Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #46
 
Lista dobiega końca, jeszcze tylko dwie osoby i będzie koniec pierwszej róży. Kolejne osoby mogą się zgłaszać, wtedy utworzymy druga różę. Zapraszam wszystkich do modlitwy.

Oto lista osób,kto zamknie ta listę? Duży uśmiech
1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14.Susane
15.Swiderek
16.Płomyk
17.Alus
18.wuj zbój

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #47
 
no i jak by to bylo be zemnie jakos bede musial znalesc czas i tez sie dolacze Uśmiech

wiec lista wyglada nastepujaco :

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14.Susane
15.Swiderek
16.Płomyk
17.Alus
18.wuj zbój
19. Gonzo

[ Dodano: Pią 11 Lis, 2005 ]
aha i od jednego internauty, ktory niestety nie moze brac z nami udzial w tym dziele dostalem ciekawy link oto on http://www.rosary.katolik.pl/ zapraszam do czytania Uśmiech
11-11-2005 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #48
 
Gonzo, była by tragedia, gdyby zabrakło admina. Smutny
Ale cieszę się,że dołączyłeś Uśmiech. Może jeszcze ktoś z moderatorów dołączy, fajnie by było i dobry przykład dla innych. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 01:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #49
 
no jak tak dalej pojdzie to moze zaczniemy stwarzac roze nr 2 Oczko
11-11-2005 01:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #50
 
Wszystko możliwe Gonzo, brakuje przeciez Grega,Loli, Offci, Raviego i innych forumowiczów. Może nawet róża nr.3 by wyszła. Duży uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 01:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ks. Darek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 32
Dołączył: Dec 2004
Reputacja: 0
Post: #51
 
Ja także dołączam się do róży. Więc mamy już komplet. A czy wszyscy wiedzą na czym polega działanie Róży Różańcowej?
11-11-2005 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
basia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Oct 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
licze na wskazówki 8)

chodze od pół roku koło różańca i jakoś nie moge zacząć regularnie sie na nim modlić. Wstyd sie przyznać ale jestem "szcypiorek" w tym temacie. Chyba nadszedł czas żeby to zmienić. Uśmiech

"Bo?e,daj mi to o co mnie prosisz a potem pro? mnie o co chcesz"
?w.Augustyn
11-11-2005 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #53
 
Awięc lista jest już pełna, oto wszyscy,którzy weszli w skład pierwszej róży:

1. Daidoss
2. msg
3. Annika
4. TOMASZ32
5. Zygmunt
6. Ela
7. Harpoon
8. Andr2ej
9. dominik_1983
10.Basia
11.Pan Gąsienica
12.GanXhe
13.Stami
14.Susane
15.Swiderek
16.Płomyk
17.Alus
18.wuj zbój
19.Gonzo
20.Ks.Darek

Nie wiem jeszcze co będzie dalej, bo widzę - tak jak zresztą przypuszczałem - że może być wiecej osób chętnych do modlitwy różańcowej,co mnie bardzo cieszy.
Cieszy mnie również fakt,że nie zabrakło wśród nas osoby duchownej, więc radość jest tym bardziej wielka.
Dziękuję ks. Darku,że nas wspomogłeś w tym działaniu ku modlitwie różańcowej. =D>

Prosiłbym teraz Admina,by zastanowił się co robimy z resztą forumowiczów,bo chyba są kolejne osoby? Czy zakładamy kolejną rózę czy jeszcze kogos dodajemy?

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #54
 
Alberto napisał(a):Zostałem poproszony bym zabral glos w tym temacie, ale ja się boje Boga gdyz ON jest Bogiem zazdrosnym, i gdy odmawiam na różańcu -9 paciorkuw dla Mateńki, a jeden tylko do Ojczenasza, to mam poważne obawy ze to moze GO zdenerwować!! - J 17,11. A ten text j/w "zerżnąłem z http://www.alberto.pl/ksiadz.php

1. Powinneneś swoją opinie wyraźić w innym temacie niż ten, ponieważ tutaj domawaimy się co do różańca. Postramy się to przenieść :wink:

2. Sądzę, że masz wypaczone wyobrażenie Boga!! Tak sądzę. Bóg sie nie denerwuje ani nie jest zazdrosny, ponieważ to jest grzechem bądź typowo cechą ludzką a nie boską. To antropomorfizm w czystej postaci. Interpretacja tych fragmentów wymaga wielkiej rozwagi bo wyjdzie z tego jakieś nadanie sensu, który obcy jest Biblii. To, że są takie słowa wynika z tego, że ludzki język jest "zbyt mały" aby wyraźic Boga. Sądzę, że nie można w taki prosty sposób przerzucać sensu tych zdań na Boga. Bo wyjdzie, że Bóg się gniewa, jest obraźalski,jest kapryśny itd.

[ Dodano: Pią 11 Lis, 2005 ]
3. Jacek Święcki napisał:

[qoute="Jacek Święcki"][qoute="Cichociemny"]
przy moim Panie każdy człowiek będzie tylko "marną namiastką" najwspanialszego orędownika jakiego mamy.[/qoute]

Oto właśnie typowo protestanckie [i przy okazji muzułmańskie] spojrzenie na chwałę Bożą: im bardziej poniżymy człowieka, tym bardziej wywyższymy Boga. A im bardziej docenimy człowieka, to tym samym musimy coś zabrać Bogu !
Na taką logikę nie ma lekarstwa: protestancka wizja Boga jest po prostu odpychająca.

A tymczasem święty w chwale nieba, to ktoś, kto został przebóstwiony, ktoś w kim Chrystus przebywa w całej pełni niczym w Najświętszym Sakramencie, bo przecież święty to prawdziwa cząstka Ciała Chrystusa, z którą Chrystus się jakby identyfikuje.

Protestanci nie tak wyobrażają sobie zbawienie, dlatego też zwalczają kult świętych.[/quote]

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
11-11-2005 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pan_Gasienica Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #55
 
No ja już pełen entuzjazmu, zwarty i gotowy :aniol:

Kiedy zaczynamy?? Język
11-11-2005 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #56
 
Pan_Gasienica napisał(a):No ja już pełen entuzjazmu, zwarty i gotowy :aniol:

Kiedy zaczynamy?? Język

To bardzo dobrze,że jesteś gotowy,musimy poczekać na podział tajemnic i na decyzję admina co z resztą osób,czy kogoś jeszcze dołączymy czy będziemy tworzyć nową różę? Niech admin zadecyduje.
Zatem: cierpliwości, już nie długo. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #57
 
uuuu - nie załapałam się Smutny
11-11-2005 17:20
Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #58
 
zalapiesz sie, spokojnie, na pewno rozpoczelas nastepna roze Uśmiech =D>

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
11-11-2005 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
Za nim nastąpi podział tajemnic pierwszej róży moze zaczniemy kompletować kolejną listę.

Oto jej początek:

1.simple


Zaparszamy kolejnych forumowiczów.


Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-11-2005 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #60
 
Mam pytanie: a mianowicie jak ten różaniec sie odbywa? przez internet?
moze mi ktoś w skrócie napisać jak się ta modlitwa odbywa?
z gora dziekuje i pozdrawiam
11-11-2005 22:52
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów