Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do modlitwy różańcowej
Autor Wiadomość
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #226
 
Cytat:Szczęść Boże, chciałbym "wypisać się" z róży różańcowej.
wykonane choc z żalem
Cytat:Dziekuje za dopisanie mnie do grupy rozańcowej pozdrawiam z Bogiem
nie ma za co Uśmiech
07-03-2007 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #227
 
A czy administrator lub moderator móglby zrobic nowy podział tajemnic od 15 marca?
Ja niestety teraz mam spotkania z katechistami i nie będę mógł tego zrobić.

Mam mało czasu, jak tylko one się skończa to będzie go może trochę więcej.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-03-2007 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #228
 
postaram sie to jutro zrobic Oczko
13-03-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #229
 
Dzięki Gonzo.

A wszystkich zachęcam, aby nie uciekać z tej grupy, ale aby trwać w niej. Uśmiech

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-03-2007 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #230
 
Witam!!
Chciałbym dołączyć do grupy różańcowej Uśmiech
:aniol:

http://www.ewangelizatorzy.pl
10-05-2007 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #231
 
czarek napisał(a):Witam!!
Chciałbym dołączyć do grupy różańcowej Uśmiech
:aniol:
zrobione Uśmiech
10-05-2007 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #232
 
Witaj Czarku w grupie różańcowej. Bardzo mnie to cieszy, że ktoś znowu dołączył do tej grupy. Oby było takich osób więcej.

Teraz będzie robiony nowy podział, więc napewno gdzieś zostaniesz dodany, trzeba śledzić nowy temat "Tajemnice od 15.05." Tajmenica została już ustalona według prośby GSM.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
14-05-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #233
 
NiewiernyTomasz napisał(a):DOstałem zaproszenie ale dziekuje bardzo. Jak już kiedyś pisałem wszelkie formy poboznosci Maryjnej uwazam dla siebi za zbyteczne - Jezus sam wystarczy.

pozdrawiam

Nie rozumiesz. Mówisz jak protestant. Wiesz, co to dogmat? Katolik ma obowiązek wiary w dogmaty Kościoła. Pobożność maryjna wynika z Pisma i dogmatów.
19-05-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #234
 
Chciałbym zwrócić uwagę, że tutaj nie prowadzimy dyskusji na temat dogmatów.
Tutaj zgłaszamy się do modlitwy różańcowej.


Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-05-2007 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #235
 
Jestem tu pierwszy raz, mam dosyc mego terazniejszego zycia chce Boga czy ktoś może mie pokierowac?
17-06-2007 11:38
Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,042
Dołączył: Jul 2004
Reputacja: 0
Post: #236
 
mozesz spokojnie pytac w roznych dzialach o co kolwiek chcesz szukaj tego czego potrzebujesz Uśmiech
przeczytaj swiadectwa ktore sa tutaj zamieszczone Uśmiech
to pomaga Uśmiech
17-06-2007 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolonka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #237
Re: Zapraszam do modlitwy różańcowej
Daidoss napisał(a):Ostatnio u nas w Seminarium była konferencja na temat Różańca Świętego. A dokładniej na temat Róż różańcowych.

Ta konferencje była tak zapowiedziana, że w zasadzie nie wiedziałem, że ona będzie. I nie wziąłem żadnych notatek z sobą niestety. Ale ... bardzo mnie pociągnęło to do tego stopnia aby zorganizować taką Różę różańcową u nas na FORUM. Co wy na to :?:

Można by zrobić nową grupę obok muzycznej, rowerowej. Dodać dział wraz z tajemnicami różańcowymi.

Matka Boża objawiając się bł. Alanowi de Rupe dała 15 obietnic tym, którzy odmawiają Różaniec Święty:

Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca otrzyma wyjątkowe łaski. Obiecuję moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec. Różaniec stanie się groźną bronią przeciw piekłu, zniszczy, pomniejszy grzechy, zwycięży heretyków. Spowoduje on, że cnoty i dobre dzieła zakwitną otrzyma on od Boga obfite przebaczenie dla dusz, odciągnie serca ludu od umiłowania świata i jego marności, podniesie je do pożądania rzeczy wiecznych. Och, taka dusza uświęci siebie tym sposobem. Dusza, która poleci Mi się przez odmawianie Różańca nie zginie. Ktokolwiek będzie odmawiał Różaniec i odda się rozmyślaniom nad jego świętymi tajemnicami, nigdy nie będzie pokonany przez niepowodzenia. Bóg nie będzie go karał w Swojej sprawiedliwości, nie zginie śmiercią niespodziewaną, jeżeli będzie sprawiedliwym, wytrwałym w łasce Bożej i będzie godnym życia wiecznego. Ktokolwiek będzie miał prawdziwe nabożeństwo do Różańca nie umrze bez sakramentów. Wierni w odmawianiu Różańca będą mieli w życiu i przy śmierci światło Boże i pełnię Jego łaski. Uwolnię z czyśćca tych, którzy mieli nabożeństwo do Różańca. Wierne dzieci Różańca zasłużą na wysoki stopień chwały w niebie. Otrzymacie wszystko o co prosicie prze odmawianie Różańca. Wszystkich, którzy rozpowszechniają Różaniec będę wspomagała w ich przebaczeniach. Otrzymałam od Mojego Boskiego Syna obietnicę, że wszyscy obrońcy Różańca będą mieli za wstawienników cały Dwór Niebieski, w czasie ich życia i w godzinę śmierci. Wszyscy, którzy odmawiają Różaniec są Moimi synami i braćmi Mojego Jedynego Syna, Jezusa Chrystusa. Nabożeństwo do Mojego Różańca jest wielkim znakiem przeznaczenia do Nieba.

Potrzebne by było chyba 20 osób. Każdy co dzień odmawia jedną dziesiątkę, a łaski płynące są takie same jakby odmówiono cały.

Chciałbym także aby zostały podane konkretne intencje jakie maja być omadlane.


Jeśli ktoś wie coś więcej na temat założenia Róż różańcowych to proszę o info bo ja nie za bardzo się w tym orientuję.

Także proszę o zgłaszanie się konkretnych osób. Ja oczywiście także w tym będę.


[ Dodano: Wto 18 Wrz, 2007 13:22 ]
Staram sie ,aby na codzień Różaniec towarzyszył mi .Moje serce przemienia się z dnia na dzień,i chyba na lepsze OUśmiech

lolonka
18-09-2007 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #238
 
lolonka napisał(a):Staram sie ,aby na codzień Różaniec towarzyszył mi .Moje serce przemienia się z dnia na dzień,i chyba na lepsze

To zapisz się do grupy różańcowej lolonko. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-10-2007 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
stami Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #239
 
Daidoss napisał(a):No to już nas 6 osób jeszce 14 Duży uśmiech


Ja również dołączam się do Modlitwy Różańcowej (jestem już w Grupie Modlitewnej i w codziennej Modlitwie Różańcowej polecam wszystkie nasze intencje)

Pozdrawiam :aniol:

stami
07-10-2007 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #240
 
stami, napisz ta wiadomość http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=3173 i uzupełnij ja o Imię i nazwisko adres oraz maila.
14-10-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów