Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #31
Różaniec
Szczęść Boże.
Pragnę dołączyć się do grupy różańcowej
Bóg Zapłać

stami
10-11-2005 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #32
 
Osoby, które się już zapisały :

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami

Jeszcze 7 osób. Zapraszamy do modlitwy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2005 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Susane Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #33
 
No to ja też się zapisuję Język
10-11-2005 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
Fajnie, co raz mniej brakuje osób, tylko 6, czekamy na kolejne osoby chętne do modlitwy różańcowej. Zapraszamy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2005 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #35
 
PIĘKNIE Szczęśliwy

stami
10-11-2005 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Swiderek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 264
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #36
 
No to ja też chcę się dołączyć Uśmiech
Zastanawiałam się nad tą decyzją kilka dni Uśmiech I jednak to że różaniec naprawdę mi pomaga też chcę być z wami w tej różyczce Uśmiech

"Rozmy?lam nad mi?o?ci?
co ?wiat znaczy?a moc?
i ucze si? pojmowa? j?" ^_^
10-11-2005 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #37
 
15 osób, jeszcze tylko 5. Blisko jestesmy końca zebrania tych 20 osób,mnie tylko ciekawi,czy nie może być więcej osób.
Bo jak będzie juz te 20 osób, i jeszcze ktoś chciałby sie dołączyć, to juz ma nie mieć tej szansy? Może ktoś odpowie na to pytanko.

Gdy będzie juz te 20 osób to znowu zostanie podana lista wszystkich zapisanych osób.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2005 20:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #38
 
Jeśli ktoś ma wątpliwości jak organizacyjnie ma wyglądać róża internetowa, to podaję link do Parafii internetowej - jest to wręcz kopalnia informacji na temat różańca i Drogi krzyżowej (w innym dziale)
http://www.parafia-internetowa.pl/?dzial=4
10-11-2005 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #39
 
Zosiu, ja nie mam jakiś specjalnych wątpliwości, tylko jedno pytanie, myślę,że proste: czy moze być więcej osób niż 20?
Tak by inni mogli się dołączyć,bo jak będzie 20 a jeszcze będa chętni to co z pozostałymi?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2005 20:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #40
 
Powysyłałem maile do Forumowiczów, oraz ze strony z subskrypcji i odrazu więcej ludzi Uśmiech SUPER Duży uśmiech

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14. Susane
15. Swiderek

Konkrety ile osób max zapytam się, któregoś z ojców u nas w Seminarium Uśmiech :aniol:
10-11-2005 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #41
 
Na dole pierszej strony napisalam, ze sie dolacze :roll: Omineliscie mnie czy co? ;(


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
10-11-2005 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Siostra Łucja z Fatimy jako testament przekazała światu, wszystkim wierzącym, przesłanie, napomnienie - że za pomocą modlitwy różańcowej rozwiążemy wszystkie problemy:w wymiarze jednostek, rodzin, narodów.
Ja codzień odmawiam Różaniec (różnie - jedną dziesiątkę, 1-2 cząstki -zależnie od czasu).
Modlitwy nigdy nie za wiele - przystępuję.
PS. Objawienia Matki Bożej trwały podczas całego życia s. Łucji - s. Łucja zanotowała, iż MB powiedziała, że przyjdzie po nią albo w pierwszą sobotę miesiąca, albo 13-tego dnia miesiąca. MB także wyraźnie powiedziała Łucji, że krótko po śmierci Łucji przyjdzie także po Ojca Świętego. Łucja zmarła 13 - tego lutego a JP II ("papież fatimski" - tak często nazywany po zamachu 13 maja 1981r)około siedem tygodni później, w pierwszą sobotę miesiąca - Dnia Maryjnego - nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca, o ustanowienie którego Maryja prosiła w Fatimie.
10-11-2005 22:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #43
 
Przepraszam za ten błąd, już go naprawiam:

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14.Susane
15.Swiderek
16.Płomyk
17.Alus

Jeszcze tylko 3 ooby. Zapraszamy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2005 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #44
 
TOMASZ32 napisał(a):Zosiu, ja nie mam jakiś specjalnych wątpliwości, tylko jedno pytanie, myślę,że proste: czy moze być więcej osób niż 20?
Tak by inni mogli się dołączyć,bo jak będzie 20 a jeszcze będą chętni to co z pozostałymi?
Oczywiście, że może. Zakłada się wtedy następną różę, ale póki co, gdy jest np. 24 osoby, to proponuję aby te 4 osoby ponad, dostały np. pierwsze 4 tajemnice - wówczas te 4 tajemniczki będą odmawiały po 2 osoby - po to, żeby tej nowej, zapoczątkowanej róży nie wyłączać z modlitwy - byłoby im przykro czekać aż zbierze się kolejna róża składająca się z 20 osób. Przy zmianie tajemniczek - po miesiącu - te 4 osoby ponad, odmawiałyby "podwójnie" tajemniczki od 5-8 itd.Gdyby w tym czasie przybyło znowu kilka osób, to włączyć je do modlitwy przy zmianie tajemniczek, żeby nie narobiło się bałaganu i dać im te tajemniczki, jeszcze nie "obsadzone" podwójnie. Sądzę, że to nie ma znaczenia, czy modli się 20 osób czy 28, dopiero gdy będzie 20+20 - rozdzielić na dwie róże.
W parafii internetowej są 24 róże po 20 osób. Ostatnia róża ma 10 osób. Sens tego rodzaju modlitwy polega na tym, aby każdego dnia były odmówione wszystkie tajemnice. Gwarantuje to liczba uczestników róży. Jednak różnie w życiu bywa - jak ktoś zawali - to taka podwójna obsada daje większą gwarancję, że wszystkie tajemniczki będą odmówione. [-o<

http://www.forumchrzescijanskie.org
10-11-2005 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wobec tego dolaczmy wuja zboja Duży uśmiech

Zdrowko -- wuj wobec tego zboj

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
10-11-2005 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów