawdzić pierwszą. No i okazało się,że jesteś w pierwszej.


Myślę,że już wkrótce zaczniemy tą modlitwę, czekam na Daidossa, bo on jest twórcą tematu i po z tym dobrze,gdy będzie wiedział,kiedy zaczniemy. Postaram się do niego napisać, jeśli się do jutra nie pojawi i poinformować go o sytuacji.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-11-2005 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #72
 
Fajnie Tomku Uśmiech Bedziemy czekali cierpliwie Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
13-11-2005 02:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #73
 
Zygmunt napisał(a):Fajnie Tomku Uśmiech Bedziemy czekali cierpliwie Uśmiech

Daidossa już poinformowałem o gotowej liście, myślę,że jak będzie miał okazję to pojawi się na forum. Jest seminarzystą,więc trzeba się uzbroić w cierpliwość, myślę,że wkrótce się pojawi.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-11-2005 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #74
 
No i jestem Uśmiech
Dziś wrócilem z Łagowa, byłem na mitingu psycholigcznym. Zaraz spiszę sobie liczbę osób, podzielę kto do jakiej grupy i szczegóły postaram się podać wieczorem po mojej kolacji.

Cieszę się, że sie tyle ludzi zebrało i, że są jeszce chętni Uśmiech

SIŁA W MODLITWIE :!: :!: :!:

:aniol: :aniol: :aniol: :aniol:

Propunuje aby sie powoli zastanawiać nad nazwami grup, nad imi wsawiennikami. Ja proponuję grupę św. Ojca Pio.
13-11-2005 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #75
 
Tak Daidosie,są kolejni chętni, więc rozpocząłem kolejną listę "róży".

Dla kolejnej grupy można dać nazwę św. Faustyny Kowalskiej.

Czekamy cierpliwie na podział tajemnic.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-11-2005 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów