Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #121
 
To ja wyjasniam:

Modlić się ma cała grupa, jeśli narazie jest 5 czy 6 osób na liście i zacznie się modlitwę to pozostałe osoby które dołączą będą zdezorientowane co mają robić. Po za tym powstanie bałagan z podziałem tajemnic dla tych kolejnych osób oraz z intencją modlitwy, ponieważ jeśli te osoby które już są, rozpoczną modlitwę teraz a na następny dzień dołaczy jeszcze kilka osób, to nie będzie ustalony konkretny dzień zmiany tajemnic, bo jedni zaczną dziś, drudzy jutro a jeszcze inni kilka dni później.Dlatego trzeba czekać,aż lista będzie pełna. Wtedy zostaną rozdzielone tajemnice, podana intencja na dany miesiąc i grupa zacznie się modlić od konkretnego dnia, by później tego samego dnia kazdego miesiąca następowała zmiana tajemnic.

Czy teraz to jest jasne?

W następnym poście postaram się przypomnieć obecny stan listy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-11-2005 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wuj zboj Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #122
 
Nie widze powodu, dla ktorego tych kilka nie moze modlic sie teraz z nami w dowolny sposob, a od momentu w ktorym powstanie nowa roza - modlic sie wspolnie w sposob zorganizowany. W kazdym razie tak czy owak jest to sprawa ich wlasnej decyzji Duży uśmiech Wszystkie tajemnice sa rozdzielone wsrod 20 osob i niezaleznie od tego, co zrobia pozostali, modlitwa nasza bedzie kompletna.

W kazdym razie mnie byloby milo, gdyby inni dolaczyli sie po prostu tak, jak uwazaja to za stosowne. Mysle, ze innym tez byloby milo. W sumie naprawde nie widze problemu i nie przypuszczam, zeby jakikolwiek powstal. Przeciez ani my nie jestesmy malymi dziecmi, ani ani nic sie nie stanie, jesli komus potem zostanie przydzielona wlasnie ta tajemnica, ktora dopiero co rozwazal, albo tajemnica w niewlasciwej kolejnosci Duży uśmiech

Zdrowko -- wuj wlasciwie zboj

Jarek D?browski, http://wujzboj.republika.pl
?wiatopogl?dowe forum http://sfinia.fora.pl
Odpowiedzie?, nim si? wys?ucha, uchodzi za g?upot? i ha?b? [Prz 18:13]
17-11-2005 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #123
 
wuj zboj napisał(a):Nie widze powodu, dla ktorego tych kilka nie moze modlic sie teraz z nami w dowolny sposob, a od momentu w ktorym powstanie nowa roza - modlic sie wspolnie w sposob zorganizowany. W kazdym razie tak czy owak jest to sprawa ich wlasnej decyzji Duży uśmiech Wszystkie tajemnice sa rozdzielone wsrod 20 osob i niezaleznie od tego, co zrobia pozostali, modlitwa nasza bedzie kompletna.

W kazdym razie mnie byloby milo, gdyby inni dolaczyli sie po prostu tak, jak uwazaja to za stosowne. Mysle, ze innym tez byloby milo. W sumie naprawde nie widze problemu i nie przypuszczam, zeby jakikolwiek powstal. Przeciez ani my nie jestesmy malymi dziecmi, ani ani nic sie nie stanie, jesli komus potem zostanie przydzielona wlasnie ta tajemnica, ktora dopiero co rozwazal, albo tajemnica w niewlasciwej kolejnosci Duży uśmiech

Zdrowko -- wuj wlasciwie zboj

A jakie tajemnice mieliby uwzgledniać w swojej modlitwie?
Jeśli bardzo tego chcą to mogą się modlić, ale z chwilą utworzenia całaej listy wrócą do modlitwy grupowej, według ustalonego planu. Niech tylko kazdy kto chce na ten czas dołączyć do modlitwy grupy 1-ej powie o tym, by było wiadomo, ilu osobom można przydzielić tymczasowe tajemnice.


Teraz zgodnie z zapowiedzią przypominam obecną listę 2 róży:

1.simple
2.GMS
3.krzysztofS
4.meta
5.kyllyan

Czy kogoś brakuje? A może ktoś chce się zapisać, to proszę pisać.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-11-2005 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Andr2ej Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 365
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #124
Pytanko ?
Andr2ej napisał(a):
Cytat:Każdej przydziela się jedną tajemnice różańca, którą odmawia codziennie.(1 x Ojcze Nasz + 10 x Zdrowaś Marjo). Dodajemy do tego intencje + krótkie rozważanie danej tajemnicy.
Cytat:Łączy nas nie tylko wspólne odmawianie modlitw i jedna intencja, lecz również treść medytacji, które proponujemy naszym członkom co miesiąc

Daidoss-ie czy będziemy mieli również te krótkie rozważania (medytacje)do każdej tajemnicy czy też każdy sam w swoim zakresie ?

Bóg jest mi?o?ci?

Je?eli z?o nie jest napi?tnowane rozzuchwala si?.
18-11-2005 04:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZosiaII Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 402
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #125
 
Cytat:Łączy nas nie tylko wspólne odmawianie modlitw i jedna intencja, lecz również treść medytacji, które proponujemy naszym członkom co miesiąc
Właśnie takiego rozwoju wypadków się spodziewałam i m. in. dlatego nie zgłosiłam akcesu do żadnej róży. W "Parafii internetowej" każdy indywidualnie rozważa przydzieloną tajemnicę, ba wiele osób przesyła swoje medytacje do "Parafii" i one są zamieszczane na stronie wraz z nickiem osoby zgłaszającej, aby służyć pomocą tym mniej "wprawionym". Niektóre z nich, to wręcz arcydziełka literackie i graficzne.
Mało tego. Tajemnice są przesyłane indywidualnie członkom róży, a dla tej niepełnej róży, która się dopiero organizuje, przydzielane są na stronie internetowej. Jak jest 5 osób, to przydziela się 5 tajemnic, potem następne 5 itd.Po prostu "wzmacniają" oni modlitwę pełnych róż, aż do "zakwitnięcia" własnej róży, czyli zebrania 20 osób.

http://www.forumchrzescijanskie.org
18-11-2005 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
msg Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,107
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #126
 
No i wszystko wskazuje na to, że i u nas do czegoś takiego dojdzie. Jednak dobra organizacja potrzebna jest wszędzie.

Nie ga? dopóki nie zbadasz, najpierw si? zastanów, a potem czy? wyrzuty,
Nie odpowiadaj, dopóki nie wys?uchasz, a w ?rodek s?ów nie wpadaj,
Nie wad? si? o rzecz, która ci nie jest konieczna, i nie mieszaj si? do sporu grzeszników!
Dziecko, nie bierz na siebie zbyt wielu spraw, bo je?li b?dziesz je mno?y?, nie b?dziesz bez winy.
I cho?by? p?dzi?, nie dop?dzisz, a uciekaj?c, nie umkniesz.

[Syr 11, 7-10]
18-11-2005 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
krzysztofS Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #127
 
Tak Zosiu,zasady skonstruowane w "Parafii..." sa jasne i czytelne.A i tu nie ma powodów do paniki.Przecież,dopóki nie zbierze sie cała róża to i tak będe modlił sie na różańcu i tak.Ja jestem cierpliwy.
Szczęść Boże wszystkim Uśmiech
18-11-2005 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #128
 
Oto kolejna postać, która dołączyła do grupy, lista więc wygląda następująco:

1.simple
2.GMS
3.krzysztofS
4.meta
5.kyllyan
6.Wojtek37

Zapraszamy do zapisywania się na listę, im szybciej tym lepiej, szybciej rozpocznie się modlitwa różańcowa. Przypominam jednocześnie, że z chwilą zapisania na listę wpisujemy się takze na listę grupy.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-11-2005 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paprotka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Sep 2005
Reputacja: 0
Post: #129
 
Przypominam tylko ze dzis jest swieto Maryjne Uśmiech


Pozdrowienia z Canady,
lucynka
Uśmiech

[Obrazek: profile1.jpg]
22-11-2005 00:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pan_Gasienica Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #130
 
Melduję stałą, wieczorną aktywność różańcową Uśmiech
30-11-2005 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #131
 
Pan_Gasienica napisał(a):Melduję stałą, wieczorną aktywność różańcową Uśmiech
i ja tez podobnie Uśmiech
az sie dziwie ze mi to wychodzi bo czesto mi nie jest latwo ale jak pomysle ze sie zobowiazalem to bez tej modlitwy zaczynam sie zle czuc Uśmiech
30-11-2005 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #132
 
Coś jak ja, chociaż ostatnio przeżywam trudny czas jeżeli chodzi o modlitwę ale mam trening wytrwałości Duży uśmiech

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
30-11-2005 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #133
 
Annnika napisał(a):Coś jak ja, chociaż ostatnio przeżywam trudny czas jeżeli chodzi o modlitwę ale mam trening wytrwałości Duży uśmiech

Wszystko bedzie dobrze mimo trudnosci.Im wieksze one tym Pan jest blizej Ciebie.

Pozdrawiam Uśmiech Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
01-12-2005 02:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pan_Gasienica Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #134
 
Ja z samym uklęknięciem nie mam problemów, tylko trochę z koncentracją Smutny

Ale świadomość tego, że modli się WSPÓLNIE z innymi pomaga jak nic Uśmiech
01-12-2005 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #135
 
Ja także pamiętam o modlitwie Uśmiech

ciakawe jak inni, którzy się tu juz nie pokazali ...
01-12-2005 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów